News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

शान्तिपार्क विकास गुरुयोजना २०७४ सार्वजनिक

कला सस्कृती र पर्यटन विकास हाम्रो अभियान नमुना शान्तिपार्क स्वर्गद्वारी काे पहिचान

सिखबर संवाददाताप्यूठान बैशाख ०९
७४२ पटक
प्यूठान बैशाख ०९

शान्तिपार्क विकास निर्माण समितिका अध्यक्ष भिम बहादुर खड्काको अध्यक्ष्ातामा भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि स्वर्गद्वारी नगरप्रमुख नेत्रबहादुर राेकाय , अतिथिहरुमा उप प्रमुख गाेमा रेग्मी , प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत तुल्सीराम गैरे ,स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका वडा अध्यक्षहरु तथा नगरकार्यपालिका सदस्यहरु ,सराेकारवाला निकाय ,शान्तिपार्क विकास निर्माण समितिका सदस्यहरू ,पत्रकार लगायत सबैको उपस्थित रहेको थियोे ।शान्तिपार्क विकास गुरुयोजना २०७४ डिपिअार काे प्रश्तुतगर्दै जियाे कन्सलटेन्सी का अार्कटेक्चर ईन्जिनियर स्मृति ढुङ्गाना ले गुरुयोजनाबारे प्रकाश पार्नुभएकाे थियोे ।

कार्यक्रममा बाेल्दै प्रमुख अतिथि राेकायले अाधुनिकयुग संगै विकासको फड्को मार्न नया साेचकाे विकास गर्नुपर्नेमा जाेडदिनुु भएको थियोे । भैसी पालेर दुध बेच्दैमा समृद्धि हुदैन ,अन्य वडाहरुले विकास निर्माणको लागि नसाेचेकाे भन्दै वडा न ८ र बर्जिवाङ बासी र डिपिअार सम्पन्न गरीदिने जियाे कन्सल्टेन्सीलाई पनि धन्यवाद समेत दिभएको थियोे।शान्तिपार्क निर्माणकार्य अावश्यक रकमकाे लागि नगरपालिका देखी प्रदेश ,संघ र अन्तरास्ट्रिय निकायसंग समन्वय गरेरै भएपनि ,अघिबढिने बताउनु भएको थियो ।यस शान्तिपार्क निर्माणको लागि 1सय ५८ राेपनि जग्गा र ३१ कराेड ९४ लाख ३५ हजार ३ सय १८ ,अनुमानित रकम लाग्ने डिपिअार ले देखाएको छ।

३लाख ६१ हजार ६ सयमा जियाे कन्सलटेन्सी संग सम्झौता गरि डिपिअार सम्पन्न गरेको बताउदै अध्यक्ष खड्काले शान्तिपार्ककाे परिकल्पना गर्ने र सहयोगी सबैलाई धन्यवाद ब्यक्त गर्नुभएको थियो कार्यक्रमको संचालन दलबहादुर के सी ले गर्नुभएको थियोे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...