News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईयो

बिबश जि.एम२०८० फागुन ७
५१ पटक
२०८० फागुन ७

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा महेन्द्र मा।वि खलंगाबाट सुरु भएको प्रभात फेरी जिल्ला प्रशासन कार्यालय, कबडहल हुँदै जिल्ला समन्वय समितिमा औपचारिक कार्यक्रम भएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानले जनाएको छ । कार्यक्रममा उल्लेख्य सहभागिता भएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायण प्रसाद अर्यालले जानकारी दिए ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी अर्यालका अनुसार भोलि मंगलबार विहान प्यूठान क्याम्पस खलंगामा अध्ययन गर्ने विद्यार्थीहरुको लागि स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम, शहिद स्मृति पार्क गाजुरीमा बृक्षारोपण र खैरा विद्यालयमा रहेका अपागंता भएका विद्यार्थीहरुका लागि शैक्षिक तथा खेलकुद सामाग्री हस्तान्तरण गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

सोही कार्यक्रममा स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले सहभागि र सर्बसाधारणहरुको ब्लड प्रेसर सुगर जाँच गर्ने कार्यक्रम गरेको थियो । प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायण प्रसाद अर्यालको अध्यक्षतामा कार्यक्रम सञ्चालन भएको भएको थियो ।

कार्यक्रममा जिल्ला समन्वय समिति प्यूठानका प्रमुख धरम बहादुर जि.सी, मल्लरानी गाउँपालिकाका अध्यक्ष कृष्ण बहादुर खड्का, प्यूठान उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष पशुपति नारायण नकर्मी, प्यूठान क्याम्पसका प्रमुख कल्पना खड्का, महेन्द्र मा.वि खलंगाका प्रधानाध्यापक पिताम्बर पौडेल, पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्यूठानका अध्यक्ष सञ्जय रिजाल लगायतले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए ।

फोटो : जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठान

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...