News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

जिल्लास्तरिय लोकनृत्य प्रतियोगितामा कालिका आवासीय मा.वि प्रथम

झुलेनी पाेष्ट २०७९ भदौ ४, प्यूठान
४६९ पटक
२०७९ भदौ ४, प्यूठान

प्रथम प्याब्सन अन्तर विद्यालय जिल्लास्तरिय लोकनृत्य प्रतियोगितामा कालिका आवासीय माद्यामीक विद्यालय बिजुवार प्रथम भएको छ । त्यस्तै द्धितीय पव्लिक इङ्गलिस बोडिङ्ग स्कुल दाखाक्वाडी, तृतीय प्यूठान भ्याली बाग्दुला र मल्लरानी बोडिङ्ग स्कुल खंलगा सान्त्वना भएका छन् ।

लोक नृत्य प्रतियोगितामा प्रथम, द्धितीय, तृतीय र सान्त्वनाले क्रमस.नगद रु १० हजार, ८ हजार, ७ हजार र ४ हजार नगद पुरस्कार सहित प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका छन् ।

कार्यक्रमका अध्यक्ष व्याप्सनका जिल्ला अध्यक्ष दिपेन्द्र जि.सीले प्रतियोगिहरुलाई नगद पुरस्कार सहित प्रमाण पत्र प्रदान गरि सम्मान गरेका हुन् । प्रतियोगितामा जिल्लाभरका निजी तथा आवासिय विद्यालयका १६ टिमहरुले भाग लिएका थिए ।

विद्यार्थीहरुको सर्वाङ्गीण विकासको लागि सांगितिक तथा लोक नृत्य प्रतियोगिता शनिबार निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाइजेसन (प्याब्सन) नेपालले प्यूठान नगरपालिका ४ स्थित होटेल आयुस्मा जुर्मीमा सम्पन्न गरेको हो ।

पठनपाठनको अलावा विद्यार्थीहरुको सर्वाङ्गीण विकासको लागि उनीहरुभित्र रहेको सांगितिक तथा नृत्य प्रतिभालाई प्रस्फुटन गरी राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय स्तरमा उनीहरुको नृत्यकलालाई परिचित गराउने उद्देश्यले प्याब्सन जिल्ला कार्यसमिती प्यूठानले कार्यक्रमको आयोजना गरेको थियो ।

आजको कार्यक्रममा अध्यक्षता प्याब्सनका अध्यक्ष दिपेन्द्र जि.सी, प्याब्सनका केन्द्रिय सदस्य गिर बहादुर भण्डारीको प्रमुख आथित्यता, प्यूठान नगरपालिका उपप्रमुख देबेन्द्र वर्माको विशेष आथित्यता सहित जिल्लाभरका निजी विद्यालयका विद्यार्थी, शिक्षक , अभिभावक, विभिन्न राजनितिक दलका प्रतिनिधी, कर्मचारी लगाएतको उपस्थिती रहेको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

विभिन्न कार्यक्रम गरि नौंबहिनीले मनायो गणतन्त्र

१६औं गणतन्त्र दिवस नौबहिनी गाउँपालिकाले पनि मनाएको छ । गणतन्त्र दिवसको अवसरमा नौबहिनी गाउँपालिकाले सोमबार...

झिमरुक बिजुली–लिफ्ट खानेपानी आयोजनाको काम अघि बढ्ने

आयोजनाको स्टीमेटमा समस्या भएर रोकिएको झिमरुक बिजुली लिफ्ट खानेपानी आयोजना निर्माणको काम अघि बढ्ने भएको...

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना

प्यूठानमा गाडी दुर्घटना भएको छ । स्वर्गद्धारी नगरपालिका ६ देउराली बाट बिजुवारको लागि छुटेको लु...

प्यूठानमा मेकानिकल सहितको ट्राफिक चेकजाँच

हुनसक्ने सडक दुर्घटना रोक्न र न्यूनीकरण गर्नको लागि प्यूठानमा ट्राफिक प्रहरीले मेकानिकल चेकजाँच अभियान सुरु...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी