News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

लाेकप्रिय गायिका सुशिला गाैतमकाे राताे भाले अायाे “भिडियाे सहित हेर्नुहाेस”

सिखबर संवाददाता गाेविन्द विश्‍वकर्मा
६५९ पटक
गाेविन्द विश्‍वकर्मा

लाेकप्रिय गायिका सुशिला गाैतमकाे यसपालिकाे तीज गीत राताे भाले भर्खरै सार्वजनिक भएकाे छ । नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसरमा गायिका गाैतमले राताे भाले नामक तीज विशेष काेशेली दर्शक श्राेताकाे लागि पस्कनु भएकाे हाे । गत वर्ष चर्चित लाेक तथा दाेहाेरी गायक पशुपति शर्मा सँगकाे सहकार्यमा मलार्इ जवानीले ढुनुमुनु बनायाे भन्ने गीत बजारमा ल्याइएकी थिइन । जुन गीतले धेरै दर्शक श्राेताकाे मन पनि जितेकाे थियाे ।

अाफ्नाे दर्शक श्राेताकाे माग सांगितिक यात्राकाे निरन्तरता काे कुरालार्इ मध्यनगरमा राख्दै गायिका गाैतमले यसपटक पनि नयाँ तीज गीत बजारमा ल्याएकी हुन । जुन गीतमा बहुचर्चित लाेकदाेहाेरी गायक खुमन अधिकारीकाे स्वर एवं संगीत रहेकाे छ भने महिला अावाज र शब्द उनै गाैतमकाे रहेकाे छ ।

पछिल्लाे पुस्ताका व्यस्त निर्देशक विक्रम चाैहानकाे निर्देशन रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा चर्चित नायिका रिना थापा मगर र प्रकाश सपुतकाे अभिनय रहेकाे छ ।  प्रकाश खड्काले छायाँकन गर्नुभएकाे म्यूजिक भिडियाेकाे सम्पादन मिलन  विकले गर्नुभएकाे छ । गीतलार्इ गायिका गाैतमले अाफ्नै यूटुव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गर्नुभएकाे छ । गीत सार्वजनिक गरेलगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गाैतमले यस गीतले पनि विगतका दिनका गीतहरुले जस्तै दर्शक श्राेताकाे अथाह मायाँ पाउने अाशा गरेकाे बताउनुभयाे । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस् शुभकामना ।

 

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

गाउँपालिकाको टिमले गर्‍यो मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई

माण्डवी गाउँपालिकाले मार्सिवाङ खेलमैदान सरसफाई गरेको छ । गाउँपालिकाले गत विहिबार देखि हिजो शनिबारसम्म सञ्चालन...

प्रथम अध्यक्ष कपको उपाधि सुनिलस्मृति रोल्पालाई

माण्डवी गाउँपालिकाले आयोजना गरेको प्रथम अध्यक्ष कप राष्ट्रव्यापी अन्तर स्थानीय तह पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि...

प्यूठानमा विश्व एड्स दिबसमा स्वास्थ्यकर्मी र समाजसेवी सम्मानित भए

समुदायको नेतृत्वमा एड्स अन्त्य गरौ भन्ने मुल नाराका साथ ३६ औ विश्व एड्स दिवसका अवसरमा...

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु

प्रथम अध्यक्ष कप पुरुष भलिबल प्रतियोगिता माण्डवी गाउँपालिकामा सुरु भएको छ । “स्वास्थ्यको लागि खेलकुद,...

कानुनको पालना र सरकारी आम्दानिका लागि हुलाकमार्फत ढुवानि सुनिस्चित गर्दैछौं: महानिर्देशक अधिकारी

हुलाक सेवा विभागले बिहिवार सरकारी चिठ्ठीपत्र र कागजात हुलाक मार्फत पठाउने सुनिश्चित गर्ने व्यवस्था सम्बन्धी...