News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

लाेकप्रिय गायिका सुशिला गाैतमकाे राताे भाले अायाे “भिडियाे सहित हेर्नुहाेस”

सिखबर संवाददाता गाेविन्द विश्‍वकर्मा
५१५ पटक
गाेविन्द विश्‍वकर्मा

लाेकप्रिय गायिका सुशिला गाैतमकाे यसपालिकाे तीज गीत राताे भाले भर्खरै सार्वजनिक भएकाे छ । नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसरमा गायिका गाैतमले राताे भाले नामक तीज विशेष काेशेली दर्शक श्राेताकाे लागि पस्कनु भएकाे हाे । गत वर्ष चर्चित लाेक तथा दाेहाेरी गायक पशुपति शर्मा सँगकाे सहकार्यमा मलार्इ जवानीले ढुनुमुनु बनायाे भन्ने गीत बजारमा ल्याइएकी थिइन । जुन गीतले धेरै दर्शक श्राेताकाे मन पनि जितेकाे थियाे ।

अाफ्नाे दर्शक श्राेताकाे माग सांगितिक यात्राकाे निरन्तरता काे कुरालार्इ मध्यनगरमा राख्दै गायिका गाैतमले यसपटक पनि नयाँ तीज गीत बजारमा ल्याएकी हुन । जुन गीतमा बहुचर्चित लाेकदाेहाेरी गायक खुमन अधिकारीकाे स्वर एवं संगीत रहेकाे छ भने महिला अावाज र शब्द उनै गाैतमकाे रहेकाे छ ।

पछिल्लाे पुस्ताका व्यस्त निर्देशक विक्रम चाैहानकाे निर्देशन रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा चर्चित नायिका रिना थापा मगर र प्रकाश सपुतकाे अभिनय रहेकाे छ ।  प्रकाश खड्काले छायाँकन गर्नुभएकाे म्यूजिक भिडियाेकाे सम्पादन मिलन  विकले गर्नुभएकाे छ । गीतलार्इ गायिका गाैतमले अाफ्नै यूटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गर्नुभएकाे छ । गीत सार्वजनिक गरेलगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गाैतमले यस गीतले पनि विगतका दिनका गीतहरुले जस्तै दर्शक श्राेताकाे अथाह मायाँ पाउने अाशा गरेकाे बताउनुभयाे । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस् शुभकामना ।

 

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

जितेको खुसियाली साट्दै घरदैलोमा विजयी सांसदहरु

झुलेनी नेटवर्क१९,मंसिर २०७९प्रतिनिधि र प्रदेशसभा निर्वाचनमा जितेका सांसदहरू मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा जुटेका छन् ।...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी