News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

घिमिरे बन्धु कुल प्रतिष्ठानले होल्दे घिमिरे जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान

बिबश घर्ति मगर१५ पुष २०७९
१६५ पटक
१५ पुष २०७९

घिमिरे बन्धु कुल प्रतिष्ठान होल्दे घिमिरे जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान कार्यक्रम सञ्चालन सुरु गरेको छ । इश्वरी प्रसाद घिमिरेको नेतृत्वमा रहेको यो समुहले बिशेष गरि आफ्ना भाइबन्धुहरुको लगत संकलन गर्नको लागि यो कार्यलाई अगाडी बढाईएको समुहका सदस्य याम बहादुर घिमिरेले जानकारी दिए । दोस्रो चरणको यो अभियान अगामी दिनमा निरन्तर रुपमा अगाडी बढ्ने बताए । यसलाई भोलिका दिनमा संस्थागत तरिकाले अगाडी बढाउने र व्यवसायिक रुपमा पनि लैजाने भन्दै यसका लागि बिशेष भुमिका खेल्न समेत सदस्यहरुलाई आग्रह गरेका छन् । जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान मात्र नभई पछिका पुस्तालाई यसको महत्व बुझाउन र नयाँ पुस्तालाई सहजताका लागि पनि नितान्त यो काम आवश्यक रहेको सदस्यहरुले बताएका छन् ।

आज प्यूठान नगरपालिका ४ टिकुरीका ८३ बर्षिय भोजराज घिमिरे, प्यूठान नगरपालिका ८ दम्तिका बर्ष ९३ का तुलसा घिमिरे र बर्ष ७९का जयन्ति देबी घिमिेरलाई सम्मान गरिएको छ । त्यस्तै भोलि फोप्ली र माण्डवी गाउँपालिका १ तिराममा यो कार्यक्रम रहने बताइएको छ । साथै यो संस्थाको लागि चाँडै नै समाज कल्याण परिसदमा सिफारिस गर्ने समेत बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

किसानले मोहियानी हक नपाएपछि सडक मै सुते

प्यूठान, स्वर्गद्वारी आश्रम प्युठानको नाममा दर्ता स्रेस्ता कायम भई दाङमा रहेको ७ सय ५३ बिगाहा...

विद्युत माग्दै स्याउलीवाङबासी विद्युत प्राधिकरणमा डेलिगेशन

प्यूठानको दुर्गम मानिने नौबहिनी गाउँपालिका –१ स्याउलीवाङका स्थानीयबासीहरु सयम मै विद्युत लाइन बिस्तार नभएर समस्या...

७ करोड ऋणमा खानेपानी कार्यालय, योजनाहरु अलपत्र

जिल्ला खानेपानी तथा सरसफाई डिभिजन कार्यालय प्यूठान अन्तर्गतका योजनाहरुमा प्रयाप्त बजेट नआएका कारण भुक्तानीमा समस्या...

सहिद पार्कमा भौतिक संरचना थपिदै

प्यूठान गनरपालिका ७ गाजुरीमा रहेको सहिद स्मृति पार्कको निर्माण कार्य भइरहेको छ । थप व्यवस्थित...

प्यूठानमा २२ हजार ८ सय २४ जना बालबालिकालाई दादुरा–रुवेला खोप लगाईदै

प्यूठानमा २२ हजार ८ सय २४ जना बालबालिकालाई दादुरा–रुवेला खोप लगाईदैछ । स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले...