News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माओवादी केन्द्र मल्लरानीमा टि.एस. गुरूङको नेतृत्वमा पुर्णता

झुलेनी नेटवर्क२०७८ मंसिर १६
४१० पटक
२०७८ मंसिर १६

नेकपा माओवादी केन्द्र मल्लरानी गाउँ कमिटी टिएस गुरुङको नेतृत्वमा पुर्णता पाएको छ । गाउँपालिका स्तरीय अधिवेशनबाट गुरुङको अध्यक्षतामा ५५ सदस्यीय कमिटी गठन भएको हो ।

अधिवेशन पछि बसेको पालिकाको बैठकले उपाध्यक्ष रुकमणी भट्टराई, भुमा पौडेल, विष्णु शर्मा, सचिव निर्मला पौडेल, सह सचिव गोविन्दराज जैशी, कोषाध्यक्ष रामचन्द्र सुनार पदाधिकारीमा चयन भएका छन् । मल्लरानी गाउँपालिका प्युठानका ८ वटा स्थानीय तहमा शनिवार प्रथम सम्मेलन सम्पन्न भएको थियो ।

शनिवार आयोजित प्रथम सम्मेलनबाट माओवादी केन्द्रले सर्वसम्मन नेतृत्व चयन गरेको हो । सम्पन्न सम्मेलनबाट प्यूठान नगरपालिकामा बिष्णु योगीको अध्यक्षतामा ६५ सदस्यीय नगर कमिटी गठन भएको छ। समितिको उपाध्यक्षमा हरि बिएम, सुन्दरा केसी, मुकेस थापा, सचिब सुमन श्रेष्ठ, उपसचिव आकास जिएम र कोषाध्यक्षमा शुनिल सापकोटा पदाधिकारी चयन भएका हुन् ।

स्वर्गद्वारी नगरपालिकाको नगर सम्मेलनबाट अध्यक्षमा मेघराज जि.सी. (जीवन), उपाध्यक्ष दुर्गा रेग्मी, तिलक सुनार, धुर्ब बिक्रम सेन, सचिव टेक बहादुर भट्टराई, उप सचिव लक्ष्मी आचार्य र कोषाध्यक्ष खिमर ाज बि.क. निर्विरोध निर्वाचित भएसँगै ६५ सदस्यीय समिति गठन भएको हो ।

माण्डबी गाउपालिकाको प्रथम सम्मेलनबाट अध्यक्ष नेकपा माओवादी केन्द्रको ८ वटा स्थानीय तहमा सर्वसम्मत नेतृत्व अनुज पछाई झुलेनी पोष्ट बल बहादुर केसी (शिशिर) को अध्यक्षतामा ४९ सदस्यीय कार्यसमिति चयन भएको छ । समितिको उपाध्यक्षमा टेक बहादुर कामी, सचिव कुमार अधिकारी, उप सचिवमा गिरिराज पौडेल र कोषाध्यक्ष गुञ्ज बहादुर के.सी. निर्वाचित भएका हुन ।

शनिवार आयोजित ऐरावती गाउँपालिकामा पनि सर्वसम्मत संगठन कमिटीको प्रथम सम्मेलन सम्पन्न गरेको छ । सम्मेलनले दोर्णप्रसाद पाण्डेको अध्यक्षतामा ५५ सदस्यीय समिति निर्वाचित गरेको छ। समितिको उपाध्यक्षमा रेशम बहादुर थापा, साबित्रा बस्नेत र अर्जुन कुमार पन्थी, सचिवमा भिमेस कुमार घर्तिमगर, उपसचिवमा मोतिलाल बिश्वकर्मा र कोषाध्यक्षमा हरिहर शर्मा निर्वाचित भएका छन ।

नेकपा (माओवादी केन्द्र) गौमुखी गाउँपालिकाको प्रथम सम्मेलनबाट सर्बसम्मत रुपमा चन्द्र बहादुर खत्री अध्यक्षमा निर्वाचित भएका छन् । समितिको उपाध्यक्ष अर्जुन न्यौपाने, बैकुण्ठ केसी, गोबद्र्धन थापा, सचीव रमेश र ाना मगर, उपसचिव पुष्कर शर्मा, कोषाध्यक्ष प्रेम सुनार सहित ४९ सदस्यीय गाउँ कमिटी गठन भएको हो ।

झिमरूक गाउपालिकामा झक बहादुर जि.सी. अध्यक्षतामा ५५ सदस्यीय समिति निर्वाचित भएका छन्। गाउँ पालिकाको प्रथम अधिवेशनबाट जि.सी सहितको नेतृत्व चयन भएको हो । समितिको उपाध्यक्ष बसन्तराज पोखरेल, बिष्णुमणी पोखरेल, ललित बहादुर बस्नेत, सचिब कृष्ण पोखरेल, सहसचिब गणेश गिरी र कोषाध्यक्षमा बसन्ता एम.सी. निर्वाचित भएका हुन् ।

नौबहिनी गाउँपालिकामा घन बहादुर बुढा (सचिन) को अध्यक्षतामा ५५ सदस्यीय कार्यसमिति निर्वाचित भएका छन् । समितिको उपाध्यक्ष भरत के.सि., तुलार ाम थापा (विशाल), ओविराम बिक (परि वर्तन), सचिव बल बहादुर के.सी., उपसचिव दिल बहादुर के.सी. र कोषाध्यक्ष नरेन्द्र घर्ती निर्वाचित भएको माओवादी केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ ।

सरुमारानीमा अध्यक्ष कृष्ण बहादुर खाम्चा, उपाध्यक्ष शैलेन्द्र राना, शरद भुषाल र लक्ष्मी पल्ली, सचिब तिलक बि.क., कोषाध्यक्ष बलिराम सुनार सहित ४९ सदस्यिय गाउँ कमिटी गठन भएको हो । मल्लरानी गाउपालिकाको अधिबेशन सम्पन्न भएपनि पदाधिकारी टुङगो लागीसकेको छैन

प्रतिकृया दिनुहोस्

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईयो

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा...

मुक्ति मा.विको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न

मुक्ति माध्यामिक विद्यालय रातामाटाको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ ।...

घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्न प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघको होडिङ्ग वोर्ड

प्यूठान जिल्लामा अनाधिकृत रुपमा रहेका घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्नको लागि प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघले होडिङ्ग...

शिशु कल्याण प्रा.विले अभिभावक शिक्षा अभिमुखिकरण तालिम सञ्चालन गर्‍यो

प्यूठान नगरपालिका ७ टाकुराचौर स्थित शिशु कल्याण प्रा.वि ले अभिभावक तथा अभिभावक शिक्षा अभिमुखिकरण तालिम...

सहकारीको मुल्यमान्यतालाई टेकेर सहकारी सञ्चालन गर्न प्रजिअ अर्यालको आग्रह

प्रमुख जिल्ला अधिकारी नारायण प्रसाद अर्यालले जिल्लामा रहेका सहकारी सञ्चालक समितिलाई सहकारीको मुल्यमान्यता भित्र रहेर...