News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गौमुखीका पदम केसीले पाए उत्कृष्ट टिकटक पुरस्कार

झुलेनी पोष्ट२०७९, फाल्गुन१४ प्यूठान
२७८ पटक
२०७९, फाल्गुन१४ प्यूठान

प्यूठान महोत्सवमा उत्कृष्ट टिकटक बनाउनेले पुरस्कार पाएका छन् । महोत्सव सञ्चालन हुनु अगाबै महोत्सव सम्बन्धि उत्कृष्ट टिकटक बनाउने गौमुखी गाउँपालिका वडा नं.६ का पदम बहादुर केसी प्रथम भएका छन् । उनले १५ हजार रुपैया पुरस्कार सहित प्रमाणपत्र प्राप्त गरे । त्यस्तै गौमुखीकै रवि चन्दले महोत्सव सम्बन्धि टिकटक बनाएरै द्धितीय स्थान प्राप्त गरेका छन् । उनले नगद १० हजार रुपैया प्राप्त गरेका छन् ।
चितवनका इन्द्र आचार्यले ५ हजार रुपैया र विष्णु पोख्रेलले शावन्तना पुरुस्कार ३ हजार रुपैया प्राप्त गरेका छन् । प्यूठान महोत्सव अवधिभर महोत्सव सम्बन्धि प्रचारप्रसारात्मक र प्रद्धनात्मक सम्बन्धि उत्कृष्ट टिकटक बनाउने प्रथम, द्धितीय, तितृय र शावन्तना सहित ८ जना टिकटकरलाई प्रमाण पत्र, नगद तथा चेकले सम्मान एवम् पुरस्कृत गरिएको हो ।
महोत्सव सुरु हुनुभन्दा अघि उत्कृष्ट टिकटक बनाउने र महोत्सव अवधिभर टिकटक बनाउने गरी दुइ विधामा उत्कृष्ट टिकटक बनाउनेहरुलाई पुरस्कृत गरिएको डिजिटल मेला महोत्सव प्रवद्धन समितीका अध्यक्ष डिल्लीराज पराजुलीले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

रक्तदाता दिवसको अवसरमा प्यूठानमा १५ जनाले गरे रक्तदान

विश्व रक्तदाता दिवस प्यूठानमा पनि मनाईएको छ । नेपाल रेडक्रस सोसाईटी जिल्ला शाखा प्यूठानको आयोजना...

प्यूठानको ऐरावतीमा भिरबाट लडेर एक पुरुषको मृत्यु

प्यूठानको ऐरावती गाउँपालिकामा एक पुरुषको भिरबाट लडेर मृत्यु भएको छ । शुक्रबार विहान साढे ११...

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरण गर्दै

माण्डवी गाउँपालिकाले दिगो विकास लक्ष्यको स्थानीयकरणका लागि कार्य सुरु गरेको छ । संयुक्त राष्ट संघमार्फत...

एकै दिनमा २ सय ५० जनाले आँखा जाँच गराए

आँखा अस्पताल बिजुवारमा एक दिने शिविर सम्पन्न भएको छ । शिविरबाट २ सय ५० जनाले...

जिल्ला पूर्ण खोप सुनिश्चितता घोषणा गर्ने तयारीमा

प्यूठान जिल्लाका सबै स्थानीय तह पूर्ण खोप सुनिश्चितता पालिका घोषणा भएका छन् । जन्मेदेखि १५...