News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

शान्तिपार्क विकास गुरुयोजना २०७४ सार्वजनिक

कला सस्कृती र पर्यटन विकास हाम्रो अभियान नमुना शान्तिपार्क स्वर्गद्वारी काे पहिचान

सिखबर संवाददाताप्यूठान बैशाख ०९
६२२ पटक
प्यूठान बैशाख ०९

शान्तिपार्क विकास निर्माण समितिका अध्यक्ष भिम बहादुर खड्काको अध्यक्ष्ातामा भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि स्वर्गद्वारी नगरप्रमुख नेत्रबहादुर राेकाय , अतिथिहरुमा उप प्रमुख गाेमा रेग्मी , प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत तुल्सीराम गैरे ,स्वर्गद्वारी नगरपालिकाका वडा अध्यक्षहरु तथा नगरकार्यपालिका सदस्यहरु ,सराेकारवाला निकाय ,शान्तिपार्क विकास निर्माण समितिका सदस्यहरू ,पत्रकार लगायत सबैको उपस्थित रहेको थियोे ।शान्तिपार्क विकास गुरुयोजना २०७४ डिपिअार काे प्रश्तुतगर्दै जियाे कन्सलटेन्सी का अार्कटेक्चर ईन्जिनियर स्मृति ढुङ्गाना ले गुरुयोजनाबारे प्रकाश पार्नुभएकाे थियोे ।

कार्यक्रममा बाेल्दै प्रमुख अतिथि राेकायले अाधुनिकयुग संगै विकासको फड्को मार्न नया साेचकाे विकास गर्नुपर्नेमा जाेडदिनुु भएको थियोे । भैसी पालेर दुध बेच्दैमा समृद्धि हुदैन ,अन्य वडाहरुले विकास निर्माणको लागि नसाेचेकाे भन्दै वडा न ८ र बर्जिवाङ बासी र डिपिअार सम्पन्न गरीदिने जियाे कन्सल्टेन्सीलाई पनि धन्यवाद समेत दिभएको थियोे।शान्तिपार्क निर्माणकार्य अावश्यक रकमकाे लागि नगरपालिका देखी प्रदेश ,संघ र अन्तरास्ट्रिय निकायसंग समन्वय गरेरै भएपनि ,अघिबढिने बताउनु भएको थियो ।यस शान्तिपार्क निर्माणको लागि 1सय ५८ राेपनि जग्गा र ३१ कराेड ९४ लाख ३५ हजार ३ सय १८ ,अनुमानित रकम लाग्ने डिपिअार ले देखाएको छ।

३लाख ६१ हजार ६ सयमा जियाे कन्सलटेन्सी संग सम्झौता गरि डिपिअार सम्पन्न गरेको बताउदै अध्यक्ष खड्काले शान्तिपार्ककाे परिकल्पना गर्ने र सहयोगी सबैलाई धन्यवाद ब्यक्त गर्नुभएको थियो कार्यक्रमको संचालन दलबहादुर के सी ले गर्नुभएको थियोे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

मुक्ती माविमा विद्यार्थीमाथि निर्घात कुटपिट, विद्यार्थीको हात भाँचियो, एकजनालाई रिफर

विद्यालय हाताभित्र विद्यार्थीमाथि कुटपिट हुँदा कम्तिमा ४ जना विद्यार्थी घाईते भएका छन्। बुधवार मुक्ति माध्यमिक...

मल्लरानी ३ मा सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम

सुर्तीजन्य पदार्थ सेवनको न्यूनीकरण सम्बन्धी सचेतना कार्यक्रम बुधबार मल्लरानी गाउपालिका ३ मा सम्पन्न भएको छ...

रुखबाट लडेर झिमरुकमा एक महिलाको मृत्यु

रुखबाट लडेर झिमरुक गाउँपालिकामा एक महिलाको मृत्यु भएको छ । मगंलबार बिहान घाँस काट्न भनी...

सरुमारानीमा प्रधानाध्याकहरुलाई आईसिटी तालिम

सरुमारानी गाउँपालिकामा प्रधानाध्यापकहरुलाई आईसिटि सम्वन्धी तालिम दिइएको छ । गाउँपालिका भित्रका सामुदायिक तथा संस्थागत विद्यालयका...

प्यूठानको जेठो विद्यालयको कम्यूटर ल्याव बेहाल !

तस्बिर हेर्दा सबैलाई लाग्छ यो कुनै भग्नावशेष भएको भवन हो । त्यहाँ बर्षौदेखि रेखदेख गर्ने...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी