News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

चर्चा बटुल्दै गायक तथा सर्जक किरण बाबु पुनकाे बाचा २ ” जून ताराकाे गाउँमा”

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठान
८०० पटक

नेपाली लोकदोहोरी गीत संगीतको क्षेत्रमा आफ्नो बलियो छाप छोड्न सफल गायक एवम् सर्जको नाम हो किरण बाबु पुन जुन नाम लोकदोहोरी गीत संगीतप्रमी श्रोता दर्शकका लागि अत्यन्तै रुचाइएको र प्रिय नाम पनि हो । जुन नामले लोकदोहोरी गीत संगीतलाई समयको विकास सँगै डो¥यादै लोकदोहोरी गीत संगीतलाई कर्म बनाउने स्थापित हुने काम गरेको छ ।
सुरुमा संगीत क्षेत्रमा उनको आगमनले एक सफल अनि फर यूवा सर्जकको आगमन भएको निकै चर्चा चल्थ्यौ र अहिले पनि त्यो स्थिती ्कायमनै छ ।

अरुको भन्दा भिन्नै सृजना दर्शक क्षोताको लागि पस्निे भएकाले नै उनको विभिन्न गीत संगीतहरुले सांगितिक बजार तताइरहेका छन । यस्तै चर्चित गीतको सूचिमा परेको धेरैले अत्यन्तै मन पराएको गीत हो बाचा जुन गीतको बहुचर्चाका कारण सर्जक पुनले त्यही बाचा गीतको दोस्रो भाग यतिवेला सांगीतिक बजारमा ल्याउनु भएको छ ।

भारतीय चर्चित गायिका सञ्जीवनी र किरण बाबु पूनको आवाज रहेको यस गीतको शब्द संगीत सृजना उनै सर्जक पूनले गर्नुभएको छ । अप्सना थापा र प्रेम थापाको शसक्त अभियन प्रस्तुत भएको यस गीतको निर्देशन बाबु राजा केसी उज्ज्वले गर्नुभएको छ । भने छायांकन शम्भु चालिसेले गर्नुभएको छ ।

नवीन घर्तीमगरको सम्पादन रहेको यस म्यूजिक भिडियोको बजार व्यवस्थापन कृष्ण फिल्म्सले गरेको छ । छितिज पारी उनको वस्तीमा, यो मार्मिक शन्देश, म पूजा गर्छु मायाँको, लगाएत गीतवाट करौडौ दर्शक श्रोताको मन जितेका गायक एवम् सर्जक पुनले केही महिना अगाडि बाचा गीतले सफलता पाए संगै उनले यो गीत बजारमा ल्याएका हुन । यो गीतले पनि विगतका दिनहरुका गीतले जस्तो दर्शक श्रोताको मायाँ पाओस् हाम्रो तर्फवाट शुभकामना ।

भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

सहिदहरुको सम्झानामा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम गरी दिवस मनाइयो

प्यूठानमा सहिद दिवसको अवसरमा कविता वाचन एवम् रक्तदान कार्यक्रम भएको छ । सोमबार ६७ औ...

लामो समय पछि चोरी गर्ने व्यक्ति पक्राउ

पटक पटक चोरिमा संलग्न एक व्यक्तिलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानका...

नगर प्रमुख योगीको कानुनी सल्लाहकारमा अधिवक्ता शिवराज पण्डित नियुक्त

प्यूठान नगरपालिका प्रमुख बिष्णु बहादुर योगीको कानुनी सल्लाहकारमा अधिवक्ता शिवराज पण्डित नियूक्त भएका छन् ।...

शहीदका सपना पूरा गर्न हातेमालो गरौं : प्रचण्ड

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले शहीदको सपना पूरा गर्न सबैले हातेमालो गरेर अगाडि बढ्नुपर्नेमा जोड...

जनताप्रति सरकार उत्तरदायी नभएको राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानको गुनासो

राष्ट्रिय जनमोर्चा प्यूठानले सरकार जनताप्रति कहिल्यै उत्तरदायी नभएको गुनासो गरेको छ । आईतबार राष्ट्रिय जनमोर्चा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी