News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

६५ जना जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान

बिबश घर्ति मगर२० पुष २०७९
८१ पटक
२० पुष २०७९

स्वर्गद्धारी नगरपालिका ५ सारीको आयोजना तथा स्वर्गद्धारी नगरपालिका महिला शाखा र आयुर्वेद शाखाको सहजिकरणमा जेष्ठ नागरिक सम्मान कार्यक्रम भएको छ । वडा नं ५ सारीमा भएको कार्यक्रममा ६५ जनालाई सम्मान गरिएको वडा अध्यक्ष तथा सामाजिक बिकास समितिको संयोजक गिर बहादुर घर्ति मगरले जानकारी दिए । सामाजिक बिकास समितिको प्रस्ताव तथा स्वर्गद्वारी नगरपालिकाबाट पारित ४० हजार, वडा कार्यलयबाट ५० हजार र आर्युबेद शाखाबाट च्यावनप्रास वितरण गरिएको अध्यक्ष घर्तिले जानकारी दिए । थोरै लाई दिएपनि कम्तिमा हामीले बाडेको सामान ५ बर्ष भन्दा धेरै टिक्ने हुनुपर्छ, कमजोर मुल्यका धेरैलाई बाड्नु भन्दा थोरैलाई टिकाउ हुने खालको सामान दिनु उत्तम हुने भन्दै हाललाई थोरै व्यक्तिलाई दिइएको बताएका छन् ।

निर्वाचित चुनावी बर्ष पहिलो भएकाले यो बर्ष सबैलाई सम्मान गर्न नसकिएको अवस्थामा आगामी बर्ष असोज भित्रै बितरण गर्ने बताएका छन् ।
साथै उनले अग्रजहरुको आशिर्वाद संगै उहाँहरुको अनुभव र सुझावबाट नै राम्रो काम गर्ने प्रेरणा मिल्ने समेत बताएका छन् । अग्रजहरुलाई सेवा र सम्मान गर्दै यहाँ सम्म आएको हु अग्रज हरुको सेवा गर्न पाउँदा धेरै हर्सितभएको छु अध्यक्ष घर्तिले बताए । वडा स्तरीय जेष्ठ नागरिक सञ्जाल स्वर्गद्धारी नगरपालिका ५ सारीका अध्यक्ष जिवलाल बुढाथोकीको अध्यक्षतामा सुरुभएको कार्यक्रमाको प्रमुख अतिथी ५ नं वडा अध्यक्ष गिर बहादर घर्ति मगर तथा कार्यक्रम सञ्चालन महिला शाखा प्रमुख निमा डागिले गरेका हुन् । कार्यक्रममा विभिन्न राजनितीक दलको प्रतिनिधि ले मन्तव्य राख्का थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

अनाथ बालबालिकालाई सहयोग

हिजो आइतबार मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं ३ का २ जना अनाथ बालबालिकालाई आर्थिक सहयोग गरिएको...

चौतारीको स्थापना दिवसमा सम्मान सहित विविध कार्यक्रमको आयोजना

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानले २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी...

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवस प्युठानमा पनि मनाउने

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा प्युठान शाखाले विविध कार्यक्रम गरि मनाउने तयारी...

मान्डवि गाउँपालिका ३ का विभिन्न स्थानमा सम्पन्न एक हजार मिटर पक्कि कुलो तथा सार्वजनिक धारो निर्माणको अनुगमन

प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्तरगत मान्डवि गाउँपालिका ३ मा सम्पन्न भएका एक हजार मिटर पक्कि कुलो...

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम शनिबार प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरमा सम्पन्न भएको छ । एकिकृत...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी