News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्युठान उद्योग वाणिज्य संघको पदाधिकारिका लागि मतदान सुरू : अध्यक्षमा पशुपति नारायण नकर्मि र यज्ञ बहादुर केसि भिड्दै

झुलेनि पोष्ट२०७८ पुस १०
२९२ पटक
२०७८ पुस १०

प्युठान उद्योग वाणिज्य संघकाे ११ ओ अधिवेशनमा उम्मेद्वारि दिएकाहरूको पदाधिकारिहरू चयनका लागि मतदान सुरू भएको छ । पदाधिकारि चयनका लागि कुल १ हजार ६ सय ४५ जनाले मतदान गर्नेछन । जस अन्तर्गत १० जना एसोसियट तर्फका मतदाता रहेका छन ।
निर्बाचका लागि ब्यवसायिहरू दुई प्यानल बनाएर भिडेका छन । निर्वाचनमा एमाले, कांग्रेस र राप्रपाका निकट ब्यवसायिले संयुक्त ब्यवसायिक लोतान्त्रिक प्यानल बनाएका छन भने राजमो, माओवादि केन्द्र र मोहन वैद्य निकट नेपाल कम्युनिष्ट पार्टि (क्रान्तिकारि माओवादि) ले व्यसायिक संयुक्त प्यानल बनाएका छन ।
अध्यक्ष पदका लागि पशुपति नारायण नकर्मि र यज्ञ बहादुर केसि प्रतिष्पर्धामा छन । बरिस्ठ उपाध्यक्ष पदमा प्रमाेद पाेख्रेल र कृष्णभक्त गिरिको उम्मेद्वारि परेको छ । महासचिवमा सन्देश आचार्य र पुर्णचन्द्र सुवेदी भिड्दैछन । उपमहासचिव पदमा सुर्यचन्द्र खनाल र गोबिन्दराज पोख्रेलको उम्मेद्वारि रहेको छ भने कोषाध्यक्ष पदका लागि ऋषिराम अधिकारी र झवेन्द्र शर्मा प्रतिष्पर्धामा छन । उम्मेद्वारि मनोनयनका क्रममा रेशम केसि प्रथम उपाध्यक्ष र दधिराम भन्डारि द्वितिय उपाध्यक्षमा निर्बिराेध निर्बाचित भइसकेका छन।

जिल्ला समन्वय समितिको सभाहल खलंगामा निर्वाचन प्रक्रिया चलिरहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

कहॉ रोकियो पर्यटकीय पदमार्ग ?

प्यूठानको स्वर्गद्रारीबाट गौमुखी पुग्ने पर्यटकीय पदमार्ग वर्षौ देखि अलपत्र परेको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा केन्द्रिय,...

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

    हामिस‌ग जोडिनुहोस।

    समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी