News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

यातायात व्यवसायिले असुली गरेको चर्काे भाडाको विरुद्ध युवासंगठन नेपाल द्धारा विरोध

मधुसुदन पोख्रेल साउन २ प्यूठान
५६८ पटक
साउन २ प्यूठान

प्यूठान यातायात व्यवसायिले यात्रूहरुबाट चर्को भाडा असुली गरेको भन्दै युवासंगठन प्यूठानले विरोध तथा अनुगमन गरेको छ । विप्लव नेतृत्वको ने क पा को युवासंगठन नेपाल प्यूठानले शनिवार माण्डवी गाउँपालिका २ जस्पुरमा लामो तथा छोटोदुरीमा संचालन भएका यातायातहरुकोे अनुगमन समेत गरेको हो ।


लामो समय सम्म लकडाउनका कारण यातायात संचालन नभए पछी सरकारले लाग्ने भाडाको २८ प्रतिशत भाडादर वृद्धि गरेता पनि यातायात व्यवसायिले सो भन्दा महङ्गो भाडा असुल गर्न थाले पछी सरोकारवालाको ध्यानकर्षण गर्ने उदेश्यले कार्यक्रम गरेको युवा संगठन नेपालका जिल्ला उपाध्यक्ष हरि वस्नेतले बताउनु भयो ।
। अनुगमन गर्दा यातायात व्यवसायिले यात्रुहरुबाट चर्को भडा असुल गरेको पाइएको संगठनका उपाध्यक्ष बस्नेतको भनाइ छ । छोटो दुरीमा ठिकै भए पनि लामो दुरीमा महङ्गो लिएको पाइएको बस्नेतले बताउनु भयो । अनुगमनको क्रममा कृष्णनगरदेखी आउने यात्रुहरुबाट रु ८ सय, भालुवाङ्गबाट विजुवारका लागि रु ४ सय र घोराहीबाट प्यूठान आएको रु ६ सय, भालुवाङबाट सुलिचौरका लागि ६ सय सम्म लिएको पाइएको बस्नेतले बताउनु भयो । आगामी दिनमा पनि सरोकारवालाले यस विषयमा चासो नदिए युवा संगठनले कार्वाहिको चेतावनी समेत दिएको छ ।
यता यातायात व्यवसायिले यात्रुहरुबाट तोकिएको भन्दा महङ्गो भाडा लिएको पाइएमा तत्काल कार्वाही हुने प्रमुख जिल्ला अधिकारी खिमराज भुसालले बताउनु भयो । जिल्लामा भाडादर कायम गरिएकोले तोकिएको भन्दा महङ्गो भाडा लिइएमा जिल्ला प्रहरी कार्यलय मा जानकारी गराउन सवैलाई भुसालले आग्रह गर्नु भयो । यात्रुहरुले पनि टिकट काटेर मात्र यात्रागर्न भुसलले आग्रह गर्नु भएको छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...