News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

टाेल-टाेलमा प्रहरी अभियान कार्यक्रम स्वर्गद्वारीमा

सिखबर संवाददाताभाद्र १० स्वर्गद्वारी, प्यूठान
१३७० पटक
भाद्र १० स्वर्गद्वारी, प्यूठान

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानकाे बार्षिक कार्ययाेजना अनुसार टाेल-टाेलमा प्रहरी अभियान कार्यक्रम अन्तरगत स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं- ४ काे वडा कार्यालयमा घरेलु तथा लैङगिक बालबालिका हिंसा विरुद्द विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम अाइतवार सम्पन्न भएकाे छ ।

इलाका प्रहरी कार्यालय भिङग्रीकाे अायाेजना एवम् स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं-४ काे अार्थिक सहयाेगमा उक्त अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरिएकाे हाे । वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालकाे अध्यक्षतामा सुरु भएकाे अन्तरक्रिया कार्यक्रमकाे सहजगिकरण इलाका प्रहरी कार्यालय भिङग्रीका प्रहरी प्रमुख घनश्याम केसीले गर्नुभएकाे थियाे ।

अन्तरक्रिया कार्यक्रममा वडाका जन-प्रतिनिधि, बचत तथा सहकारी संस्थाका पदाधिकारी, समाजसेवी बुद्धिजीवि लगायत स्थानीय वडावासी गरी ३३ जनाकाे सहभागिता रहेकाे थियाे । अन्तरक्रिया कार्यक्रमकाे सहजिकरण गर्दै प्रहरी प्रमुख केसीले घरेलु तथा लैङगिक हिंसालार्इ न्यूनिकरण गर्नकाे लागि समाजका सबै सदस्यहरु जिम्मेवारीपूर्ण तरिकाले सक्रिय भएपछि मात्र संम्भव हुने हुदा यस अभियानलार्इ सफल पार्नकाे लागि सबैलार्इ अनुराेध समेत गर्नुभएकाे थियाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...

योजना कार्यान्वयनका लागि वडाध्यक्षले बोलाए सर्वपक्षीय बैठक

मोटरबाटो स्तरोन्नती गर्ने विषयमा मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं.३ मा सर्वदलीय/सर्वपक्षीय छलफल भएको छ । शुक्रबार...

नौबहिनीमा पहिरोले घरगोठ बगायो

गयराती परेको अविरल बर्षाका कारण नौबहिनी गाउँपालिकामा पहिरोले ३ घर बगाएको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

जन्मदिनको अवसरमा लायन्सले दियो फर्निचर

लायन्स क्लब अफ प्यूठानले जन्मदिनको अवसरमा सामाग्री प्रदान गरेको छ । बिहिबार लायन्स क्लव अफ...

संविधान दिवसमा बिरामीलाई फलफुल बितरण

संविधान दिबसको अबसरमा प्यूठान अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल बितरण गरिएको छ । बिहिबार जिल्ला समन्वय समिति...