News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

गौमुखीका पदम केसीले पाए उत्कृष्ट टिकटक पुरस्कार

झुलेनी पोष्ट२०७९, फाल्गुन१४ प्यूठान
६१ पटक
२०७९, फाल्गुन१४ प्यूठान

प्यूठान महोत्सवमा उत्कृष्ट टिकटक बनाउनेले पुरस्कार पाएका छन् । महोत्सव सञ्चालन हुनु अगाबै महोत्सव सम्बन्धि उत्कृष्ट टिकटक बनाउने गौमुखी गाउँपालिका वडा नं.६ का पदम बहादुर केसी प्रथम भएका छन् । उनले १५ हजार रुपैया पुरस्कार सहित प्रमाणपत्र प्राप्त गरे । त्यस्तै गौमुखीकै रवि चन्दले महोत्सव सम्बन्धि टिकटक बनाएरै द्धितीय स्थान प्राप्त गरेका छन् । उनले नगद १० हजार रुपैया प्राप्त गरेका छन् ।
चितवनका इन्द्र आचार्यले ५ हजार रुपैया र विष्णु पोख्रेलले शावन्तना पुरुस्कार ३ हजार रुपैया प्राप्त गरेका छन् । प्यूठान महोत्सव अवधिभर महोत्सव सम्बन्धि प्रचारप्रसारात्मक र प्रद्धनात्मक सम्बन्धि उत्कृष्ट टिकटक बनाउने प्रथम, द्धितीय, तितृय र शावन्तना सहित ८ जना टिकटकरलाई प्रमाण पत्र, नगद तथा चेकले सम्मान एवम् पुरस्कृत गरिएको हो ।
महोत्सव सुरु हुनुभन्दा अघि उत्कृष्ट टिकटक बनाउने र महोत्सव अवधिभर टिकटक बनाउने गरी दुइ विधामा उत्कृष्ट टिकटक बनाउनेहरुलाई पुरस्कृत गरिएको डिजिटल मेला महोत्सव प्रवद्धन समितीका अध्यक्ष डिल्लीराज पराजुलीले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी