News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अमृताकाे तीज गीत खैनीले सार्वजनिक “भिडियाे सहित हेर्नुहाेेस”

सिखबर संवाददाता गाेविन्द विश्‍वकर्मा
८१५ पटक
गाेविन्द विश्‍वकर्मा

पछिल्लाे पुस्ताकी लाेकप्रिय गायिका अमृता श्रीपालकाे तीज गीत “खैनीले” भर्खरै सार्वजनिक भएकाे छ । नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसरमा गायिका श्रीपालले खैनी नामक तीज विशेष काेशेली दर्शक श्राेताकाे लागि पस्कनु भएकाे हाे । श्रीपाल विगत केही वर्ष देखि निरन्तर सांगीतिक क्षेत्रमा क्रियाशिल रहदै अाउनु भएकाे छ । हर्दाे चिटिक्क जिउदाल मिलेकाे मिठाे स्वर भएकी गायिकाले बजारमा पठाउनु भएका गीत संगीत दर्शक श्राेताले अत्यन्तै रुचाइदिदै अाउनु भएकाे छ ।

लाेकप्रिय सर्जक नेत्र अर्यालकाे शब्द एवम् गायक रञ्जित परियारकाे संगीत रहेकाे यस तीज गीतमा स्वर गायिका श्रीपाल र रञ्जित परियारकाे रहेकाे छ । मेेशना डिजिटल प्रालिले बजारमा पठाएकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा चर्चित नायिका अञ्जली अधिकारी र गायक परियारले अभिनय गर्नुभएकाे छ ।

पछिल्लाे पुस्ताका व्यस्त निर्देशक माैैसमी हिमालीकाे निर्देशन रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे छायाँकन करण चैसिएरले छ । भने भिडियाेकाे सम्पादन नवीन घर्तीमगरले गर्नु भएकाे हाे । गीत सार्वजनिक गरेलगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गायिका श्रीपालले यस गीतले पनि विगतका दिनका गीतहरुले जस्तै दर्शक श्राेताकाे अथाह मायाँ पाउने अाशा गरेकाे बताउनुभयाे । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस् शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...