News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

महेन्द्र मा.बि खलगांमा बिद्यालय चमेना गृह

बिबश घर्ति मगर१८ पुष २०७९
३८० पटक
१८ पुष २०७९

मल्लरानी गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्ण बहादुर खड्काले महेन्द्र मा.बि खलगां बिगतका दिनमा एउटा नमुना स्कुल भएको र फेरी पनि त्यसलाई नमुना बिद्यालय बनाउन आग्रह गरेका छन् । महेन्द्र मा.बि खलगांको चमेना गृहको उदघाटन गर्दै उनले यस्तो बताए । उनले आवश्यक परेको खण्डमा गाउँपालिका सधै सहयोमा तत्पर रहेको समेत बताएका छन् ।

बिद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष तथा मल्लरानी गाउँपालिका ४ का अध्यक्ष समेत रहेका कुमार श्रेष्ठले अध्ययन गर्नको लागि टाढाबाट आउने बिद्यार्थीहरुलाई खाजा र नास्ता कम मुल्यमा उपलब्ध गराउनको लागि चमेना गृह खोलिएको बताएका हुन् । त्यस्तै बिद्यालयका प्रधानाध्यापक पिताम्बर पौडेलले चमेना गृहको बारेमा आवश्यकता रहेको बताए । घरदेखी घण्टौ लगाएर बिद्यालय पढ्न आउने, अतिरिक्त कक्षा पढ्दा खाना खाने समय अभावका कारण बिद्यार्थीका लागि सहज होस भन्ने उद्देश्यले गृह खोलिएको बताका हुन् । बिद्यालयका कर्मचार तथा बिद्यार्थीहरु स्कुल बाहिर गएर बढि मात्रमा पैसा फजुल खर्च र महगों मुल्यमा नास्ताहरु खानुपर्ने बाध्यता रहेको हुँदा त्यसलाई मध्यनजर गर्दै चमेना गृह खुलाएको समते उनले बताउनुभयो । अब देखी बाहिर जान नपर्ने र सर्बसुलभ मुल्यमा आफ्नै गृहमा जङ्गफुडरहित खाना नास्ताको व्यवस्था रहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...

सहकारीबाट करिब डेढ लाख नगद चोरी

लालीगुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको कार्यालयमा चोरी भएको छ । मल्लरानी ३ सालठाटी स्थित...

करेन्ट लागेर प्यूठानमा एकको मृत्यु

प्यूठानमा करेन्ट लागेर एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । प्यूठान नगरपालिका ७ टिकुरी निवासी ५८...

हातको रड जिल्लामै निकाल्न पाँउदा कृष्णाको अनुहारमा आएको खुसी

गौमुखी गाउँपालिका ४ पुँजाकी २२ बर्षिय कृष्णा घर्ति क्षेत्रीको डेढ बर्ष अघि लडेर दाँया हात...