News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माण्डवी गाउँपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाई सम्पन्न

झुलेनी नेटवर्क२०७८ असौज ४
३०७ पटक
२०७८ असौज ४

माण्डवी गाउँपालिका प्यूठानले आ.व. २०७७/०७८ को सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । गाउँपालिकाले गत आ.व.मा सम्पन्न योजना र विकास गतिविधिबारे सेवाग्राहीबिच सुनुवाई गरेको हो । गाउँपालिकाको आयोजना र भुलेनी युनाइटेड नेटवर्क प्रा.लि.को सहजीकरणमा देविस्थानमा सोमवार सार्वजनिक सुनुवाई कार्यक्रम सञ्चालन गरीएको हो ।

कार्यक्रममा गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत शिसिर रिजालले गत आ.व.मा सञ्चालन गरीएका योजना र गतिविधि बारे प्रगति प्रतिवेदन पेश गरेका थिए । सहजीकरण गर्ने निकाय झुलेनी नेटवर्कले सुनुवाई कार्यक्रममा वर्हिगमित अभिमत र नागरिक प्रतिवेदन पेश गरेको थियो ।

कार्यक्रममा गाउँपालिकाले गरेका गतिविधि, शिक्षा क्षेत्रमा गाउँपालिकाले गरेका गतिविधि, जनयुद्धका शहिद परिवार र घाइतेहरुको बाध्यता, गाउँपालिकाले कृषकहरुलाई दिने अनुदान, चिस्यान केन्द्रको ब्यवस्थापन, महिला सहकारी व्यवस्थापन लगायत विविध विषयमा सेवाप्रदायकलाई सेवाग्राहीले आम्ने साम्ने जिज्ञासा राखेका थिए ।

कार्यक्रममा सेवाग्राहीबाट सोधिएका प्रश्न र जिज्ञासाबारे गाउँपालिका अध्यक्ष श्रीधर रोका र प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत शिशिर रिजालले स्पष्ट पारेका थिए । नेटवर्कका एलबी थापाले सञ्चालन गरेको कार्यक्रममा गाउँपालिका अध्यक्ष श्रीधर रोकाको अध्यक्षता र वडा नं. २ का अध्यक्ष तुल बहादुर थापाले स्वागत मन्तब्य दिएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

बालमैत्री स्थानीय शासन सञ्चालन सम्बन्धि तालिम ऐरावतीमा

बालमैत्री स्थानीय शासन सम्बन्धि तालिम ऐरावती गाउँपालिका ५ मा सम्पन्न भएको छ । सरोकार सञ्चार...

मुक्ती माविमा विद्यार्थीमाथि निर्घात कुटपिट, विद्यार्थीको हात भाँचियो, एकजनालाई रिफर

विद्यालय हाताभित्र विद्यार्थीमाथि कुटपिट हुँदा कम्तिमा ४ जना विद्यार्थी घाईते भएका छन्। बुधवार मुक्ति माध्यमिक...

मल्लरानी ३ मा सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम

सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम बुधबार मल्लरानी गाउपालिका ३ मा सम्पन्न भएको छ...

रुखबाट लडेर झिमरुकमा एक महिलाको मृत्यु

रुखबाट लडेर झिमरुक गाउँपालिकामा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । मगंलबार बिहान घाँस काट्न भनी...

सरुमारानीमा प्रधानाध्याकहरुलाई आईसिटी तालिम

सरुमारानी गाउँपालिकामा प्रधानाध्यापकहरुलाई आईसिटि सम्वन्धी तालिम दिइएको छ । गाउँपालिका भित्रका सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयका...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी