News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

संगीतमय पि.टी कार्यक्रम स्वर्गद्धारी नगरपालिका ३ जलुकेमा सुरु

बिबश घर्ति मगर२३ पुष २०७९
२०८ पटक
२३ पुष २०७९

लुम्बिनी प्रदेश खेलकुद बिकास समितिका सदस्य हरिस वलिले त्रिदिवशीय संगितमय पि.टी कार्यक्रमले बिद्यालयको सबै क्षेत्रको सुधारमा सहयोग पुग्ने बताएका छन् । स्वर्गद्धारी नगरपालिकाले आयोजना गरेको विद्यालय खेलकुद शिक्षक तथा बिद्यार्थीहरुका लागि त्रिदिवशीय संगितमय पि.टी कार्यक्रममा उनले यस्तो बताएका हुन् । उनले भने, तपाईहरु पनि यो तालिम पश्चात म जस्तै प्रशिक्षक बन्न सक्नुहुने छ । उनी नेपाल कै नमुना कालिका मा.वि बुटवलका शिक्षक समेत हुन् ।

यो कार्यक्रमले बिद्यालयको शैक्षिक गुणस्तर वृद्धि गर्दै शिक्षक र बिद्यार्थी लाई अनुशासित बनाउनमा सहयोग पुग्ने सामाजिक बिकास समितिका संयोजक एवं वडा नं ५ सारी का अध्यक्ष गिर बहादुर घर्ती मगरले बताए । संगितको माध्यमबाट पिटि गरि प्राथना गराउदा बिद्यार्थीहरुलाई अध्ययनमा रुचि बढाउने र दिमागलाइ स्वस्थ्य बनाई तन्दुरुस्त राख्न मद्दत पुग्ने अध्यक्ष घर्तिले बताएका छन् ।


सामाजिक बिकास समितिको प्रश्तावमा नगरसभा बाट स्वीकृत भई स्वर्गद्वारी नगरपालिका शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखाको आयोजनामा स्वर्गद्वारी नगरपालिका भित्र रहेका सामुदायिक विद्यालय मा.वि र आधारभूत तह तथा निजि संस्थागत बिद्यालयका खेलकुद शिक्षक र बिद्यार्थीहरुलाई तीन दिने संगीतमय पि.टी कार्यक्रम आज स्वर्गद्धारी नगरपालिका ३ जलुकेमा उद्घाटन भएको छ । यो कार्यक्रम आउँदो सोमबार २५ गते सम्म हुने छ ।

कार्यक्रमको अध्यक्षता शिक्षा शाखा प्रमुख प्रेम जिसि को अध्यक्षता, सामाजिक बिकास समितिका संयोजक एवं वडा नं ५ सारी का अध्यक्ष गिर बहादुर घर्ती मगरको प्रमुख आतिथ्यता र स्वागत मन्तव्य नगर शिक्षा समितिका सदस्य वसन्त खड्काले गरेका थिए । कार्यक्रम संचालन ओविराम भण्डारीले गरेका हुन् भने प्रमुख प्रशिक्षक लुम्बिनी प्रदेश खेलकुद बिकास समितिका सदस्य हरिस वलि रहेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...