News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठानमा एमालेका ७ जनाले रोजे नेकपा (एकिकृत समाजवादी)

सुजाता थापा क्षेत्री२०७८ भदौ २२
८८४ पटक
२०७८ भदौ २२

गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, ४ वडाअध्यक्ष सहित एमालेका २७ जना जनप्रतिनिधी रहेको सरुमारानी गाउँपालिकामा कार्यपालिकाद्वारा मनोनित २ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा(एस) रोजेका छन् । प्यूठान नगरपालिकामा निर्वाचित एमालेका उपमेयर सहित ३२ जनप्रतिनिधी मध्ये उपमेयर सहित ३ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छन्। भने, नौवहिनी गाउँपालिकामा ३ वडा अध्यक्ष सहित एमालेबाट १४ निर्वाचित जनप्रतिनिधिमध्ये २ जना वडा सदस्यले नेकपा एस रोजेका छन् ।

नेकपा (एमाले) का ७ जना जनप्रतिनिधिले नेकपा (एकिकृत समाजवादी) रोजेका छन् । प्यूठान नगरपालिकाका उपमेयर शान्ता आचार्यसहित प्यूठान नगरपालिका, सरुमारानी गाउँपालिका र नौवहिनी गाउँपालिकाका कार्यपालिका सदस्य र वडा सदस्यहरु गरी ७ जनाले नेकपा(एस) रोजेका हुन् ।
सरुमारानी गाउँपालिकाका २ जना, प्यूठान नगरपालिकाका ३ जना र नौवहिनी गाउँपालिकाका २ जना जनप्रतिनिधिले नेकपा(एस) रोजेको जिल्ला निर्वाचन कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ । ८ जनाले नेकपा(एस) रोज्न निवेदन दिएको भएपनि प्यूठान नगरपालिका वर्डा नं ९ का १ जना जनप्रतिनिधिले निवेदन फिर्ता लिएका छन् ।
अहिलेसम्म निर्वाचन कार्यालयले नेकपा(एस) रोज्ने जनप्रतिनिधीको नाम सार्वजनिक गरेको छैन् । नेकपा एस निकट श्रोतका अनुसार सरुमारानी गाउँपालिकामा मनोनित सदस्यहरु हलिम मियाँ र टंक सुनार, प्यूठान नगरपालिकाका उपमेयर शान्ता आचार्य, कार्यापालिका सदस्य चित्रकली नगरकोटी र वर्डा नं ९ का सदस्य निम वहादुर घर्ती, नौवहिनी गाउँपालिका वर्डा नं १ का सदस्य पुर्ण वुढा र दलसरा विक ले नेकपा एस रोजेका हुन ।

गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, ४ वडाअध्यक्ष सहित एमालेका २७ जना जनप्रतिनिधी रहेको सरुमारानी गाउँपालिकामा कार्यपालिकाद्वारा मनोनित २ जनप्रतिनिधीले नेकपा(एस) रोजेका छन् । यस्तै प्यूठान नगरपालिकामा निर्वाचित एमालेका उपमेयर सहित ३२ जनप्रतिनिधी मध्ये उपमेयर सहित ३ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छन्। नौवहिनी गाउँपालिकामा ३ वडाअध्यक्षसहित १४ निर्वाचित एमालेका जनप्रतिनिधिमध्ये २ जना वडा सदस्यले नेकपा एस रोजेका छन् ।

नेकपा एमालेले स्थानिय तहको नेतृत्व जितेका स्वर्गद्धारी नगरपालिका र माण्डवी गाउँपालिकाका कुनैपनी एमालेका जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेनन् । यस्तै मल्लरानी, झिमरुक, गौमुखी र ऐरावती गाउँपालिकाका एमालेका कुनैपनी जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छैनन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

प्यूठानको बिजुवारमा खुल्यो निमतारा पोलिक्लिनिक

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवारमा  बुधबार देखि निमतारा पोलीक्लिनिक सञ्चालनमा आएको छ । झिमरुक गाउँपालिका ६...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी