News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

भालुबाङ-प्यूठान सडक अझै खुलेन

झुलेनी नेटवर्क२०७९ असाेज २२
१४० पटक
२०७९ असाेज २२

अविरल वर्षापछि आएको पहिरोले हिजोदेखि रोकिएको भालुबाङ-प्यूठान सडक अझै सुचारु भएको छैन । माण्डबी र सरुमारानी गाउँपालिकाको सीमाक्षेत्र सिमलचौर देखि बड्डाँडासम्मको सडकमा विभिन्न ठाउँमा आएको पहिरोले सडक अवरुद्ध भएको छ । कुडुले, सिमलचौर, बड्डाँडा ओरालो लगायत क्षेत्रमा ठूला-ठूला पहिरो आएको सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ ।
सडकमा आएको पहिरो हटाउन कार्यालयको जेसिबीले हिजो देखि प्रयास गरेपनि सडक सुचारु गर्न नसकिएको सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानका लेखा अधिकृत झगबहादुर दसौतीले जानकारी दिए । सडक सुचारु गर्न आज बिहानै पुनः दुई जना ट्राफिक प्रहरी सहित जेसीबी सिमलचौरबाट बड्डाँडा क्षेत्र तर्फ पठाइएको उनले बताए । धेरै ठाउँमा पहिरो आएर सडक बिग्रेका कारण पानी पूनः नपरेमा दिउँसोसम्म सडक सुचारु गर्न सकिने कार्यालयकाे भनाइ छ ।
यहि सडक अन्तर्गत चेरनेटा-चकचके क्षेत्रमा आएको पहिरो आज बिहान हटाएर सडक खुलाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानका प्रहरी प्रमुख डिएसपी शुवास खड्काले जानकारी दिए । हिजो दिउँसो पहिरोमा परेर वेपत्ता भएका माण्डबी ४ का स्थानीयको खोजतलासमा जानेक्रमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी सहितको टोलीले चेरनेटा-चकचके क्षेत्रको पहिरो हटाएको हो । प्यूठान-भालुबाङ सडक अवरुद्ध हँुदा जिल्ला अस्पताल प्यूठानमा इमर्जन्सि वार्डबाट रिफर भएका बिरामी उपचारमा बाहिर जान पाएका छैनन् । बिरामी बोकेर हिडेका एम्बुलेन्सहरु पनि अलपत्र अवस्थामा बाटामै रोकिएका छन । जिल्लाका प्रायाः ग्रामीण सडकहरु समेत अवरुद्ध छन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

भौका सडक कहिले होला सुधार ?

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित भौका हँुदै मुख्य बजार प्रवेश गर्न भौका रोडमा यात्रागर्ने यात्रु...

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी