News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठानमा एमालेका ७ जनाले रोजे नेकपा (एकिकृत समाजवादी)

सुजाता थापा क्षेत्री२०७८ भदौ २२
११९४ पटक
२०७८ भदौ २२

गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, ४ वडाअध्यक्ष सहित एमालेका २७ जना जनप्रतिनिधी रहेको सरुमारानी गाउँपालिकामा कार्यपालिकाद्वारा मनोनित २ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा(एस) रोजेका छन् । प्यूठान नगरपालिकामा निर्वाचित एमालेका उपमेयर सहित ३२ जनप्रतिनिधी मध्ये उपमेयर सहित ३ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छन्। भने, नौवहिनी गाउँपालिकामा ३ वडा अध्यक्ष सहित एमालेबाट १४ निर्वाचित जनप्रतिनिधिमध्ये २ जना वडा सदस्यले नेकपा एस रोजेका छन् ।

नेकपा (एमाले) का ७ जना जनप्रतिनिधिले नेकपा (एकिकृत समाजवादी) रोजेका छन् । प्यूठान नगरपालिकाका उपमेयर शान्ता आचार्यसहित प्यूठान नगरपालिका, सरुमारानी गाउँपालिका र नौवहिनी गाउँपालिकाका कार्यपालिका सदस्य र वडा सदस्यहरु गरी ७ जनाले नेकपा(एस) रोजेका हुन् ।
सरुमारानी गाउँपालिकाका २ जना, प्यूठान नगरपालिकाका ३ जना र नौवहिनी गाउँपालिकाका २ जना जनप्रतिनिधिले नेकपा(एस) रोजेको जिल्ला निर्वाचन कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ । ८ जनाले नेकपा(एस) रोज्न निवेदन दिएको भएपनि प्यूठान नगरपालिका वर्डा नं ९ का १ जना जनप्रतिनिधिले निवेदन फिर्ता लिएका छन् ।
अहिलेसम्म निर्वाचन कार्यालयले नेकपा(एस) रोज्ने जनप्रतिनिधीको नाम सार्वजनिक गरेको छैन् । नेकपा एस निकट श्रोतका अनुसार सरुमारानी गाउँपालिकामा मनोनित सदस्यहरु हलिम मियाँ र टंक सुनार, प्यूठान नगरपालिकाका उपमेयर शान्ता आचार्य, कार्यापालिका सदस्य चित्रकली नगरकोटी र वर्डा नं ९ का सदस्य निम वहादुर घर्ती, नौवहिनी गाउँपालिका वर्डा नं १ का सदस्य पुर्ण वुढा र दलसरा विक ले नेकपा एस रोजेका हुन ।

गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, ४ वडाअध्यक्ष सहित एमालेका २७ जना जनप्रतिनिधी रहेको सरुमारानी गाउँपालिकामा कार्यपालिकाद्वारा मनोनित २ जनप्रतिनिधीले नेकपा(एस) रोजेका छन् । यस्तै प्यूठान नगरपालिकामा निर्वाचित एमालेका उपमेयर सहित ३२ जनप्रतिनिधी मध्ये उपमेयर सहित ३ जना जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छन्। नौवहिनी गाउँपालिकामा ३ वडाअध्यक्षसहित १४ निर्वाचित एमालेका जनप्रतिनिधिमध्ये २ जना वडा सदस्यले नेकपा एस रोजेका छन् ।

नेकपा एमालेले स्थानिय तहको नेतृत्व जितेका स्वर्गद्धारी नगरपालिका र माण्डवी गाउँपालिकाका कुनैपनी एमालेका जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेनन् । यस्तै मल्लरानी, झिमरुक, गौमुखी र ऐरावती गाउँपालिकाका एमालेका कुनैपनी जनप्रतिनिधीले नेकपा एस रोजेका छैनन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...