News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

संगीतमय पि.टी कार्यक्रम स्वर्गद्धारी नगरपालिका ३ जलुकेमा सुरु

बिबश घर्ति मगर२३ पुष २०७९
६८ पटक
२३ पुष २०७९

लुम्बिनी प्रदेश खेलकुद बिकास समितिका सदस्य हरिस वलिले त्रिदिवशीय संगितमय पि.टी कार्यक्रमले बिद्यालयको सबै क्षेत्रको सुधारमा सहयोग पुग्ने बताएका छन् । स्वर्गद्धारी नगरपालिकाले आयोजना गरेको विद्यालय खेलकुद शिक्षक तथा बिद्यार्थीहरुका लागि त्रिदिवशीय संगितमय पि.टी कार्यक्रममा उनले यस्तो बताएका हुन् । उनले भने, तपाईहरु पनि यो तालिम पश्चात म जस्तै प्रशिक्षक बन्न सक्नुहुने छ । उनी नेपाल कै नमुना कालिका मा.वि बुटवलका शिक्षक समेत हुन् ।

यो कार्यक्रमले बिद्यालयको शैक्षिक गुणस्तर वृद्धि गर्दै शिक्षक र बिद्यार्थी लाई अनुशासित बनाउनमा सहयोग पुग्ने सामाजिक बिकास समितिका संयोजक एवं वडा नं ५ सारी का अध्यक्ष गिर बहादुर घर्ती मगरले बताए । संगितको माध्यमबाट पिटि गरि प्राथना गराउदा बिद्यार्थीहरुलाई अध्ययनमा रुचि बढाउने र दिमागलाइ स्वस्थ्य बनाई तन्दुरुस्त राख्न मद्दत पुग्ने अध्यक्ष घर्तिले बताएका छन् ।


सामाजिक बिकास समितिको प्रश्तावमा नगरसभा बाट स्वीकृत भई स्वर्गद्वारी नगरपालिका शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखाको आयोजनामा स्वर्गद्वारी नगरपालिका भित्र रहेका सामुदायिक विद्यालय मा.वि र आधारभूत तह तथा निजि संस्थागत बिद्यालयका खेलकुद शिक्षक र बिद्यार्थीहरुलाई तीन दिने संगीतमय पि.टी कार्यक्रम आज स्वर्गद्धारी नगरपालिका ३ जलुकेमा उद्घाटन भएको छ । यो कार्यक्रम आउँदो सोमबार २५ गते सम्म हुने छ ।

कार्यक्रमको अध्यक्षता शिक्षा शाखा प्रमुख प्रेम जिसि को अध्यक्षता, सामाजिक बिकास समितिका संयोजक एवं वडा नं ५ सारी का अध्यक्ष गिर बहादुर घर्ती मगरको प्रमुख आतिथ्यता र स्वागत मन्तव्य नगर शिक्षा समितिका सदस्य वसन्त खड्काले गरेका थिए । कार्यक्रम संचालन ओविराम भण्डारीले गरेका हुन् भने प्रमुख प्रशिक्षक लुम्बिनी प्रदेश खेलकुद बिकास समितिका सदस्य हरिस वलि रहेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

अनाथ बालबालिकालाई सहयोग

हिजो आइतबार मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं ३ का २ जना अनाथ बालबालिकालाई आर्थिक सहयोग गरिएको...

चौतारीको स्थापना दिवसमा सम्मान सहित विविध कार्यक्रमको आयोजना

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानले २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी...

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवस प्युठानमा पनि मनाउने

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा प्युठान शाखाले विविध कार्यक्रम गरि मनाउने तयारी...

मान्डवि गाउँपालिका ३ का विभिन्न स्थानमा सम्पन्न एक हजार मिटर पक्कि कुलो तथा सार्वजनिक धारो निर्माणको अनुगमन

प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्तरगत मान्डवि गाउँपालिका ३ मा सम्पन्न भएका एक हजार मिटर पक्कि कुलो...

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम शनिबार प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरमा सम्पन्न भएको छ । एकिकृत...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी