News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

६५ जना जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान

बिबश घर्ति मगर२० पुष २०७९
१८२ पटक
२० पुष २०७९

स्वर्गद्धारी नगरपालिका ५ सारीको आयोजना तथा स्वर्गद्धारी नगरपालिका महिला शाखा र आयुर्वेद शाखाको सहजिकरणमा जेष्ठ नागरिक सम्मान कार्यक्रम भएको छ । वडा नं ५ सारीमा भएको कार्यक्रममा ६५ जनालाई सम्मान गरिएको वडा अध्यक्ष तथा सामाजिक बिकास समितिको संयोजक गिर बहादुर घर्ति मगरले जानकारी दिए । सामाजिक बिकास समितिको प्रस्ताव तथा स्वर्गद्वारी नगरपालिकाबाट पारित ४० हजार, वडा कार्यलयबाट ५० हजार र आर्युबेद शाखाबाट च्यावनप्रास वितरण गरिएको अध्यक्ष घर्तिले जानकारी दिए । थोरै लाई दिएपनि कम्तिमा हामीले बाडेको सामान ५ बर्ष भन्दा धेरै टिक्ने हुनुपर्छ, कमजोर मुल्यका धेरैलाई बाड्नु भन्दा थोरैलाई टिकाउ हुने खालको सामान दिनु उत्तम हुने भन्दै हाललाई थोरै व्यक्तिलाई दिइएको बताएका छन् ।

निर्वाचित चुनावी बर्ष पहिलो भएकाले यो बर्ष सबैलाई सम्मान गर्न नसकिएको अवस्थामा आगामी बर्ष असोज भित्रै बितरण गर्ने बताएका छन् ।
साथै उनले अग्रजहरुको आशिर्वाद संगै उहाँहरुको अनुभव र सुझावबाट नै राम्रो काम गर्ने प्रेरणा मिल्ने समेत बताएका छन् । अग्रजहरुलाई सेवा र सम्मान गर्दै यहाँ सम्म आएको हु अग्रज हरुको सेवा गर्न पाउँदा धेरै हर्सितभएको छु अध्यक्ष घर्तिले बताए । वडा स्तरीय जेष्ठ नागरिक सञ्जाल स्वर्गद्धारी नगरपालिका ५ सारीका अध्यक्ष जिवलाल बुढाथोकीको अध्यक्षतामा सुरुभएको कार्यक्रमाको प्रमुख अतिथी ५ नं वडा अध्यक्ष गिर बहादर घर्ति मगर तथा कार्यक्रम सञ्चालन महिला शाखा प्रमुख निमा डागिले गरेका हुन् । कार्यक्रममा विभिन्न राजनितीक दलको प्रतिनिधि ले मन्तव्य राख्का थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...

योजना कार्यान्वयनका लागि वडाध्यक्षले बोलाए सर्वपक्षीय बैठक

मोटरबाटो स्तरोन्नती गर्ने विषयमा मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं.३ मा सर्वदलीय/सर्वपक्षीय छलफल भएको छ । शुक्रबार...

नौबहिनीमा पहिरोले घरगोठ बगायो

गयराती परेको अविरल बर्षाका कारण नौबहिनी गाउँपालिकामा पहिरोले ३ घर बगाएको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

जन्मदिनको अवसरमा लायन्सले दियो फर्निचर

लायन्स क्लब अफ प्यूठानले जन्मदिनको अवसरमा सामाग्री प्रदान गरेको छ । बिहिबार लायन्स क्लव अफ...

संविधान दिवसमा बिरामीलाई फलफुल बितरण

संविधान दिबसको अबसरमा प्यूठान अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल बितरण गरिएको छ । बिहिबार जिल्ला समन्वय समिति...