News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माण्डवी गाउँपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाई सम्पन्न

झुलेनी नेटवर्क२०७८ असौज ४
२४० पटक
२०७८ असौज ४

माण्डवी गाउँपालिका प्यूठानले आ.व. २०७७/०७८ को सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । गाउँपालिकाले गत आ.व.मा सम्पन्न योजना र विकास गतिविधिबारे सेवाग्राहीबिच सुनुवाई गरेको हो । गाउँपालिकाको आयोजना र भुलेनी युनाइटेड नेटवर्क प्रा.लि.को सहजीकरणमा देविस्थानमा सोमवार सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सञ्चालन गरीएको हो ।

कार्यक्रममा गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत शिसिर रिजालले गत आ.व.मा सञ्चालन गरीएका योजना र गतिविधि बारे प्रगति प्रतिवेदन पेश गरेका थिए । सहजीकरण गर्ने निकाय झुलेनी नेटवर्कले सुनुवाई कार्यक्रममा वर्हिगमित अभिमत र नागरिक प्रतिवेदन पेश गरेको थियो ।

कार्यक्रममा गाउँपालिकाले गरेका गतिविधि, शिक्षा क्षेत्रमा गाउँपालिकाले गरेका गतिविधि, जनयुद्धका शहिद परिवार र घाइतेहरुको बाध्यता, गाउँपालिकाले कृषकहरुलाई दिने अनुदान, चिस्यान केन्द्रको ब्यवस्थापन, महिला सहकारी व्यवस्थापन लगायत विविध विषयमा सेवाप्रदायकलाई सेवाग्राहीले आम्ने साम्ने जिज्ञासा राखेका थिए ।

कार्यक्रममा सेवाग्राहीबाट सोधिएका प्रश्न र जिज्ञासाबारे गाउँपालिका अध्यक्ष श्रीधर रोका र प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत शिशिर रिजालले स्पष्ट पारेका थिए । नेटवर्कका एलबी थापाले सञ्चालन गरेको कार्यक्रममा गाउँपालिका अध्यक्ष श्रीधर रोकाको अध्यक्षता र वडा नं. २ का अध्यक्ष तुल बहादुर थापाले स्वागत मन्तब्य दिएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

जितेको खुसियाली साट्दै घरदैलोमा विजयी सांसदहरु

झुलेनी नेटवर्क१९,मंसिर २०७९प्रतिनिधि र प्रदेशसभा निर्वाचनमा जितेका सांसदहरू मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा जुटेका छन् ।...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी