News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

राेल्पाका सुनछहरीमा पर्यटन अभियान

हर्क घर्तीमगर, राेल्पा स्यूरीभाद्र ०२
११४९ पटक
भाद्र ०२

संयुक्त सुनछहरी युवा क्लव सुनछहरी स्यूरीकाे अायाेजना सुनछहरी गाउँपालिका ४ नं. वडाकाे समन्वयमा “पर्यटन र हाम्राे यात्रा संगसंगै” अभियानकाे शुभारम्भ कार्यक्रम सुनछहरी झरणाकाे प्राङ्गणमा सम्पन्न भएकाे छ । संयुक्त सुनछहरी युवा क्लवका अध्यक्ष मनकुमार घर्तीमगरकाे अध्यक्षता एवं सुनछहरी गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत वीर बहादुर पुनमगरकाे प्रमुख अातिथ्यता जनप्रतिनिधि स्थानिय राजनैतिकदल युवा क्लव शिक्षक बुध्दिजिवि स्थानियकाे उपस्थितिमा अभियान शुभारम्भ गरीएकाे हाे ।

अभियानकाे शुभारम्भ गर्दै प्रमुख अतिथि पुनले गाउँ पालिकाबाट हुनसक्ने सहयाेगमा कुनै कमि हुननदिने प्रतिबद्दता व्यक्त गर्नुभएकाे छ । यस्तै ४ नं. वडा अध्यक्ष एवं गाउँ कार्यपालिका सदस्य खडक बहादुर घर्तीमगरले अाफ्नाे स्थानबाट हुने पहल र समन्वयमा कुनै कसुर बाकि नराखि लागि पर्ने प्रतिबद्दता व्यक्त गर्नु भयाे ।

अभियान अन्तरगत सुनछहरी गाउँपालिका भित्र रहेका पर्यटकीय सम्भावना बाेकेका क्षेत्रहरूकाे प्राेफाइल निर्माण गरी सम्बन्धित निकायमा पेश गर्ने लक्ष्य रहेकाे अायाेजकले बताएकाे छ । सुनछहरी गाउँ पालिका भित्र प्राकृतिक पर्यटन सम्भावनामा स्यूरीकाे सुनछहरी झरणा,गामकाे बिबाङ दह(ताल),काेठिभिर घुस्बाङकाे तिलाचन दह(ताल) जलजला जेल्बाङकाे फलाम खानि रहेका छन भने । युद्द पर्यटनमा शहिद गाउँ जेल्बाङ तमाके भिडन्त लगायत छन भने स्थानीय सँस्कृति परम्परा समेतलाइ प्रबर्द्दन गर्न सकिने सम्भावना रहेकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठान महोत्सवमा निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर हुने

यहि फागुन ४ गतेदेखि हुन गइरहेको स्वर्गद्धारी प्यूठान पाँचौं महोत्सव २०७९ मा विशेषज्ञ सहितको निःशुल्क...

वर्तमान समाज विकास भन्दा वितृष्णा फैलाउन तर्फ केन्द्रित छः–अध्यक्ष रोसन

माण्डवी गाउँपालिका अध्यक्ष नमराज अधिकारी रोसनले वर्तमान समाज विकास भन्दा वितृष्णा फैलाउन तर्फ केन्द्रित बनिरहेको...

शुस्त मनस्थितिका बालबालिकालाई न्यानो कम्बलहरू हस्तान्तरण

नेपाल रेडक्रस सोसाइटी जिल्ला शाखा प्यूठानले विहिबार जनता मा वि बाग्दुलामा अध्ययनरत शुस्त मनस्थितिका बालबालिकालाई...

 माण्डवीको विपद कोषमा लाखौ रुपैया संकलन

माण्डवी गाउँपालिकाको विपद कोषमा २९ लाख ६९ हजार ८ सय ३ रुपैया सहयोग रकम संकलन...

सुर्यज्योति लाइफ इन्स्योरेन्सद्वारा मृत्यु दाबि भुक्तानी

सुर्यज्योति लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनि लि. प्यूठानले मृत्यु दाबि भुक्तानी गरेको छ । बिमितको परिवार झिमरुक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी