News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

लाेकप्रिय गायिका सुशिला गाैतमकाे राताे भाले अायाे “भिडियाे सहित हेर्नुहाेस”

सिखबर संवाददाता गाेविन्द विश्‍वकर्मा
५७५ पटक
गाेविन्द विश्‍वकर्मा

लाेकप्रिय गायिका सुशिला गाैतमकाे यसपालिकाे तीज गीत राताे भाले भर्खरै सार्वजनिक भएकाे छ । नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसरमा गायिका गाैतमले राताे भाले नामक तीज विशेष काेशेली दर्शक श्राेताकाे लागि पस्कनु भएकाे हाे । गत वर्ष चर्चित लाेक तथा दाेहाेरी गायक पशुपति शर्मा सँगकाे सहकार्यमा मलार्इ जवानीले ढुनुमुनु बनायाे भन्ने गीत बजारमा ल्याइएकी थिइन । जुन गीतले धेरै दर्शक श्राेताकाे मन पनि जितेकाे थियाे ।

अाफ्नाे दर्शक श्राेताकाे माग सांगितिक यात्राकाे निरन्तरता काे कुरालार्इ मध्यनगरमा राख्दै गायिका गाैतमले यसपटक पनि नयाँ तीज गीत बजारमा ल्याएकी हुन । जुन गीतमा बहुचर्चित लाेकदाेहाेरी गायक खुमन अधिकारीकाे स्वर एवं संगीत रहेकाे छ भने महिला अावाज र शब्द उनै गाैतमकाे रहेकाे छ ।

पछिल्लाे पुस्ताका व्यस्त निर्देशक विक्रम चाैहानकाे निर्देशन रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा चर्चित नायिका रिना थापा मगर र प्रकाश सपुतकाे अभिनय रहेकाे छ ।  प्रकाश खड्काले छायाँकन गर्नुभएकाे म्यूजिक भिडियाेकाे सम्पादन मिलन  विकले गर्नुभएकाे छ । गीतलार्इ गायिका गाैतमले अाफ्नै यूटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गर्नुभएकाे छ । गीत सार्वजनिक गरेलगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गाैतमले यस गीतले पनि विगतका दिनका गीतहरुले जस्तै दर्शक श्राेताकाे अथाह मायाँ पाउने अाशा गरेकाे बताउनुभयाे । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस् शुभकामना ।

 

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी