News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

राेल्पाका सुनछहरीमा पर्यटन अभियान

हर्क घर्तीमगर, राेल्पा स्यूरीभाद्र ०२
१०९४ पटक
भाद्र ०२

संयुक्त सुनछहरी युवा क्लव सुनछहरी स्यूरीकाे अायाेजना सुनछहरी गाउँपालिका ४ नं. वडाकाे समन्वयमा “पर्यटन र हाम्राे यात्रा संगसंगै” अभियानकाे शुभारम्भ कार्यक्रम सुनछहरी झरणाकाे प्राङ्गणमा सम्पन्न भएकाे छ । संयुक्त सुनछहरी युवा क्लवका अध्यक्ष मनकुमार घर्तीमगरकाे अध्यक्षता एवं सुनछहरी गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत वीर बहादुर पुनमगरकाे प्रमुख अातिथ्यता जनप्रतिनिधि स्थानिय राजनैतिकदल युवा क्लव शिक्षक बुध्दिजिवि स्थानियकाे उपस्थितिमा अभियान शुभारम्भ गरीएकाे हाे ।

अभियानकाे शुभारम्भ गर्दै प्रमुख अतिथि पुनले गाउँ पालिकाबाट हुनसक्ने सहयाेगमा कुनै कमि हुननदिने प्रतिबद्दता व्यक्त गर्नुभएकाे छ । यस्तै ४ नं. वडा अध्यक्ष एवं गाउँ कार्यपालिका सदस्य खडक बहादुर घर्तीमगरले अाफ्नाे स्थानबाट हुने पहल र समन्वयमा कुनै कसुर बाकि नराखि लागि पर्ने प्रतिबद्दता व्यक्त गर्नु भयाे ।

अभियान अन्तरगत सुनछहरी गाउँपालिका भित्र रहेका पर्यटकीय सम्भावना बाेकेका क्षेत्रहरूकाे प्राेफाइल निर्माण गरी सम्बन्धित निकायमा पेश गर्ने लक्ष्य रहेकाे अायाेजकले बताएकाे छ । सुनछहरी गाउँ पालिका भित्र प्राकृतिक पर्यटन सम्भावनामा स्यूरीकाे सुनछहरी झरणा,गामकाे बिबाङ दह(ताल),काेठिभिर घुस्बाङकाे तिलाचन दह(ताल) जलजला जेल्बाङकाे फलाम खानि रहेका छन भने । युद्द पर्यटनमा शहिद गाउँ जेल्बाङ तमाके भिडन्त लगायत छन भने स्थानीय सँस्कृति परम्परा समेतलाइ प्रबर्द्दन गर्न सकिने सम्भावना रहेकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

भौका सडक कहिले होला सुधार ?

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवार स्थित भौका हँुदै मुख्य बजार प्रवेश गर्न भौका रोडमा यात्रागर्ने यात्रु...

हाम्रो नजर : गौमुखी गाउँपालिकाले कृषि उपज खरिद गर्ने

गौमुखी गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका भित्रका विभिन्न ठाउँलाई कृषि उत्पादन पकेट क्षेत्र निर्माण गर्ने भएको छ...

मल्लरानिका महिला स्वास्थ्य स्वयंसेबिका हरुलाई नगद र स्वास्थ्य सामाग्री दिदै सम्मान

बाेम बहादुर परियार मंसिर २० सोमबार १९ औ सामुदायिक महिला स्वास्थ्य स्वयंम सेबिका दिबस प्युठान...

बिवाहमा जन्ती गएका सबै बिरामी परे

प्युठान नगरपालिका वडा न ६ माझकाेट गुरुङगाउमा ४६ जना विरामि परेका छन । पाल्पाको बुरखु्टा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी