News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

विजुवारमा ज्येष्ठ नागरिक स्यहारकर्ताहरुलाइ सम्मान

तेजेन्द्र बिएम२०७८ असौज १५, प्यूठान
५८८ पटक
२०७८ असौज १५, प्यूठान

ज्येष्ठ नागरिकहरुलाइ स्याहार गर्ने स्याहारकर्ताहरुलाइ शुक्रवार विजुवारमा सम्पन्न गरिएको छ । ३१ औं अन्तरास्ट्रिय ज्येष्ठ नागरिक दिवस २०७८ को अवसरमा प्यूठान नगरपालिका नगर स्तरिय ज्येष्ठ नागरिक सञ्जाल समितिले उनिहरुलाइ सम्मान गरेको हो । कार्यक्रममा प्युठान नगरपालिका भित्रका आफ्ना अभिभावकको स्याहारमा मुख्य भुमिका खेल्ने स्याहारकर्ताहरु सहभागि थिए । नगरपालिका अन्तर्गतका १० वटा वडाका २/२ जना महिला तथा पुरुष स्याहारकर्ता लाई  दोसल्ला ओढाएर सम्मान गरीएको हो । सम्मानित हुनेहरुलाइ करुवा र सम्मान पत्र दिइएको थियो ।

घरका आफ्ना अभिभावकलाइ स्याहार गर्नु आफ्नो दायित्व र कर्तव्य हुने भएपनि हौसलाका लागि सम्मान गरीनु आफुहरुलाइ उत्साह मिलेको सम्मानित हुनेहरुले बताएका थिए । कार्यक्रममा प्यूठान नगरपालिका नगर प्रमुख अर्जुन कुमार कक्षपतिको प्रमुख आतित्थ्यता रहेको थियो भने  उपप्रमुख शान्ता आचार्य विशिष्ट अतिथिको रुपमा थिइन । संजालका अध्यक्ष देवराज गौतमको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा ज्येष्ठ नागरिक संघ प्युठानका अध्यक्ष गेहराज पण्डित, वयोवृद्ध तथा अनाथ संरक्षण मञ्चका उपाध्यक्ष पदम प्रसाद पोख्रेल, पत्रकार महासंघ सन्जय रिजाल लगायतका बक्ताहरुले सहभागीहरुलाइ मन्तब्य राखेका थिए । प्यूठान नगरपालिकाले कार्यक्रम सन्चालनका लागि आर्थिक सहयोग गरेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईयो

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा...

मुक्ति मा.विको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न

मुक्ति माध्यामिक विद्यालय रातामाटाको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ ।...

घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्न प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघको होडिङ्ग वोर्ड

प्यूठान जिल्लामा अनाधिकृत रुपमा रहेका घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्नको लागि प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघले होडिङ्ग...

शिशु कल्याण प्रा.विले अभिभावक शिक्षा अभिमुखिकरण तालिम सञ्चालन गर्‍यो

प्यूठान नगरपालिका ७ टाकुराचौर स्थित शिशु कल्याण प्रा.वि ले अभिभावक तथा अभिभावक शिक्षा अभिमुखिकरण तालिम...

सहकारीको मुल्यमान्यतालाई टेकेर सहकारी सञ्चालन गर्न प्रजिअ अर्यालको आग्रह

प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायण प्रसाद अर्यालले जिल्लामा रहेका सहकारी सञ्चालक समितिलाई सहकारीको मुल्यमान्यता भित्र रहेर...