News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सुशासन र पारर्दशिताको सवालमा कुनै संझौता नगरि निरन्तर सेवा प्रवाह गर्न जोड

झुलेनी नेटवर्क२०७९ असार ३०, प्यूठान
१३१ पटक
२०७९ असार ३०, प्यूठान
मल्लरानी गाउँपालिकाले दोश्रो गाउँसभाको प्रथम अधिवेशनको चौथो बैठकले पालिका कर्मचारीलाई सम्मान गरेको छ । पालिकाले प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत बालकृष्ण थापा र लेखाअधिकृत कमान सिंह के.सी.लाई मल्लरानी गाउँपालिकाको शुन्य बेरुजु हुनुमा उनीहरुको प्रशंसा स्वरुप दोसल्ला र प्रमाण पत्रले सम्मान गरेको हो ।
मल्लरानी गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्ण बहादुर खड्काले बुधबार महालेखा परिक्षकको कार्यालयले सार्वजनिक गरेको वार्षिकप्रतिवेदन अनुसार मल्लरानी गाउँपालिकाको सुशासन र पारर्दशिता पूर्ण रुपमा कायम रहेको भन्दै कर्मचारी तथा पूर्वजनप्रतिनिधीहरुलाई धन्यावाद गरेका छन् ।
त्यस्तै शुसासान र पारर्दशिताको सवालमा कुनै संझौता नगरि गाउँवासीहरुलाई निरन्तर सेवा प्रदान गर्ने मल्लरानी गाउँपालिका उपाध्यक्ष रमेश श्रेष्ठले प्रतिवद्धता जनाएका छन् । गाउँपालिका स्तरिय अनुगमन समितिका संयोजक समेत रहेका श्रेष्ठले योजनाहरुको घ चरणमा अनुगमन गर्दै गुणस्तरीय काम गरि पालिकाको समग्र विकासमा जोड दिने बताए ।
प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

कहॉ रोकियो पर्यटकीय पदमार्ग ?

प्यूठानको स्वर्गद्रारीबाट गौमुखी पुग्ने पर्यटकीय पदमार्ग वर्षौ देखि अलपत्र परेको छ । पछिल्ला वर्षहरुमा केन्द्रिय,...

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

    हामिस‌ग जोडिनुहोस।

    समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी