News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

निजामती कर्मचारी संगठनद्वारा क्यान्सर पिडितलाई सहयोग

झुलेनी नेटवर्क२०७९ बैशाख ०७, प्यूठान
५७४ पटक
२०७९ बैशाख ०७, प्यूठान

निजामती कर्मचारी संगठन जिल्ला कार्यसमिती प्यूठानले क्यान्सर पिडितलाई सहयोग रकम हस्तान्तरण गरेको छ । संगठनले आफ्नो ३२ औ स्थापना दिवसको अवसर पारेर जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्यूठानमा कार्यरत कर्मचारी सगुन शाक्यकी धर्मपत्नी कृष्णा अधिकारीको उपचार खर्च स्वरुप ३० हजार रुपैया प्रदान गरको संगठनका उपाध्यक्ष भक्तराज गिरीले जानकारी दिए ।

संगठनले प्यूठान जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी सुनिता नेपाललाई सहयोग रकम हस्तान्तरण गरेको हो । अधिकारीलाई स्तनको क्यानसर देखिए लगत्तै प्रमुख जिल्ला अधिकारी सुनिता नेपालले पिडित महिलाको लागि संगठन समक्ष सहयोगको आह्वान गरेकी थिइन । सोही अनुसार रकम उपलब्ध गराएको संगठनका उपाध्यक्ष गिरीले बताए ।

निजामती कर्मचारी संगठन जिल्ला कार्यसमिती प्यूठानका उपाध्यक्ष भक्तराज गिरिको अध्यक्षता र संगठनका निवर्तमान अध्यक्ष टुकवहादुर रोकाको प्रमुख आथित्यता, सचिव पिताम्वर भण्डारी र केन्द्रिय प्रतिनिधी नारायणी पोख्रेलको विशेष आथित्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रमको सञ्चालन जिल्ला कार्यसमिती प्यूठानका सचिव सागर पण्डितले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...