News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

महेन्द्र मा.बि खलगांमा बिद्यालय चमेना गृह

बिबश घर्ति मगर१८ पुष २०७९
४५६ पटक
१८ पुष २०७९

मल्लरानी गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्ण बहादुर खड्काले महेन्द्र मा.बि खलगां बिगतका दिनमा एउटा नमुना स्कुल भएको र फेरी पनि त्यसलाई नमुना बिद्यालय बनाउन आग्रह गरेका छन् । महेन्द्र मा.बि खलगांको चमेना गृहको उदघाटन गर्दै उनले यस्तो बताए । उनले आवश्यक परेको खण्डमा गाउँपालिका सधै सहयोमा तत्पर रहेको समेत बताएका छन् ।

बिद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष तथा मल्लरानी गाउँपालिका ४ का अध्यक्ष समेत रहेका कुमार श्रेष्ठले अध्ययन गर्नको लागि टाढाबाट आउने बिद्यार्थीहरुलाई खाजा र नास्ता कम मुल्यमा उपलब्ध गराउनको लागि चमेना गृह खोलिएको बताएका हुन् । त्यस्तै बिद्यालयका प्रधानाध्यापक पिताम्बर पौडेलले चमेना गृहको बारेमा आवश्यकता रहेको बताए । घरदेखी घण्टौ लगाएर बिद्यालय पढ्न आउने, अतिरिक्त कक्षा पढ्दा खाना खाने समय अभावका कारण बिद्यार्थीका लागि सहज होस भन्ने उद्देश्यले गृह खोलिएको बताका हुन् । बिद्यालयका कर्मचार तथा बिद्यार्थीहरु स्कुल बाहिर गएर बढि मात्रमा पैसा फजुल खर्च र महगों मुल्यमा नास्ताहरु खानुपर्ने बाध्यता रहेको हुँदा त्यसलाई मध्यनजर गर्दै चमेना गृह खुलाएको समते उनले बताउनुभयो । अब देखी बाहिर जान नपर्ने र सर्बसुलभ मुल्यमा आफ्नै गृहमा जङ्गफुडरहित खाना नास्ताको व्यवस्था रहेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

माण्डवी गाउँपालिकाको १५ औं गाउसभा एवं हिउँदे अधिवेशन सम्पन्न

माण्डवी गाउँपालिकाको १५ औं गाउसभा एवं हिउँदे अधिवेशन मंगलबार सम्पन्न भएको छ । पुष २९...

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले दिए बिदा

मगर दिवसको अवसरमा प्युठानका ४ स्थानीय तहले सार्वजनिक बिदा दिएका छन् । फागुन १५ गते...

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० को प्यूठानमा शुभारम्भ

दादुरा–रुवेला खोप अभियान २०८० औपचारिक रुपमा शुभारम्भ गरिएको छ । प्यूठानमा जिल्ला खोप समन्वय समिति...

किसानले मोहियानी हक नपाएपछि सडक मै सुते

प्यूठान, स्वर्गद्वारी आश्रम प्युठानको नाममा दर्ता स्रेस्ता कायम भई दाङमा रहेको ७ सय ५३ बिगाहा...

विद्युत माग्दै स्याउलीवाङबासी विद्युत प्राधिकरणमा डेलिगेशन

प्यूठानको दुर्गम मानिने नौबहिनी गाउँपालिका –१ स्याउलीवाङका स्थानीयबासीहरु सयम मै विद्युत लाइन बिस्तार नभएर समस्या...