News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

मडिमुकुन्द कलेज बुटवलका विद्यार्थी द्वारा प्युठानका सन्दिपलाई सहयोग

बोम वहादुर परियार३१ वैशाख, २०७८/प्यूठान
४४८ पटक
३१ वैशाख, २०७८/प्यूठान

प्युठानका सन्दिपको उपचारका लागि बुटवलमा रहेको मडिमुकुन्द कलेज योगिकुटिका २०६९ देखि ७१ ब्याचका बिध्यार्थिहरुबाट बाट सहयोग प्राप्त भएको छ ।
मडिमुकुन्द कलेज का विद्यार्थी महेन्द्र थापा क्षेत्री र बिकास मानन्धर को विशेष पहलमा जुटेको संकलित रकम १ लाख १७ हजार १ सय २८ रुपैया मधुमाया परियारको खातामा जम्मा गरिदिएको त्यहाबाट महेन्द्र थापाले जानकारि गराउनु भयो ।
गत बैशाख १ गते प्युठान स्वर्गद्वारी गाडि दुर्घटनामा परि घाईते हुनुभएका प्युठानका सन्दिप परियार ले बुटवल स्थित मडिमुकुन्द कलेज योगिकुटिमा साईन्स बिषय अध्यन गर्नुभएको थियो । अध्ययन अबधिभर संगै पढेका साथिहरुद्वारा देस तथा बिदेश बाट रकम संकलन गरि सन्दिप को उपचारको लागि सहयोग गरेको महेन्द्र थापाले बताउनु भयो । साथै उहाले भन्नुभयो ” सन्दिप ले हामी संगै पढ्नुभएको हो, एउटा साथी पिडामा रहदा सहयोग गर्ने हाम्रो दाईत्व हो , सन्दिप हाम्रो ब्याचमा ईमान्दार र सहयोगी ब्यक्ति हुनुहुन्थ्यो , अहिले उहाको अबस्था देखेर कलेजमा ब्याचका सम्पुर्ण साथिहरु दुखि भएको र सिघ्र स्वास्थ लाभको कामना समेत गरेका छौ ।
नेपाल सरकारका राष्ट्रसेवक कर्मचारी समेत रहेका सन्दिप जिल्ला प्रसासन कार्यालय गुल्मीमा कार्येरत थिए । दुर्घटनामा परि घाईते सन्दिपको स्वास्थमा क्रमिक सुधार हुन लागेको र उपचारका लागी थप रकम आबस्यक परिरहेको उनकि बैनि मधुमाया परियार ले बताईन ।
हामिले यो अभियानलाई एकद्वार प्रणालीबाट अगाडि बढाउन चाहान्छौ । त्येसैले अझैपनि सन्दिप को उपचारका लागि सहयोग गर्न चाहानुहुने तपाईले राष्टृय बाणिज्य बैंकमा बैनि मधुमाया परियार को नाममा खोलिएको खाता नम्बर 1420100071705010 मा आफुले सक्दो रकम जम्मा गरिदिनुहुन अनुरोध छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी