News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

बैकल्पिक शिक्षाको आवश्यकता छ – जि.स.स प्रमुख जि.सी

बिबश जि एम१८ माघ २०७९
६५ पटक
१८ माघ २०७९

झिमरुक गाउँपालिका वडा नम्बर १ सौतामारे स्थित अमर सिंह मा.बि. को ५३ औं बार्षिक उत्सब तथा अभिभावक दिवसमा विविध कार्यक्रमको आयोजना गरि मनाएको छ । बुधबार ५३ औं बार्षिक उत्सब तथा अभिभावक दिवसमा जिल्ला समन्वय समिती प्युठानका प्रमुख धरम जि.सी.ले शिक्षाको सुधार हुँदै गएको र अव बैकल्पिक शिक्षाको आवश्यकता रहेको बताए । उनले विद्यालयलाई परेको समस्याहरु वडाबाट सिफारिस भएर आएमा आफुले त्यसलाई समाधान तर्फ लैजाने जानकारी दिए । त्यस्तै विद्यालयको लागि अझै थप उत्तरोत्तर प्रगतिको कामना समेत व्यक्त गरे ।


त्यस्तै झिमरुक गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासनिक अधिकृत सुवास रिजालले शिक्षाको क्षेत्रलाई अगाडी बढाउन शिक्षक, अभिभाव, विद्यार्थी नै लगाव भएर लाग्नुपर्ने बताए । त्यस्तै अन्य वक्ताहरुले ब्यबहारिक शिक्षा बिना समृद्धिको परिकल्पना गर्न नसकिने भएकाले त्यसको लागि अभिभावक शिक्षक विद्यार्थी बिच तृकोणात्म सम्बन्ध भए मात्र हासिल गर्न सकिने बताएका छन् ।
कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि जिल्ला समन्वय समिती प्रमुख धरम बहादुर जि.सि, विशिष्ट अतिथि झिमरुक गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासनिक अधिकृत सुवास रिजाल लगायत वडा अध्यक्ष धुर्व खनाल, दधिराम पोख्रेल, शिक्षा शाखा प्रमुख मोहन बिसी जनप्रतिनिधि, शिक्षाप्रेमी, समाजसेबी, अभिभावक र विद्यार्थीहरुको उपस्तिथि रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी