News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

खलंगा सरोकार समुहद्वारा स्वास्थ्य सामग्रि वितरण

झुलेनी संवाददाता२०७८ साउन १९
९२९ पटक
२०७८ साउन १९

प्यूठान । खलंगा सरोकार समुह प्यूठानले स्वास्थ्य संस्थालाइ स्वास्थ्य सामग्री वितरण गरेको छ ।   समुहले खलंगा प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र प्यूठान आयुर्वेद स्वास्थ्य केन्द्र र धरमपानी स्वास्थ्य चौकिलाइ स्वास्थ्य सामग्रि हस्तान्तरण गरीएको हो । समुहका अनुसार पिपीइ सेट, सर्जिकल ग्लोव्स, लुज ग्लोव्स, फेसशिल्ड, ह्याण्ड सेनिटाइजर, सिरिञ्ज, केएन 95 मास्क, अटोमेटिक टच फ्री ह्याण्ड सेनिटाइजर लगायतका स्वास्थ्य सामग्री वितरण गरीएको छ ।

 

खलंगा सरोकार समूहको समन्वयमा स्वर्गद्वारी महाप्रभू बचत तथा ऋण सहकारी संस्था काठमाडौंबाट रू ५०,१७३/, प्युठान काठमाडौँ नेवा समाज  रू. १५०७६/÷; खलंगा हाल काठमाडौं निवासी राजमणी श्रेष्ठ रु ९,५००/ थापाडाँडा हाल बुटवल निवासी समिर श्रेष्ठबाट रू. ४,५८०/ गरी जम्मा रू. ७९,३०९।– बराबरको स्वास्थ्य सामग्रि खरिद गरीएको हो । स्वास्थ्य सामग्री काठमाण्डौदेखि खलंगा सम्म कृष्णलक्ष्मी टुर एण्ड  ट्राभल्स ना ७ ख ९७०३ का सञ्चालक मुरारी श्रेष्ठले निशुल्क ढुवानी गर्नुभएको थियो ।

 

त्यसैगरी समूहको समन्वयमा खलंगा प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र जाने सडक मार्ग स्तरोन्नति तथा अन्य बिबिध बिषयमा स्थानीय जनप्रतिनिधि, जग्गादाता तथा स्थानीयबासी समेतको छलफलमा जग्गाधनी कृष्णबहादुर शाही परिवारबाट सडक चौडा बनाउनका लागि आवश्यक जग्गा उपलब्ध गराउने प्रतिवद्दता गर्नुभएको मनोज कुमार श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो ।

 

त्यसैगरी छलफलमा गाउँपालिका बाट एम्बुलेन्स खरिद गर्न लागेकोमा समुहले धन्यवाद दिदै एम्बुलेन्स (ठूलो अक्सिजन प्रयोग गर्न मिल्ने) खरिदका लागि आग्रह गर्ने र खलंगाबाट सन्चालन गर्न सुझाव तथा सडक अबिलम्ब स्तरन्नोतीका लागि आवश्यक पहलकदमी गर्न अनुरोध गर्ने निर्णय भएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

कहॉ रोकियो पर्यटकीय पदमार्ग ?

प्यूठानको स्वर्गद्रारीबाट गौमुखी पुग्ने पर्यटकीय पदमार्ग वर्षौ देखि अलपत्र परेको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा केन्द्रिय,...

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

    हामिस‌ग जोडिनुहोस।

    समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी