News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सहिदहरुको सम्झानामा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम गरी दिवस मनाइयो

झुलेनी पोष्ट१६ माघ २०७९
४६ पटक
१६ माघ २०७९

प्यूठानमा सहिद दिवसको अवसरमा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम भएको छ । सोमबार ६७ औ सहिद दिवसको अवसर पारेर प्यूठान नगरपािलका ४ गाजुरी स्थित शहिद स्मृतीपार्कमा जनप्रतिनिधी, बुद्धिजिवी, पत्रकार, स्थानीय लगाएतको उपस्थितीमा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।
समृद्धिका लागि परिवर्तन, परिवर्तनका लागि शुरुवात, शुरुवातका लागि म भन्ने मुल नाराका साथ दिवसका अवसरमा ५ जनाले रक्तदान गरेका छन् । त्यस्तै कार्यक्रममा ७ जनाले कविता वाचन गरेका थिए । सहभागीहरुले सहिदका सम्झनामा सर्मपित रहेर फरक फरक शिर्षकमा कविता वाचन गरेका थिए । अवका दिन देखी हरेक वर्ष सहिद दिवसका अवसरमा यस्ता खालका विभिन्न कार्यक्रमहरु गर्ने नागरिक सरोकार, समाज प्युठानका अध्यक्ष सुमन सुवेदीले जानकारी दिनुभयो ।
नागरिक अभियान प्यूठानको आयोजना तथा नागरिक सरोकार, समाज प्युठान, स्वयंसेवी रक्तदाता समाज प्युठान साखा,, शाहित्य परिषद् प्युठान, प्युठान उद्योग बाणिज्य संघ,,पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्युठान ,,नेपाल रेडक्रस सोसाइटी जिल्ला शाखा प्युठान,, जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघ प्युठान,, भित्रिकोट सामुदायिक सिकाइ केन्द्र टारी प्युठान,, दाह्री ग्याङ प्युठान,,रक्तसञ्चार सेवाकेन्द्र प्युठान र लायन्स क्लब अफ प्युठानको संयूक्त सहकार्यमा दिवस कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी