News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

यस वर्ष पनि कल्पना कुसुमकाे तीज गीत “सङगिनी” सार्वजनिक भिडियाे सहित

गाेविन्द विश्‍वकर्मा, प्यूठान
१३२३ पटक

हरेक वर्ष नेपाली नारिहरुकाे महान पर्व हरितालिका तीज भित्रिने गर्दछ । हरेक वर्षका तीजलार्इ संगीतमय बनाउन काेमल सरकी धनी अनुशासित गायिका कल्पना कुसुमले तीजका गीत दर्शक श्राेताकाे लागि पस्कने गर्दछिन विगतकाे वर्ष झै यस वर्ष पनी उनै गायिका कुसुमकाे अत्यन्तै मिठाे गीत बजारमा सार्वजनिक भएकाे छ ।
गायिका कुसुमकाे सुमधुर अावाज वरिष्ठ गीतकार राजकुमार वगरकाे उत्कृष्ट शब्द सिर्जना राेहित सुवेदीकाे संगीत सृजनामा तयार पारिएकाे “संगिनी” नामक तीज गीतकाे निर्देशन निकेश खड्काले गरेका छन भने काेरियाेग्रफर राजिव समरले गरेका हुन । उत्तम हुमागाइले छायांकन गरेकाे यस म्यूजिक भिडियाेकाे सम्पादन विकास धमलाले गरेका हुन ।

उषा खड्की र दिलसा रानी खनालकाे जाेडदार अभियन यस गीतमा देख्न सकिन्छ । गीत सार्वजनिक भएक लगत्तै हामी सँग संक्षिप्त कुराकानी गर्दै अाफूले विगत केही वर्ष देखि निरन्तर दर्शक श्राेताकाे लागि सांगितिक काेशेली पस्किदै अाएकाे र सफल पनि भएकाे हुदाँ यस गीतलार्इ पनि विगतका सृजनाहरु जस्तै सबैले मायाँ गरिदिने विश्‍वास एवम् अाशा व्यक्त गरेकी छिन । गीतले सबैकाे मन जिताेस शुभकामना ।
भिडियाे:

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...