News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

शान्तिपार्क विकास गुरुयोजना २०७४ सार्वजनिक

कला सस्कृती र पर्यटन विकास हाम्रो अभियान नमुना शान्तिपार्क स्वर्गद्वारी काे पहिचान

सिखबर संवाददाताप्यूठान बैशाख ०९
५५९ पटक
प्यूठान बैशाख ०९

शान्तिपार्क विकास निर्माण समितिका अध्यक्ष भिम बहादुर खड्काको अध्यक्ष्ातामा भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि स्वर्गद्वारी नगरप्रमुख नेत्रबहादुर राेकाय , अतिथिहरुमा उप प्रमुख गाेमा रेग्मी , प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत तुल्सीराम गैरे ,स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका वडा अध्यक्षहरु तथा नगरकार्यपालिका सदस्यहरु ,सराेकारवाला निकाय ,शान्तिपार्क विकास निर्माण समितिका सदस्यहरू ,पत्रकार लगायत सबैको उपस्थित रहेको थियोे ।शान्तिपार्क विकास गुरुयोजना २०७४ डिपिअार काे प्रश्तुतगर्दै जियाे कन्सलटेन्सी का अार्कटेक्चर ईन्जिनियर स्मृति ढुङ्गाना ले गुरुयोजनाबारे प्रकाश पार्नुभएकाे थियोे ।

कार्यक्रममा बाेल्दै प्रमुख अतिथि राेकायले अाधुनिकयुग संगै विकासको फड्को मार्न नया साेचकाे विकास गर्नुपर्नेमा जाेडदिनुु भएको थियोे । भैसी पालेर दुध बेच्दैमा समृद्धि हुदैन ,अन्य वडाहरुले विकास निर्माणको लागि नसाेचेकाे भन्दै वडा न ८ र बर्जिवाङ बासी र डिपिअार सम्पन्न गरीदिने जियाे कन्सल्टेन्सीलाई पनि धन्यवाद समेत दिभएको थियोे।शान्तिपार्क निर्माणकार्य अावश्यक रकमकाे लागि नगरपालिका देखी प्रदेश ,संघ र अन्तरास्ट्रिय निकायसंग समन्वय गरेरै भएपनि ,अघिबढिने बताउनु भएको थियो ।यस शान्तिपार्क निर्माणको लागि 1सय ५८ राेपनि जग्गा र ३१ कराेड ९४ लाख ३५ हजार ३ सय १८ ,अनुमानित रकम लाग्ने डिपिअार ले देखाएको छ।

३लाख ६१ हजार ६ सयमा जियाे कन्सलटेन्सी संग सम्झौता गरि डिपिअार सम्पन्न गरेको बताउदै अध्यक्ष खड्काले शान्तिपार्ककाे परिकल्पना गर्ने र सहयोगी सबैलाई धन्यवाद ब्यक्त गर्नुभएको थियो कार्यक्रमको संचालन दलबहादुर के सी ले गर्नुभएको थियोे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

जितेको खुसियाली साट्दै घरदैलोमा विजयी सांसदहरु

झुलेनी नेटवर्क१९,मंसिर २०७९प्रतिनिधि र प्रदेशसभा निर्वाचनमा जितेका सांसदहरू मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा जुटेका छन् ।...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी