News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

प्युठान अस्पतालका बिरामिहरूलाई फलफुल बितरण : नया वर्ष २०७९ को शुभकामना आदानप्रदान

झुलेनि पोष्ट२०७८ बैशाक १
४९७ पटक
२०७८ बैशाक १

प्युठान अस्पतालका बिरामिहरूलाई फलफुल बितरण
होटल व्यवसायि संघ तथा पर्यटन सुचना केन्द्र विजुवार प्युठानले नव वर्ष २०७९ को अवसरमा फलफुल वितरण गरेको छ । प्युठान अस्पतालमा रहेका २५ जना बिरामि र उनिहरूका आफन्तलाइ जुस, पानी र फलफुल वितरण गरिएको हो ।

संघले हरेक वर्ष नया वर्षको अवसरमा अस्पतालका बिरामिहरूलाई फलफुल वितरण कार्यक्रम गर्दै आएको संघका अध्यक्ष जुद्द बहादुर कुवरले बताए । कार्यक्रममा संघका प्रेस सल्लाहकार एलबि थापा, निवर्तमान अध्यक्ष गन्जमान थापा, होटेल व्यवसायि संघ लुम्बिनि प्रदेश महासचिव दधिराम भण्डारि, होटल व्यवसायि संघका केन्द्रीय सचिव चन्द्रलाल न्यौपाने, अस्पतालका डा. दिपेन्द्रजंग शाहि लगायतले शुभकामना मनतब्य राखेका थिए । कार्यक्रममा बोल्दै डा. शाहिले होटल व्यवसायि संघ संगठित रूपमा मजवुद संगठन भएकाले अस्पतालमा सुत्केरि हुन आउने महिलाहरूलाई बल्ड डोनेशनको ब्यवस्थाका लागि सहयोग गर्न आग्रह गरे ।

यसैबिच नया वर्षको अवसरमा संघले संघको सचिवालयमा शुभकामना आदानप्रदान तथा सम्मान कार्यक्रम आयोजना गरेको छ । संघका निवर्तमान अध्यक्ष गञ्ज बहादुर थापा प्युठान उद्योग वाणिज्य संघको मानार्थ सदस्य हुनुभएको अवसरमा सम्मान सहित अभिन्नदन गरिएको हो । सोही अवसरमा संघको प्रेस सल्लाहकारमा चयन भएका पत्रकार एलबि थापालाइ पनि स्वागत गरिएको छ । कार्यक्रममा सहभागी कार्यसमिति पदाधिकारि, सदस्य तथा उपस्थित सहभागिहरूबपच नया वर्य २०७९ को शुभकामना आदानप्रदान गरिएको थियो ।                                                                 सोही अवसरमा होटल व्यवसायि तथा पर्यटन सुचना केन्द्र विजुवार प्युठानले प्रकाशन गरेको भित्तेपात्रोको बिमोचन गरिएको छ ।  संघका अध्यक्ष जुद्द बहादुर कुवरको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रमको सञ्चालन महासचिव लिलाधर न्यौपानेले गरेका थिए ।     

प्रतिकृया दिनुहोस्

सहिद पार्कमा भौतिक संरचना थपिदै

प्यूठान गनरपालिका ७ गाजुरीमा रहेको सहिद स्मृति पार्कको निर्माण कार्य भइरहेको छ । थप व्यवस्थित...

प्यूठानमा २२ हजार ८ सय २४ जना बालबालिकालाई दादुरा–रुवेला खोप लगाईदै

प्यूठानमा २२ हजार ८ सय २४ जना बालबालिकालाई दादुरा–रुवेला खोप लगाईदैछ । स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले...

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईयो

प्रजातन्त्र दिवस प्यूठानमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाईएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा...

मुक्ति मा.विको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न

मुक्ति माध्यामिक विद्यालय रातामाटाको ७२ औं वार्षिक उत्सव तथा अभिभावक भेला सम्पन्न भएको छ ।...

घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्न प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघको होडिङ्ग वोर्ड

प्यूठान जिल्लामा अनाधिकृत रुपमा रहेका घुमन्ते व्यापारीहरुलाई निरुत्साहित गर्नको लागि प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघले होडिङ्ग...