News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

वडा कार्यालय भवनको उद्घाटन

सरद विष्ट प्यूठान,श्रावण ०२ स्वर्गद्वारी
७३९ पटक
प्यूठान,श्रावण ०२ स्वर्गद्वारी

पाँच नम्वर प्रदेश अन्र्तगत प्यूठान जिल्ला स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ४ को वडा कार्यालको एक तले पक्की भवन बुधवार एक कार्यक्रम वीच उद्घाटन गरिएको छ । स्थानीय संरचना लागू हुनुभन्दा पहिले नेपाल सरकारद्धारा करिव ५० लाख वरावरको लागतमा निर्माण गरिएको उक्त वडा कार्यालय भवनको उद्घाटन गरिएको हो ।
स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं ४ का वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालको अध्यक्षतामा सुरु भएको भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथी स्वर्गद्वारी नगरपालिका प्रमुख नेत्र बहादुर रोकाय रहनु भएको थियो । त्यसैगरी कार्यक्रमको विशेष अतिथी नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत तुल्सीराम गैरै रहनु भएकाे थियाे त्यस्तै अन्य अतिथिहरु नगरपालिकामा क्रियाशिल राजनीतिक दलका प्रमुख एवम् प्रतिनिधी, सरकारी तथा गैरसरकारी कार्यालयका प्रमुख एवम् प्रतिनिधि, समाजसेवी, वुद्धीजीवि, पत्रकार लगायत विभिन्न तह र तप्काका व्यक्तिहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

वडा नं ४ का वडा सदस्य बसन्ता खड्काको स्वागत मन्तव्यवाट सुरु भएको कार्यक्रमको संचालन वडा सचिव दिनेश सापकोटाले गर्नुभएको थियो । उद्घाटन कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख रोकायले जनप्रतिनिधिहरुले वडा कार्यालयले आफ्नै वडा कार्यालयको निजी भवनवाट जनताहरुलाई सेवा दिन पाउँने अवसर प्राप्त भएको हुँदा खुसी व्यक्त गर्नुभयो । साथै प्रमुख रोकायले वडा कार्यालयका जनप्रतिनिधिहरु कार्यालय समयमै उपस्थित भएर जनताहरुलाई सौहर्दपूर्ण वातावरणमा मुस्कान सहितको सेवा प्रदान गर्न अनुरोध गर्नुभयो ।
कार्यक्रमै बोल्दै वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालले यो भन्दा पहिले वडा कार्यालयकाे सेवा भाडाकाे भवनवाट प्रदान गर्नुपर्ने भएको हुदाँ जनताको सेवा प्रदानमा कठिनाइ झेल्नुपरेको र अहिले आफ्नै वडा कार्यालयको भवनवाट सेवा प्रदान गर्दा जनतालाई सहज हुने बताउनुभयो ।
सम्पूर्ण राजनीतिक दलको प्रतिनिधित्व गर्दै नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी नेकपाका राम प्रसाद श्रेष्ठले आफ्नै वडा कार्यालयको भवनवाट जनताहरुले सेवा सुविधा पाउँदा खुसी लागेको बताउनुभयो ।
उक्त कार्यक्रम वडा सदस्य आनन्द पद्धपतीले र कुटी नेपालीले प्रमुख अतिथी लगायत अन्य अथितिहरुलाई खादा ओडाएर, टीका लगाएर सम्मान गर्नुभएको थियो भने कार्यक्रमको समापन वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालले गर्नुभएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

कहॉ रोकियो पर्यटकीय पदमार्ग ?

प्यूठानको स्वर्गद्रारीबाट गौमुखी पुग्ने पर्यटकीय पदमार्ग वर्षौ देखि अलपत्र परेको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा केन्द्रिय,...

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

    हामिस‌ग जोडिनुहोस।

    समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी