News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

निर्माण ब्यवसायीमा माओवादी निकट ब्यवसायीहरु बाहिरिएको घोषणा

झुलेनी पोष्ट२०७८ पौष १८
६८९ पटक
२०७८ पौष १८

निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठानमा आवद्ध नेकपा माओवादी केन्द्र निकट व्यवसायीहरु बाहिरिएको घोषणा गरेका छन् । पाँचौ अधिवेशन अन्तर्गत आइतवार बिहानसम्म सर्व सहमति गराउने अभियान अनुरुप हालको नेतृत्वले निर्वाचनमा ढिलाई गरेको र मनोमानी ढंगले गोजिबाट पद बाँडफाँड गरेको आरोप लगाउँदै आफूहरु प्रतिपक्षमा बस्ने निर्णय गरेको व्यवसायी मुकेश थापाले बताए ।

अरुको अस्थित्व स्विकार्न एमाले, कांग्रेस लगायत निकट व्यवायीहरु सहमत नभएकाले मताधिकार भएका १३ जना सहित आफूहरु बाहिरीएको उनले जानकारी दिए । बाहिरिएका निर्माण व्यवसायीहरुले पद बाँडफाँड लगायत संस्थागत विविध गतिविधिका विषयमा टिप्पणी गरेका छन् । पाँचौ अधिवेशन तथा दशौं साधारण सभा शनिवारदेखि सुरु भएको हो ।

‘हामीले जतिसक्दो समावेश गर्ने प्रयत्न गरेका हौं’ हाल नेतृत्वमा रहेका एक व्यवसायीले भने, ‘आफूखुसी बाहिर गएकाहरुलाई टिप्पणी गर्नु छैन, अझै आउनुभए समावेश गरेर लैजान सकिन्छ ।’ उनका अनुसार निर्वाचन प्रक्रियामा जानुभन्दा सहमतिय ढंगबाट सँगै जाउँ भन्ने हेतुले नेतृत्व चयनमा केहिँ ढिलाई भएको जनाए । माओवादी निकट बाहेक अन्य व्ययवसायीहरुबाट सहमतिय ढंगबाट नेतृत्व चयनका लागि छलफल भइरहेको बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गठबन्धन पछि नवनियुक्त ३ मन्त्रीले लिए शपथ

नवनियुक्त ३ जना मन्त्रीले सोमबार पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट...

नयाँ गठबन्धनमा मन्त्रालय र सिट बाँडफाँटको टुङ्गो लगाउन चार सदस्यीय कार्यदल बन्यो

नयाँ गठबन्धनले मन्त्रालय र सिट बाँडफाँटको टुङ्गो लगाउन चार सदस्यीय कार्यदल बनाएको छ । जसमा...

सरुमारानीमा मुल्यांकन कार्यविधिहरुको अभिमुखिकरण कार्यक्रम सुरु

सरुमारानी गाउँपालिकामा स्थानीय तहमा लागु भएका विभिन्न मुल्यांकन कार्यविधिहरुको अभिमुखिकरण कार्यक्रम सुरु भएको छ ।...

तरकारी खेतीमा रमाउँदै शारदा

प्युठान नगरपालिका ४ ढाँडखोलाकी शारदा सापकोटाले कृषि खेती गर्न थालेको करिब ३ बर्ष भयो ।...

व्यवसाय प्रवद्र्धन, नेतृत्व विकास र उत्पे्ररणा सम्बन्धी २ दिने तालिम जुम्रीमा सुरु

व्यवसाय प्रवद्र्धन, नेतृत्व विकास र उत्पे्ररणा सम्बन्धी २ दिने तालिम प्यूठानमा सुरु भएको छ ।...