News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

एमाले प्यूठानको भदौ ३१ मा जिल्ला भेला हुने

झुलेनी नेटवर्क२०७८ भाद्र २७
४७९ पटक
२०७८ भाद्र २७

नेकपा एमाले प्यूठानको भदौ ३१ गते जिल्ला भेला हुने भएको छ । एमाले जिल्ला कमिटि प्यूठानको आइतवार पार्टी कार्यालय विजुवारमा सम्पन्न जिल्ला कमिटि बैठकले यस्तो निणर्य गरेको प्रचार विभाग प्रमुख नेगनसिंह कुवरले जानकारी दिए । भेलामा जिल्ला कमिटीका सदस्य, प्रदेशकमिटी, जनवर्गिय संगठनबाट १० जना प्रतिनिधि, गाउँपालिका संगठन कमिटी र वडा कमिटीका पदाधिकारीहरु सहभागि हुने कुवरले बताए ।
उनका अअनुसार बैठकले जनवर्गिय संगठनको बैठक तथा भेला गर्ने र जिल्ला कमिटीको संख्या २ सय १ रहेकोमा २४ जना थपेर २ सय २५ जना पुर्‍याउने समेत निणर्य गरेको छ । बेठकमा नेकपा एमालेका लुम्बिनी प्रदेश कमिटीका संयोजक लिला गिरी, प्रदेश कमिटी सचिवालय सदस्य हरि रिजाल, प्रदेश कमिटी सदस्य राम बहादुर के.सी, प्रदेश कमिटी सदस्य विजय विराज बिष्ट र प्रदेश कमिटी सदस्य कमला रिजाल लगायतको अथित्थ्यता रहेको थियो ।

सोही अवसरमा बोल्दै लुम्बिनी प्रदेश कमिटि संयोजक लिला गिरीले एमालेबाट माधव नेपाल समुह फुटेर गएको नभई चोइटिएर गएको संज्ञा दिए । प्रदेश स्तरमा लाभका लागि केहिँ प्रदेश सांसद गएपनि स्थानीयत स्तरमा यसको कुनै पनि असर नपरेको गिरीको जिकिर थियो । बैठकमा बोल्दै प्रदेश कमिटी सदस्य तथा प्यूठान क्षेत्र नं १ का प्रदेश सभासद हरी रिजालले लोभी पापिहरुले छुट्टै दल गठन गरेपनि नेकपा एमाले केहि असर नपरेको बताए ।

उनले नेपालभर रहेका कुल मध्येबाट ९ प्रतिशत मात्र अलग भएकाले यिनिहरु टुक्रिएको नभइ लाभ लिनका लागि छुट्टै दल गठन गरेर गएको संज्ञा दिए । बैठकमा जिल्लाका ९ वटै स्थानीय तहका पार्टी गाउँपालिका संयोजक तथा सचिवबाट पालिका स्तरको गतिबिधिको बिषयमा रिर्पोटिङ गरीएको प्रचार विभाग प्रमुख कुवरले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको राशिफल : २०८१ श्रावण ०७ सोमवार

मेष आज नयाँ कार्यको थालनी होला । साथी भाइको भेटघाटले मन प्रफुल्ल रहला । आफ्नो...

प्रधानमन्त्रिको विश्वासको मतको प्रस्तावको पक्षमा १८८ र विपक्षमा ७४ मत

प्रधानमन्त्रि केपि शर्मा ओलिले विश्वासको मत पाएका छन्। मतको विभाजन यस्तो छ: जम्मा मत –...

प्युठान प्रहरीद्वारा वार्षिक प्रगति सार्वजनिक

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानले पत्रकार सम्मेलनमार्फत वार्षिक प्रगति सार्वजनिक गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयको...

लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीले दिए राजीनामा, सरकारमा दाबी गर्ने एमालेको तयारी

लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री जोखबहादुर महराले आफ्नो पदबाट राजीनामा दिएका छन् । उनको राजीनामा पछि मुख्यमन्त्रीमा...

अधिकारीद्वारा आफ्ना गुरु श्रेष्ठलाई सम्मान

माण्डवी गाउँपालिकाका अध्यक्ष नमराज अधिकारी रोषनले आफ्ना गुरु कृष्णगोपाल श्रेष्ठलाई सम्मान गरेका छन् । गुरु...