News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

चर्चा बटुल्दै गायक तथा सर्जक किरण बाबु पुनकाे बाचा २ ” जून ताराकाे गाउँमा”

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठान
८२९ पटक

नेपाली लोकदोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा आफ्नो बलियो छाप छोड्न सफल गायक एवम् सर्जको नाम हो किरण बाबु पुन जुन नाम लोकदोहोरी गीत संगीतप्रमी श्रोता दर्शकका लागि अत्यन्तै रुचाइएको र प्रिय नाम पनि हो । जुन नामले लोकदोहोरी गीत संगीतलाई समयको विकास सँगै डो¥यादै लोकदोहोरी गीत संगीतलाई कर्म बनाउने स्थापित हुने काम गरेको छ ।
सुरुमा संगीत क्षेत्रमा उनको आगमनले एक सफल अनि फर यूवा सर्जकको आगमन भएको निकै चर्चा चल्थ्यौ र अहिले पनि त्यो स्थिती ्कायमनै छ ।

अरुको भन्दा भिन्नै सृजना दर्शक क्षोताको लागि पस्निे भएकाले नै उनको विभिन्न गीत संगीतहरुले सांगितिक बजार तताइरहेका छन । यस्तै चर्चित गीतको सूचिमा परेको धेरैले अत्यन्तै मन पराएको गीत हो बाचा जुन गीतको बहुचर्चाका कारण सर्जक पुनले त्यही बाचा गीतको दोस्रो भाग यतिवेला सांगीतिक बजारमा ल्याउनु भएको छ ।

भारतीय चर्चित गायिका सञ्जीवनी र किरण बाबु पूनको आवाज रहेको यस गीतको शब्द संगीत सृजना उनै सर्जक पूनले गर्नुभएको छ । अप्सना थापा र प्रेम थापाको शसक्त अभियन प्रस्तुत भएको यस गीतको निर्देशन बाबु राजा केसी उज्ज्वले गर्नुभएको छ । भने छायांकन शम्भु चालिसेले गर्नुभएको छ ।

नवीन घर्तीमगरको सम्पादन रहेको यस म्यूजिक भिडियोको बजार व्यवस्थापन कृष्ण फिल्म्सले गरेको छ । छितिज पारी उनको वस्तीमा, यो मार्मिक शन्देश, म पूजा गर्छु मायाँको, लगाएत गीतवाट करौडौ दर्शक श्रोताको मन जितेका गायक एवम् सर्जक पुनले केही महिना अगाडि बाचा गीतले सफलता पाए संगै उनले यो गीत बजारमा ल्याएका हुन । यो गीतले पनि विगतका दिनहरुका गीतले जस्तो दर्शक श्रोताको मायाँ पाओस् हाम्रो तर्फवाट शुभकामना ।

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

विभिन्न कार्यक्रम गरि नौंबहिनीले मनायो गणतन्त्र

१६औं गणतन्त्र दिवस नौबहिनी गाउँपालिकाले पनि मनाएको छ । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नौबहिनी गाउँपालिकाले सोमबार...

झिमरुक बिजुली–लिफ्ट खानेपानी आयोजनाको काम अघि बढ्ने

आयोजनाको स्टीमेटमा समस्या भएर रोकिएको झिमरुक बिजुली लिफ्ट खानेपानी आयोजना निर्माणको काम अघि बढ्ने भएको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना भएको छ । स्वर्गद्धारी नगरपालिका ६ देउराली बाट बिजुवारको लागि छुटेको लु...

प्यूठानमा मेकानिकल सहितको ट्राफिक चेकजाँच

हुनसक्ने सडक दुर्घटना रोक्न र न्यूनीकरण गर्नको लागि प्यूठानमा ट्राफिक प्रहरीले मेकानिकल चेकजाँच अभियान सुरु...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी