News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

मडिमुकुन्द कलेज बुटवलका विद्यार्थी द्वारा प्युठानका सन्दिपलाई सहयोग

बोम वहादुर परियार३१ वैशाख, २०७८/प्यूठान
४०३ पटक
३१ वैशाख, २०७८/प्यूठान

प्युठानका सन्दिपको उपचारका लागि बुटवलमा रहेको मडिमुकुन्द कलेज योगिकुटिका २०६९ देखि ७१ ब्याचका बिध्यार्थिहरुबाट बाट सहयोग प्राप्त भएको छ ।
मडिमुकुन्द कलेज का विद्यार्थी महेन्द्र थापा क्षेत्री र बिकास मानन्धर को विशेष पहलमा जुटेको संकलित रकम १ लाख १७ हजार १ सय २८ रुपैया मधुमाया परियारको खातामा जम्मा गरिदिएको त्यहाबाट महेन्द्र थापाले जानकारि गराउनु भयो ।
गत बैशाख १ गते प्युठान स्वर्गद्वारी गाडि दुर्घटनामा परि घाईते हुनुभएका प्युठानका सन्दिप परियार ले बुटवल स्थित मडिमुकुन्द कलेज योगिकुटिमा साईन्स बिषय अध्यन गर्नुभएको थियो । अध्ययन अबधिभर संगै पढेका साथिहरुद्वारा देस तथा बिदेश बाट रकम संकलन गरि सन्दिप को उपचारको लागि सहयोग गरेको महेन्द्र थापाले बताउनु भयो । साथै उहाले भन्नुभयो ” सन्दिप ले हामी संगै पढ्नुभएको हो, एउटा साथी पिडामा रहदा सहयोग गर्ने हाम्रो दाईत्व हो , सन्दिप हाम्रो ब्याचमा ईमान्दार र सहयोगी ब्यक्ति हुनुहुन्थ्यो , अहिले उहाको अबस्था देखेर कलेजमा ब्याचका सम्पुर्ण साथिहरु दुखि भएको र सिघ्र स्वास्थ लाभको कामना समेत गरेका छौ ।
नेपाल सरकारका राष्ट्रसेवक कर्मचारी समेत रहेका सन्दिप जिल्ला प्रसासन कार्यालय गुल्मीमा कार्येरत थिए । दुर्घटनामा परि घाईते सन्दिपको स्वास्थमा क्रमिक सुधार हुन लागेको र उपचारका लागी थप रकम आबस्यक परिरहेको उनकि बैनि मधुमाया परियार ले बताईन ।
हामिले यो अभियानलाई एकद्वार प्रणालीबाट अगाडि बढाउन चाहान्छौ । त्येसैले अझैपनि सन्दिप को उपचारका लागि सहयोग गर्न चाहानुहुने तपाईले राष्टृय बाणिज्य बैंकमा बैनि मधुमाया परियार को नाममा खोलिएको खाता नम्बर 1420100071705010 मा आफुले सक्दो रकम जम्मा गरिदिनुहुन अनुरोध छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

जितेको खुसियाली साट्दै घरदैलोमा विजयी सांसदहरु

झुलेनी नेटवर्क१९,मंसिर २०७९प्रतिनिधि र प्रदेशसभा निर्वाचनमा जितेका सांसदहरू मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा जुटेका छन् ।...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी