News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

राेल्पाका सुनछहरीमा पर्यटन अभियान

हर्क घर्तीमगर, राेल्पा स्यूरीभाद्र ०२
१२७० पटक
भाद्र ०२

संयुक्त सुनछहरी युवा क्लव सुनछहरी स्यूरीकाे अायाेजना सुनछहरी गाउँपालिका ४ नं. वडाकाे समन्वयमा “पर्यटन र हाम्राे यात्रा संगसंगै” अभियानकाे शुभारम्भ कार्यक्रम सुनछहरी झरणाकाे प्राङ्गणमा सम्पन्न भएकाे छ । संयुक्त सुनछहरी युवा क्लवका अध्यक्ष मनकुमार घर्तीमगरकाे अध्यक्षता एवं सुनछहरी गाउँपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत वीर बहादुर पुनमगरकाे प्रमुख अातिथ्यता जनप्रतिनिधि स्थानिय राजनैतिकदल युवा क्लव शिक्षक बुध्दिजिवि स्थानियकाे उपस्थितिमा अभियान शुभारम्भ गरीएकाे हाे ।

अभियानकाे शुभारम्भ गर्दै प्रमुख अतिथि पुनले गाउँ पालिकाबाट हुनसक्ने सहयाेगमा कुनै कमि हुननदिने प्रतिबद्दता व्यक्त गर्नुभएकाे छ । यस्तै ४ नं. वडा अध्यक्ष एवं गाउँ कार्यपालिका सदस्य खडक बहादुर घर्तीमगरले अाफ्नाे स्थानबाट हुने पहल र समन्वयमा कुनै कसुर बाकि नराखि लागि पर्ने प्रतिबद्दता व्यक्त गर्नु भयाे ।

अभियान अन्तरगत सुनछहरी गाउँपालिका भित्र रहेका पर्यटकीय सम्भावना बाेकेका क्षेत्रहरूकाे प्राेफाइल निर्माण गरी सम्बन्धित निकायमा पेश गर्ने लक्ष्य रहेकाे अायाेजकले बताएकाे छ । सुनछहरी गाउँ पालिका भित्र प्राकृतिक पर्यटन सम्भावनामा स्यूरीकाे सुनछहरी झरणा,गामकाे बिबाङ दह(ताल),काेठिभिर घुस्बाङकाे तिलाचन दह(ताल) जलजला जेल्बाङकाे फलाम खानि रहेका छन भने । युद्द पर्यटनमा शहिद गाउँ जेल्बाङ तमाके भिडन्त लगायत छन भने स्थानीय सँस्कृति परम्परा समेतलाइ प्रबर्द्दन गर्न सकिने सम्भावना रहेकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

माग पूरा नभएको भन्दै शिक्षा शाखामा तालाबन्दी

नेपाल विद्यार्थी संघ प्यूठानले प्यूठान नगरपालिकामा तालाबन्दी गरेको छ । बुधबार नेविसंघले प्यूठान नगरपालिकाको शिक्षा...

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गयो

प्यूठानमा भिरबाट लडेर एकजना पुरुषको ज्यान गएको छ । माण्डवी गाउँपालिका २ मर्कावाङका ६० बर्षिय...

माछा मार्न खोलामा गएका एक पुरुषको डुबेर मृत्यु

प्यूठानमा माछा मार्ने क्रममा खोलामा डुबेर एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ । सोमवार साँझ...

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...