News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

भालुबाङ-प्यूठान सडक अझै खुलेन

झुलेनी नेटवर्क२०७९ असाेज २२
२६२ पटक
२०७९ असाेज २२

अविरल वर्षापछि आएको पहिरोले हिजोदेखि रोकिएको भालुबाङ-प्यूठान सडक अझै सुचारु भएको छैन । माण्डबी र सरुमारानी गाउँपालिकाको सीमाक्षेत्र सिमलचौर देखि बड्डाँडासम्मको सडकमा विभिन्न ठाउँमा आएको पहिरोले सडक अवरुद्ध भएको छ । कुडुले, सिमलचौर, बड्डाँडा ओरालो लगायत क्षेत्रमा ठूला-ठूला पहिरो आएको सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ ।
सडकमा आएको पहिरो हटाउन कार्यालयको जेसिबीले हिजो देखि प्रयास गरेपनि सडक सुचारु गर्न नसकिएको सडक डिभिजन कार्यालय प्यूठानका लेखा अधिकृत झगबहादुर दसौतीले जानकारी दिए । सडक सुचारु गर्न आज बिहानै पुनः दुई जना ट्राफिक प्रहरी सहित जेसीबी सिमलचौरबाट बड्डाँडा क्षेत्र तर्फ पठाइएको उनले बताए । धेरै ठाउँमा पहिरो आएर सडक बिग्रेका कारण पानी पूनः नपरेमा दिउँसोसम्म सडक सुचारु गर्न सकिने कार्यालयकाे भनाइ छ ।
यहि सडक अन्तर्गत चेरनेटा-चकचके क्षेत्रमा आएको पहिरो आज बिहान हटाएर सडक खुलाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानका प्रहरी प्रमुख डिएसपी शुवास खड्काले जानकारी दिए । हिजो दिउँसो पहिरोमा परेर वेपत्ता भएका माण्डबी ४ का स्थानीयको खोजतलासमा जानेक्रमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी सहितको टोलीले चेरनेटा-चकचके क्षेत्रको पहिरो हटाएको हो । प्यूठान-भालुबाङ सडक अवरुद्ध हँुदा जिल्ला अस्पताल प्यूठानमा इमर्जन्सि वार्डबाट रिफर भएका बिरामी उपचारमा बाहिर जान पाएका छैनन् । बिरामी बोकेर हिडेका एम्बुलेन्सहरु पनि अलपत्र अवस्थामा बाटामै रोकिएका छन । जिल्लाका प्रायाः ग्रामीण सडकहरु समेत अवरुद्ध छन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

जनताले आशा भरोसा र विश्वास गरेर दिएको भोटको उच्च मुल्याकंन गछौः सांसद गिरी

नेपाली कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश सह महामन्त्री तथा माननिय प्रदेश सभा सदस्य निमा गिरीले जनताले आशा...

बालमैत्री स्थानीय शासन सञ्चालन सम्बन्धि तालिम ऐरावतीमा

बालमैत्री स्थानीय शासन सम्बन्धि तालिम ऐरावती गाउँपालिका ५ मा सम्पन्न भएको छ । सरोकार सञ्चार...

मुक्ती माविमा विद्यार्थीमाथि निर्घात कुटपिट, विद्यार्थीको हात भाँचियो, एकजनालाई रिफर

विद्यालय हाताभित्र विद्यार्थीमाथि कुटपिट हुँदा कम्तिमा ४ जना विद्यार्थी घाईते भएका छन्। बुधवार मुक्ति माध्यमिक...

मल्लरानी ३ मा सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम

सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम बुधबार मल्लरानी गाउपालिका ३ मा सम्पन्न भएको छ...

रुखबाट लडेर झिमरुकमा एक महिलाको मृत्यु

रुखबाट लडेर झिमरुक गाउँपालिकामा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । मगंलबार बिहान घाँस काट्न भनी...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी