News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

मडिमुकुन्द कलेज बुटवलका विद्यार्थी द्वारा प्युठानका सन्दिपलाई सहयोग

बोम वहादुर परियार३१ वैशाख, २०७८/प्यूठान
५०२ पटक
३१ वैशाख, २०७८/प्यूठान

प्युठानका सन्दिपको उपचारका लागि बुटवलमा रहेको मडिमुकुन्द कलेज योगिकुटिका २०६९ देखि ७१ ब्याचका बिध्यार्थिहरुबाट बाट सहयोग प्राप्त भएको छ ।
मडिमुकुन्द कलेज का विद्यार्थी महेन्द्र थापा क्षेत्री र बिकास मानन्धर को विशेष पहलमा जुटेको संकलित रकम १ लाख १७ हजार १ सय २८ रुपैया मधुमाया परियारको खातामा जम्मा गरिदिएको त्यहाबाट महेन्द्र थापाले जानकारि गराउनु भयो ।
गत बैशाख १ गते प्युठान स्वर्गद्वारी गाडि दुर्घटनामा परि घाईते हुनुभएका प्युठानका सन्दिप परियार ले बुटवल स्थित मडिमुकुन्द कलेज योगिकुटिमा साईन्स बिषय अध्यन गर्नुभएको थियो । अध्ययन अबधिभर संगै पढेका साथिहरुद्वारा देस तथा बिदेश बाट रकम संकलन गरि सन्दिप को उपचारको लागि सहयोग गरेको महेन्द्र थापाले बताउनु भयो । साथै उहाले भन्नुभयो ” सन्दिप ले हामी संगै पढ्नुभएको हो, एउटा साथी पिडामा रहदा सहयोग गर्ने हाम्रो दाईत्व हो , सन्दिप हाम्रो ब्याचमा ईमान्दार र सहयोगी ब्यक्ति हुनुहुन्थ्यो , अहिले उहाको अबस्था देखेर कलेजमा ब्याचका सम्पुर्ण साथिहरु दुखि भएको र सिघ्र स्वास्थ लाभको कामना समेत गरेका छौ ।
नेपाल सरकारका राष्ट्रसेवक कर्मचारी समेत रहेका सन्दिप जिल्ला प्रसासन कार्यालय गुल्मीमा कार्येरत थिए । दुर्घटनामा परि घाईते सन्दिपको स्वास्थमा क्रमिक सुधार हुन लागेको र उपचारका लागी थप रकम आबस्यक परिरहेको उनकि बैनि मधुमाया परियार ले बताईन ।
हामिले यो अभियानलाई एकद्वार प्रणालीबाट अगाडि बढाउन चाहान्छौ । त्येसैले अझैपनि सन्दिप को उपचारका लागि सहयोग गर्न चाहानुहुने तपाईले राष्टृय बाणिज्य बैंकमा बैनि मधुमाया परियार को नाममा खोलिएको खाता नम्बर 1420100071705010 मा आफुले सक्दो रकम जम्मा गरिदिनुहुन अनुरोध छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

माग पूरा नभएको भन्दै शिक्षा शाखामा तालाबन्दी

नेपाल विद्यार्थी संघ प्यूठानले प्यूठान नगरपालिकामा तालाबन्दी गरेको छ । बुधबार नेविसंघले प्यूठान नगरपालिकाको शिक्षा...

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गयो

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गएको छ । माण्डवी गाउँपालिका २ मर्कावाङका ६० बर्षिय...

माछा मार्न खोलामा गएका एक पुरुषको डुबेर मृत्यु

प्यूठानमा माछा मार्ने क्रममा खोलामा डुबेर एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ । सोमवार साँझ...

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...