News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

चर्चा बटुल्दै गायक तथा सर्जक किरण बाबु पुनकाे बाचा २ ” जून ताराकाे गाउँमा”

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठान
९७० पटक

नेपाली लोकदोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा आफ्नो बलियो छाप छोड्न सफल गायक एवम् सर्जको नाम हो किरण बाबु पुन जुन नाम लोकदोहोरी गीत संगीतप्रमी श्रोता दर्शकका लागि अत्यन्तै रुचाइएको र प्रिय नाम पनि हो । जुन नामले लोकदोहोरी गीत संगीतलाई समयको विकास सँगै डो¥यादै लोकदोहोरी गीत संगीतलाई कर्म बनाउने स्थापित हुने काम गरेको छ ।
सुरुमा संगीत क्षेत्रमा उनको आगमनले एक सफल अनि फर यूवा सर्जकको आगमन भएको निकै चर्चा चल्थ्यौ र अहिले पनि त्यो स्थिती ्कायमनै छ ।

अरुको भन्दा भिन्नै सृजना दर्शक क्षोताको लागि पस्निे भएकाले नै उनको विभिन्न गीत संगीतहरुले सांगितिक बजार तताइरहेका छन । यस्तै चर्चित गीतको सूचिमा परेको धेरैले अत्यन्तै मन पराएको गीत हो बाचा जुन गीतको बहुचर्चाका कारण सर्जक पुनले त्यही बाचा गीतको दोस्रो भाग यतिवेला सांगीतिक बजारमा ल्याउनु भएको छ ।

भारतीय चर्चित गायिका सञ्जीवनी र किरण बाबु पूनको आवाज रहेको यस गीतको शब्द संगीत सृजना उनै सर्जक पूनले गर्नुभएको छ । अप्सना थापा र प्रेम थापाको शसक्त अभियन प्रस्तुत भएको यस गीतको निर्देशन बाबु राजा केसी उज्ज्वले गर्नुभएको छ । भने छायांकन शम्भु चालिसेले गर्नुभएको छ ।

नवीन घर्तीमगरको सम्पादन रहेको यस म्यूजिक भिडियोको बजार व्यवस्थापन कृष्ण फिल्म्सले गरेको छ । छितिज पारी उनको वस्तीमा, यो मार्मिक शन्देश, म पूजा गर्छु मायाँको, लगाएत गीतवाट करौडौ दर्शक श्रोताको मन जितेका गायक एवम् सर्जक पुनले केही महिना अगाडि बाचा गीतले सफलता पाए संगै उनले यो गीत बजारमा ल्याएका हुन । यो गीतले पनि विगतका दिनहरुका गीतले जस्तो दर्शक श्रोताको मायाँ पाओस् हाम्रो तर्फवाट शुभकामना ।

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

माण्डवीमा घरमा हुँदैनन् सुत्केरी

माण्डवी गाउँपालिकामा अहिले गाउँघरमा सुत्केरी हुन छाडेका छन् । गाउँपालिकाले दिएको तथ्यांक अनुसार चालु आर्थिक...

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...