News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

राेशन वली सरकारी जागिरेले सरकारी मायाँ भेटाए (हेर्नुहाेस् भिडियाे सहित)

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठान
६२२ पटक

नेपाली लाेकदाेहाेरी गीत संगीतकाे क्षेत्रमा कृयाशिल भएर लागि परिरहेकाे राेल्पाली सर्जक एवमं गायकाे नाम हाे राेशन वली । उहाँ विगत केही वर्ष देखि अाफ्नाे शिक्षक पेशा हुदा हुँदै पनि गीत संगीतका क्षेत्रमा केही गर्नुपर्छ भनेर अाँट गरेकाे व्यक्ति पनि हाे ।

उहाँ भन्नुहुन्छ म बाचुमचेल सम्म संगीतलार्इ पनि साथमनै लिएर हिड्नेछु । उहाँका दर्जन वढी गीत संगीतहरु बजारमा अाइसकेकाे कुरा सवैलार्इ सर्वविधितै छ । गत वर्ष नेपाली महिलाहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसर पारेर तीज गीत बजारमा ल्याउनु भएका वलीले दर्शक श्राेताकाे राम्राे मायाँ पाउनु भयाे । त्यही दर्शक श्राेताकाे माया अनि प्रेरेणाका कारण यसपालि तीजमा पनि उहाँले ‘सरकारी माया’ तीज गीत बजारमा मायाँ नामक तीज गीत बजारमा सार्वजनिक गर्नुभएकाे छ एल्वम भने कुसुम हमालकाे हाे ।

उनै राेशन वली र कुमुम हमालकाे सुमधुर अावाजमा रहेकाे यस गीतकाे शब्द संगीत राेशन वलीलेनै गर्नुभएकाे छ । निशान एसकेकाे निर्देशन रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे छायांकन सन्ताेष लामा र सम्पादन प्रकाश एसकेले गरेका छन गीतले सबैखाले दर्शक श्राेतकाे मन जिताेस शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

भौका सडक कहिले होला सुधार ?

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित भौका हँुदै मुख्य बजार प्रवेश गर्न भौका रोडमा यात्रागर्ने यात्रु...

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी