News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

मनसुन भित्रीयो,यी स्थानमा बर्षाका कारण सतर्कता अपनाउन आग्रह

सिखबर संवाददाताजेष्ठ ३१ प्युठान ,
७६५ पटक
जेष्ठ ३१ प्युठान ,

नेपालमा मनसुन भित्रीएको छ। शुक्रवार साँझ नेपालीको पुर्वी भागमा दुई दिन ढिलाइ गरि मनसुन भित्रीएको हो। मौसम पुर्वानुमान महाशाखाअनुसार सामान्यतया: १० जुनमा मनसुन भित्रीने गर्ने गरेको भएपनि यसपटक १२ जुनमा मनसुन भित्रीएको छ।

यससंगै मौसमी क्रियाकलाप बढ्ने सम्भावना भएको कारण सतर्कता अपनाउन र पुर्व तयारीमा लाग्न आग्रह गरिएको छ। बंगालको खाडी हुँदै नेपालमा मनसुन पुर्वी भागबाट प्रवेश गरेको छ। यसैगरी, मौसम पुर्वानुमान महाशाखा दिउँसो देशभर आंशिक देखि सामान्य बद्ली रहने जनाएको छ। प्रदेश नं १, प्रदेश नं २ , वाग्मती प्रदेश, गण्डकी प्रदेश , प्रदेश नं ५का केही स्थानमा र बाँकी प्रदेशका एक दुइ स्थानमा मेघगर्जन र चट्याङ सहित वर्षाको सम्भावना रहेको बताएको छ।

आजराती देशभर आंशिक देखि सामान्य बद्ली रहने छ। प्रदेश नं १, प्रदेश नं २ , वाग्मती प्रदेश, गण्डकी प्रदेश , प्रदेश नं ५का केही स्थानमा र बाँकी प्रदेशका थोरै स्थानहरुमा मेघगर्जन र चट्याङ सहित वर्षाको सम्भावना रहेकोे महाशाखाले जनाएको छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

कहॉ रोकियो पर्यटकीय पदमार्ग ?

प्यूठानको स्वर्गद्रारीबाट गौमुखी पुग्ने पर्यटकीय पदमार्ग वर्षौ देखि अलपत्र परेको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा केन्द्रिय,...

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी