News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

टाेल-टाेलमा प्रहरी अभियान कार्यक्रम स्वर्गद्वारीमा

सिखबर संवाददाताभाद्र १० स्वर्गद्वारी, प्यूठान
१४४० पटक
भाद्र १० स्वर्गद्वारी, प्यूठान

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्यूठानकाे बार्षिक कार्ययाेजना अनुसार टाेल-टाेलमा प्रहरी अभियान कार्यक्रम अन्तरगत स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं- ४ काे वडा कार्यालयमा घरेलु तथा लैङगिक बालबालिका हिंसा विरुद्द विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम अाइतवार सम्पन्न भएकाे छ ।

इलाका प्रहरी कार्यालय भिङग्रीकाे अायाेजना एवम् स्वर्गद्वारी नगरपालिका वडा नं-४ काे अार्थिक सहयाेगमा उक्त अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरिएकाे हाे । वडा अध्यक्ष सुरेन्द्र हमालकाे अध्यक्षतामा सुरु भएकाे अन्तरक्रिया कार्यक्रमकाे सहजगिकरण इलाका प्रहरी कार्यालय भिङग्रीका प्रहरी प्रमुख घनश्याम केसीले गर्नुभएकाे थियाे ।

अन्तरक्रिया कार्यक्रममा वडाका जन-प्रतिनिधि, बचत तथा सहकारी संस्थाका पदाधिकारी, समाजसेवी बुद्धिजीवि लगायत स्थानीय वडावासी गरी ३३ जनाकाे सहभागिता रहेकाे थियाे । अन्तरक्रिया कार्यक्रमकाे सहजिकरण गर्दै प्रहरी प्रमुख केसीले घरेलु तथा लैङगिक हिंसालार्इ न्यूनिकरण गर्नकाे लागि समाजका सबै सदस्यहरु जिम्मेवारीपूर्ण तरिकाले सक्रिय भएपछि मात्र संम्भव हुने हुदा यस अभियानलार्इ सफल पार्नकाे लागि सबैलार्इ अनुराेध समेत गर्नुभएकाे थियाे ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...

अहिलेको शैक्षिक अवस्था, एक चिन्तन

आजभोली विद्यालय शिक्षाको बार्षिक नतिजा प्रकाशनको समय भएकोले नतिजा प्रकाशन र यसका सन्दर्भमा विभिन्न कोणबाट...