News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सुरक्षा चुनौती सम्बन्धि एक दिने अन्तरक्रिया कार्यक्रम

बिबश जि एम११ माघ २०७९
११८ पटक
११ माघ २०७९

नौबहिनी गाउँपालिका स्थित इलाका प्रहरी कार्यालय वहानेको आयोजनामा सुरक्षा चुनौती सम्बन्धि एक दिने अन्तरक्रिया कार्यक्रम बुधबार भएको हो। जिल्लाको विभिन्न स्थानमा भइरहेका चोरीका घटनाहरुको स्थितिलाई हेर्दै ती चोरी गर्ने व्यक्तिहरु तपाई हाम्रो गाउँ ठाउँसम्म पनि आउन सक्ने भन्दै त्यसलाई कसरी तत्कालको लागि रोकथाम तथा न्यूनिकरण गर्न सकिन्छ, भन्ने बिषयमा अन्तरक्रिया भएको थियो । चोरीका घटनाले गर्दा स्थानीय जनता आतंकित भएको महसुस गर्दै सो कार्र्यक्रम गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय वहानेका कार्यालय प्रमुख भानुभक्त अर्यालले जानकारी दिए । कार्यक्रममा होटेल व्यवसायि संघले अवदेखी राती ९ बजे पछि होटेल तथा पसलहरु नखुल्ने बताएका छन् ।

अन्तरक्रिया तथा अभिमुखीकरण कार्यक्रमले गाउँ भन्दा बाहिरबाट व्यापारीको भेषमा आउने व्यक्तिहरुलाई विशेष निगरानी गर्ने छलफल भएको हो । उपस्थित स्थानीयले हामी आफैमा सर्तकता हुन आवश्यक रहेको भन्दै यो कार्यलाई कार्यन्वयन गर्न सबैको दायित्व भित्र परेको बताउदै होटेल तथा पसाल समयमा खुल्ला गर्ने र बन्द गर्ने निर्णय गरेका हुन् । साथै उनिहरुले यो समयमा अनिवार्य रुपमा गोष्ठी बढाउन आवश्यक रहेको र त्यसमा सकेको सहयोग स्थानीबाट हुने समेत बताएका छन् । कार्यक्रममा होटेल व्यवसायि संघ, उद्योग बाणिज्य संघ, गाउँपालिकाका जनप्रतिनिधी, व्यापारी, शिक्षक लगायतको उपस्थितिमा कार्यक्रम सञ्चालन गरिएको कार्यालय प्रमुख अर्यालले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...

सहकारीबाट करिब डेढ लाख नगद चोरी

लालीगुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको कार्यालयमा चोरी भएको छ । मल्लरानी ३ सालठाटी स्थित...

करेन्ट लागेर प्यूठानमा एकको मृत्यु

प्यूठानमा करेन्ट लागेर एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । प्यूठान नगरपालिका ७ टिकुरी निवासी ५८...

हातको रड जिल्लामै निकाल्न पाँउदा कृष्णाको अनुहारमा आएको खुसी

गौमुखी गाउँपालिका ४ पुँजाकी २२ बर्षिय कृष्णा घर्ति क्षेत्रीको डेढ बर्ष अघि लडेर दाँया हात...