News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

घिमिरे बन्धु कुल प्रतिष्ठानले होल्दे घिमिरे जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान

बिबश घर्ति मगर१५ पुष २०७९
२०१ पटक
१५ पुष २०७९

घिमिरे बन्धु कुल प्रतिष्ठान होल्दे घिमिरे जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान कार्यक्रम सञ्चालन सुरु गरेको छ । इश्वरी प्रसाद घिमिरेको नेतृत्वमा रहेको यो समुहले बिशेष गरि आफ्ना भाइबन्धुहरुको लगत संकलन गर्नको लागि यो कार्यलाई अगाडी बढाईएको समुहका सदस्य याम बहादुर घिमिरेले जानकारी दिए । दोस्रो चरणको यो अभियान अगामी दिनमा निरन्तर रुपमा अगाडी बढ्ने बताए । यसलाई भोलिका दिनमा संस्थागत तरिकाले अगाडी बढाउने र व्यवसायिक रुपमा पनि लैजाने भन्दै यसका लागि बिशेष भुमिका खेल्न समेत सदस्यहरुलाई आग्रह गरेका छन् । जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान मात्र नभई पछिका पुस्तालाई यसको महत्व बुझाउन र नयाँ पुस्तालाई सहजताका लागि पनि नितान्त यो काम आवश्यक रहेको सदस्यहरुले बताएका छन् ।

आज प्यूठान नगरपालिका ४ टिकुरीका ८३ बर्षिय भोजराज घिमिरे, प्यूठान नगरपालिका ८ दम्तिका बर्ष ९३ का तुलसा घिमिरे र बर्ष ७९का जयन्ति देबी घिमिेरलाई सम्मान गरिएको छ । त्यस्तै भोलि फोप्ली र माण्डवी गाउँपालिका १ तिराममा यो कार्यक्रम रहने बताइएको छ । साथै यो संस्थाको लागि चाँडै नै समाज कल्याण परिसदमा सिफारिस गर्ने समेत बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...