News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

टाेल-टाेलमा प्रहरी अभियान कार्यक्रम स्वर्गद्वारीमा

सिखबर संवाददाताभाद्र १० स्वर्गद्वारी, प्यूठान
१२३९ पटक
भाद्र १० स्वर्गद्वारी, प्यूठान

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानकाे बार्षिक कार्ययाेजना अनुसार टाेल-टाेलमा प्रहरी अभियान कार्यक्रम अन्तरगत स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं- ४ काे वडा कार्यालयमा घरेलु तथा लैङगिक बालबालिका हिंसा विरुद्द विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम अाइतवार सम्पन्न भएकाे छ ।

इलाका प्रहरी कार्यालय भिङग्रीकाे अायाेजना एवम् स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं-४ काे अार्थिक सहयाेगमा उक्त अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरिएकाे हाे । वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालकाे अध्यक्षतामा सुरु भएकाे अन्तरक्रिया कार्यक्रमकाे सहजगिकरण इलाका प्रहरी कार्यालय भिङग्रीका प्रहरी प्रमुख घनश्याम केसीले गर्नुभएकाे थियाे ।

अन्तरक्रिया कार्यक्रममा वडाका जन-प्रतिनिधि, बचत तथा सहकारी संस्थाका पदाधिकारी, समाजसेवी बुद्धिजीवि लगायत स्थानीय वडावासी गरी ३३ जनाकाे सहभागिता रहेकाे थियाे । अन्तरक्रिया कार्यक्रमकाे सहजिकरण गर्दै प्रहरी प्रमुख केसीले घरेलु तथा लैङगिक हिंसालार्इ न्यूनिकरण गर्नकाे लागि समाजका सबै सदस्यहरु जिम्मेवारीपूर्ण तरिकाले सक्रिय भएपछि मात्र संम्भव हुने हुदा यस अभियानलार्इ सफल पार्नकाे लागि सबैलार्इ अनुराेध समेत गर्नुभएकाे थियाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

प्यूठानको गौँमुखीमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु ,५ घाइते

प्यूठानको गौंमुखी गाउँपालिका ५ खुङमा अरिङगालले टोकेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । पाँच जना...

शिक्षा पहिलो प्राथमिकतामा किन पर्दैन?

विषय प्रवेश : हरेक राजनीतिकर्मी, अधिकारकर्मी, समाजसेवी, बौद्धिककर्मीले विकास र समृद्धिका कुरा गर्दा, भाषण गर्दा...

जीवनकाे रङ्ग : बुटिक कलामा रम्दै मनि

फेशन डिजाइन र बुटिकले नङ र मासुको जस्तो सम्बन्ध कायम गरेको छ । फेसन डिजाइनिङ...

प्यूठानको बिजुवारमा खुल्यो निमतारा पोलिक्लिनिक

प्यूठान नगरपालिका ४ बिजुवारमा  बुधबार देखि निमतारा पोलीक्लिनिक सञ्चालनमा आएको छ । झिमरुक गाउँपालिका ६...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी