News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

निर्माण ब्यवसायीमा माओवादी निकट ब्यवसायीहरु बाहिरिएको घोषणा

झुलेनी पोष्ट२०७८ पौष १८
७२० पटक
२०७८ पौष १८

निर्माण व्यवसायी संघ प्यूठानमा आवद्ध नेकपा माओवादी केन्द्र निकट व्यवसायीहरु बाहिरिएको घोषणा गरेका छन् । पाँचौ अधिवेशन अन्तर्गत आइतवार बिहानसम्म सर्व सहमति गराउने अभियान अनुरुप हालको नेतृत्वले निर्वाचनमा ढिलाई गरेको र मनोमानी ढंगले गोजिबाट पद बाँडफाँड गरेको आरोप लगाउँदै आफूहरु प्रतिपक्षमा बस्ने निर्णय गरेको व्यवसायी मुकेश थापाले बताए ।

अरुको अस्थित्व स्विकार्न एमाले, कांग्रेस लगायत निकट व्यवायीहरु सहमत नभएकाले मताधिकार भएका १३ जना सहित आफूहरु बाहिरीएको उनले जानकारी दिए । बाहिरिएका निर्माण व्यवसायीहरुले पद बाँडफाँड लगायत संस्थागत विविध गतिविधिका विषयमा टिप्पणी गरेका छन् । पाँचौ अधिवेशन तथा दशौं साधारण सभा शनिवारदेखि सुरु भएको हो ।

‘हामीले जतिसक्दो समावेश गर्ने प्रयत्न गरेका हौं’ हाल नेतृत्वमा रहेका एक व्यवसायीले भने, ‘आफूखुसी बाहिर गएकाहरुलाई टिप्पणी गर्नु छैन, अझै आउनुभए समावेश गरेर लैजान सकिन्छ ।’ उनका अनुसार निर्वाचन प्रक्रियामा जानुभन्दा सहमतिय ढंगबाट सँगै जाउँ भन्ने हेतुले नेतृत्व चयनमा केहिँ ढिलाई भएको जनाए । माओवादी निकट बाहेक अन्य व्ययवसायीहरुबाट सहमतिय ढंगबाट नेतृत्व चयनका लागि छलफल भइरहेको बताइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नौबहिनीले गर्‍यो विषयगत समितिका प्रमुखहरुसँग छलफल

नौबहिनी गाउँपालिकामा विषयगत समितिको बैठक सकिएको छ । आज सोमबार बसेको विभिन्न शाखाका शाखा प्रमुखहरुको...

लामो खडेरीले मकैबाली सुक्न थाले, किसान चिन्तित

लामोसमय सम्म पानी नपरेर मकैबाली धमाधम सुक्न थालेपछि जिल्लाभरका किसान प्रभावित भएका छन् । मुख्यबालीको...

प्यूठान नगरपालिका ३ मा भएको पशु स्वास्थ्य शिविरबाट ८४ जनाले सेवा लिए

प्यूठान नगरपालिका ३ मा पशु स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न भएको छ । आइतबार प्यूठान नगरपाकिलाको पशु...

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...