News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठानमा एमालेका ७ जनाले रोजे नेकपा (एकिकृत समाजवादी)

सुजाता थापा क्षेत्री२०७८ भदौ २२
१०३९ पटक
२०७८ भदौ २२

गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, ४ वडाअध्यक्ष सहित एमालेका २७ जना जनप्रतिनिधी रहेको सरुमारानी गाउँपालिकामा कार्यपालिकाद्वारा मनोनित २ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा(एस) रोजेका छन् । प्यूठान नगरपालिकामा निर्वाचित एमालेका उपमेयर सहित ३२ जनप्रतिनिधी मध्ये उपमेयर सहित ३ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छन्। भने, नौवहिनी गाउँपालिकामा ३ वडा अध्यक्ष सहित एमालेबाट १४ निर्वाचित जनप्रतिनिधिमध्ये २ जना वडा सदस्यले नेकपा एस रोजेका छन् ।

नेकपा (एमाले) का ७ जना जनप्रतिनिधिले नेकपा (एकिकृत समाजवादी) रोजेका छन् । प्यूठान नगरपालिकाका उपमेयर शान्ता आचार्यसहित प्यूठान नगरपालिका, सरुमारानी गाउँपालिका र नौवहिनी गाउँपालिकाका कार्यपालिका सदस्य र वडा सदस्यहरु गरी ७ जनाले नेकपा(एस) रोजेका हुन् ।
सरुमारानी गाउँपालिकाका २ जना, प्यूठान नगरपालिकाका ३ जना र नौवहिनी गाउँपालिकाका २ जना जनप्रतिनिधिले नेकपा(एस) रोजेको जिल्ला निर्वाचन कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ । ८ जनाले नेकपा(एस) रोज्न निवेदन दिएको भएपनि प्यूठान नगरपालिका वर्डा नं ९ का १ जना जनप्रतिनिधिले निवेदन फिर्ता लिएका छन् ।
अहिलेसम्म निर्वाचन कार्यालयले नेकपा(एस) रोज्ने जनप्रतिनिधीको नाम सार्वजनिक गरेको छैन् । नेकपा एस निकट श्रोतका अनुसार सरुमारानी गाउँपालिकामा मनोनित सदस्यहरु हलिम मियाँ र टंक सुनार, प्यूठान नगरपालिकाका उपमेयर शान्ता आचार्य, कार्यापालिका सदस्य चित्रकली नगरकोटी र वर्डा नं ९ का सदस्य निम वहादुर घर्ती, नौवहिनी गाउँपालिका वर्डा नं १ का सदस्य पुर्ण वुढा र दलसरा विक ले नेकपा एस रोजेका हुन ।

गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, ४ वडाअध्यक्ष सहित एमालेका २७ जना जनप्रतिनिधी रहेको सरुमारानी गाउँपालिकामा कार्यपालिकाद्वारा मनोनित २ जनप्रतिनिधीले नेकपा(एस) रोजेका छन् । यस्तै प्यूठान नगरपालिकामा निर्वाचित एमालेका उपमेयर सहित ३२ जनप्रतिनिधी मध्ये उपमेयर सहित ३ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छन्। नौवहिनी गाउँपालिकामा ३ वडाअध्यक्षसहित १४ निर्वाचित एमालेका जनप्रतिनिधिमध्ये २ जना वडा सदस्यले नेकपा एस रोजेका छन् ।

नेकपा एमालेले स्थानिय तहको नेतृत्व जितेका स्वर्गद्धारी नगरपालिका र माण्डवी गाउँपालिकाका कुनैपनी एमालेका जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेनन् । यस्तै मल्लरानी, झिमरुक, गौमुखी र ऐरावती गाउँपालिकाका एमालेका कुनैपनी जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छैनन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

बालमैत्री स्थानीय शासन सञ्चालन सम्बन्धि तालिम ऐरावतीमा

बालमैत्री स्थानीय शासन सम्बन्धि तालिम ऐरावती गाउँपालिका ५ मा सम्पन्न भएको छ । सरोकार सञ्चार...

मुक्ती माविमा विद्यार्थीमाथि निर्घात कुटपिट, विद्यार्थीको हात भाँचियो, एकजनालाई रिफर

विद्यालय हाताभित्र विद्यार्थीमाथि कुटपिट हुँदा कम्तिमा ४ जना विद्यार्थी घाईते भएका छन्। बुधवार मुक्ति माध्यमिक...

मल्लरानी ३ मा सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम

सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम बुधबार मल्लरानी गाउपालिका ३ मा सम्पन्न भएको छ...

रुखबाट लडेर झिमरुकमा एक महिलाको मृत्यु

रुखबाट लडेर झिमरुक गाउँपालिकामा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । मगंलबार बिहान घाँस काट्न भनी...

सरुमारानीमा प्रधानाध्याकहरुलाई आईसिटी तालिम

सरुमारानी गाउँपालिकामा प्रधानाध्यापकहरुलाई आईसिटि सम्वन्धी तालिम दिइएको छ । गाउँपालिका भित्रका सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयका...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी