News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघद्धारा प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई ध्यानाकर्षण

बिबश घर्ति मगर१० माघ २०७९
३० पटक
१० माघ २०७९

जिल्लामा पछिल्लो समय दैनिक चोरीका घटना बढ्न थालेको छ । पौष २५ गते देखीको सुरुवात भएको यो घटना हिजोआज झनै मौलाउदै गएको हो । जिल्लाको स्वर्गद्धारी नगरपालिकामा पौष २५ गते खड्केस्वरी सहकारी, उमामहेश्वरी मा.वि र ४ नं वडा सहित विभिन्न १७ घरमा चोरी तथा लुटपाट भएको थियो । अर्काे दिन भोलिपल्ट २६ गते गौमुखी गाउँपालिकाको गौमुखी मा.वि ठूलाबेसी सहित एक दर्जन घरहरु र झिमरुक गाउँपालिका ७ कुतामा पौष २७ गते राती चार घरमा चोरी भएको हो । त्यस्तै पौष २८ गते झिमरुक गाउँपालिका ४ चुँधारामा वडा अध्यक्ष सिताराम पोख्रेलको घर सहित अन्य १० घरमा राती नै चोरद्धारा लुटपाट भएको थियो । नौबहिनी गाउँपालिकाको ७ नं वडाका केही बिद्यालय र घरमा पनि तोडफोड भएको हो । हिजो राती झिमरुक गाउँपालिका ५ ओखरकोट ढाडमा पदम बहादुर खडकाको घरबाट समेत नगद सहित सुन लगायतका सामाग्री चोरी गरेको छ ।


चोरीका घटनाले स्थानीय बासीलाई त्रसित बनाएको छ । सोही अनुरुप जिल्लाका विभिन्न ठाउँहरुमा भएको शृङ्खलाबद्व चोरीका घटनाहरुको सूक्ष्म अनुसन्धान गरि दोषीलाइ कार्वाहीको दायरामा ल्याउन प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघले मंगलबार प्रमुख जिल्ला अधिकारीलाई ध्यानाकर्षण गराएको छ । साथै सजकता अपनाउदै शन्कास्पद लागेमा सुरक्षा निकायलाइ खबर गर्न अनुरोध समेत गरेको छ । त्यस्तै जिल्ला प्रशासन कार्यलय प्यूठानले एक सुचना जारी गर्दै गाउँमा रहेको स्थानीय क्लब लगायतका सामाजिक संघ संस्थाहरुमा आवद्ध यूवाहरुलाई परिचालन गरि सो सम्बन्धमा समुदाय स्तरमा सचेतना फैलाउन आग्रह गरेको हो । गाउँमा विभिन्न वहानामा अपरिचित व्यक्ति आएमा सोध खोज तथा शंका लागेमा नजिकैको प्रहरी कार्यालय वा जिल्ला प्रशासन कार्यालयलाई समेत जानकारी गराउन अनुरोध गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

अनाथ बालबालिकालाई सहयोग

हिजो आइतबार मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं ३ का २ जना अनाथ बालबालिकालाई आर्थिक सहयोग गरिएको...

चौतारीको स्थापना दिवसमा सम्मान सहित विविध कार्यक्रमको आयोजना

प्रेस चौतारी नेपाल जिल्ला शाखा प्यूठानले २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरी...

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवस प्युठानमा पनि मनाउने

प्रेस चौतारी नेपालको २५ औं स्थापना दिवसको अवसरमा प्युठान शाखाले विविध कार्यक्रम गरि मनाउने तयारी...

मान्डवि गाउँपालिका ३ का विभिन्न स्थानमा सम्पन्न एक हजार मिटर पक्कि कुलो तथा सार्वजनिक धारो निर्माणको अनुगमन

प्रधानमन्त्री स्वरोजगार कार्यक्रम अन्तरगत मान्डवि गाउँपालिका ३ मा सम्पन्न भएका एक हजार मिटर पक्कि कुलो...

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

एक दिने बाख्रा पालन कार्यक्रम शनिबार प्यूठान नगरपालिका ३ बिजयनगरमा सम्पन्न भएको छ । एकिकृत...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी