News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

संगीतमय पि.टी कार्यक्रम स्वर्गद्धारी नगरपालिका ३ जलुकेमा सुरु

बिबश घर्ति मगर२३ पुष २०७९
२७७ पटक
२३ पुष २०७९

लुम्बिनी प्रदेश खेलकुद बिकास समितिका सदस्य हरिस वलिले त्रिदिवशीय संगितमय पि.टी कार्यक्रमले बिद्यालयको सबै क्षेत्रको सुधारमा सहयोग पुग्ने बताएका छन् । स्वर्गद्धारी नगरपालिकाले आयोजना गरेको विद्यालय खेलकुद शिक्षक तथा बिद्यार्थीहरुका लागि त्रिदिवशीय संगितमय पि.टी कार्यक्रममा उनले यस्तो बताएका हुन् । उनले भने, तपाईहरु पनि यो तालिम पश्चात म जस्तै प्रशिक्षक बन्न सक्नुहुने छ । उनी नेपाल कै नमुना कालिका मा.वि बुटवलका शिक्षक समेत हुन् ।

यो कार्यक्रमले बिद्यालयको शैक्षिक गुणस्तर वृद्धि गर्दै शिक्षक र बिद्यार्थी लाई अनुशासित बनाउनमा सहयोग पुग्ने सामाजिक बिकास समितिका संयोजक एवं वडा नं ५ सारी का अध्यक्ष गिर बहादुर घर्ती मगरले बताए । संगितको माध्यमबाट पिटि गरि प्राथना गराउदा बिद्यार्थीहरुलाई अध्ययनमा रुचि बढाउने र दिमागलाइ स्वस्थ्य बनाई तन्दुरुस्त राख्न मद्दत पुग्ने अध्यक्ष घर्तिले बताएका छन् ।


सामाजिक बिकास समितिको प्रश्तावमा नगरसभा बाट स्वीकृत भई स्वर्गद्वारी नगरपालिका शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखाको आयोजनामा स्वर्गद्वारी नगरपालिका भित्र रहेका सामुदायिक विद्यालय मा.वि र आधारभूत तह तथा निजि संस्थागत बिद्यालयका खेलकुद शिक्षक र बिद्यार्थीहरुलाई तीन दिने संगीतमय पि.टी कार्यक्रम आज स्वर्गद्धारी नगरपालिका ३ जलुकेमा उद्घाटन भएको छ । यो कार्यक्रम आउँदो सोमबार २५ गते सम्म हुने छ ।

कार्यक्रमको अध्यक्षता शिक्षा शाखा प्रमुख प्रेम जिसि को अध्यक्षता, सामाजिक बिकास समितिका संयोजक एवं वडा नं ५ सारी का अध्यक्ष गिर बहादुर घर्ती मगरको प्रमुख आतिथ्यता र स्वागत मन्तव्य नगर शिक्षा समितिका सदस्य वसन्त खड्काले गरेका थिए । कार्यक्रम संचालन ओविराम भण्डारीले गरेका हुन् भने प्रमुख प्रशिक्षक लुम्बिनी प्रदेश खेलकुद बिकास समितिका सदस्य हरिस वलि रहेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...