News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अमृताकाे तीज गीत खैनीले सार्वजनिक “भिडियाे सहित हेर्नुहाेेस”

सिखबर संवाददाता गाेविन्द विश्‍वकर्मा
८७५ पटक
गाेविन्द विश्‍वकर्मा

पछिल्लाे पुस्ताकी लाेकप्रिय गायिका अमृता श्रीपालकाे तीज गीत “खैनीले” भर्खरै सार्वजनिक भएकाे छ । नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीजकाे अवसरमा गायिका श्रीपालले खैनी नामक तीज विशेष काेशेली दर्शक श्राेताकाे लागि पस्कनु भएकाे हाे । श्रीपाल विगत केही वर्ष देखि निरन्तर सांगीतिक क्षेत्रमा क्रियाशिल रहदै अाउनु भएकाे छ । हर्दाे चिटिक्क जिउदाल मिलेकाे मिठाे स्वर भएकी गायिकाले बजारमा पठाउनु भएका गीत संगीत दर्शक श्राेताले अत्यन्तै रुचाइदिदै अाउनु भएकाे छ ।

लाेकप्रिय सर्जक नेत्र अर्यालकाे शब्द एवम् गायक रञ्जित परियारकाे संगीत रहेकाे यस तीज गीतमा स्वर गायिका श्रीपाल र रञ्जित परियारकाे रहेकाे छ । मेेशना डिजिटल प्रालिले बजारमा पठाएकाे यस म्यूजिक भिडियाेमा चर्चित नायिका अञ्जली अधिकारी र गायक परियारले अभिनय गर्नुभएकाे छ ।

पछिल्लाे पुस्ताका व्यस्त निर्देशक माैैसमी हिमालीकाे निर्देशन रहेकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे छायाँकन करण चैसिएरले छ । भने भिडियाेकाे सम्पादन नवीन घर्तीमगरले गर्नु भएकाे हाे । गीत सार्वजनिक गरेलगत्तै हामी सँग कुरा गर्दै गायिका श्रीपालले यस गीतले पनि विगतका दिनका गीतहरुले जस्तै दर्शक श्राेताकाे अथाह मायाँ पाउने अाशा गरेकाे बताउनुभयाे । गीतले सबैखाले दर्शक श्राेताकाे मन जिताेस् शुभकामना ।
भिडियाे :

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...