News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेकपा एमाले ५१ प्रतिशत जनमत सहित सरकारमा जान्छ : डा. भट्टराई

बिबश जि एम१९ फागुन २०७९ प्यूठान
७९ पटक
१९ फागुन २०७९ प्यूठान

नेकपा एमालेका स्थायि कमिटी सदस्य डा. राजन भटराईले मुलुकको व्यवस्था र अर्थतन्त्र संकटतर्फ उन्मुख भएको वताएका छन् । मुलुकको अवस्था अप्ठ्यारोमा पारेर स्वार्थकेन्द्रित गठवन्धन गरेर एमालेलाई एक्ल्याउन खोजिएपनि नेकपा एमाले भविश्यमा पुनः ५१ प्रतिशत जनमत सहित सत्तामा पुग्ने उनको दावि छ ।

नेकपा एमालेले देशव्यापि रुपमा सञ्चालन गरेको कार्यक्रम मिसन ग्रासरुटको अनुगमनको क्रममा प्यूठानमा रहेका नेता भटराईले पुष १० पछी मुलुकलाई दिर्घकालिन हिसावले सहि वाटोमा लैजानका लागि नयाँ गठवन्धनको थालनि गरिएपनि छोटो समयमा वेईमानि गरिएको भटराईले वताए ।

“हामिले अवको अवस्थामा प्रतिपक्षीको भुमिका निर्वाह गर्नेछौ । देशको विषयमा, जनहित, शुसासनको प्रत्याभुती, सुशासनका विषयमा सडक र सदनवाट हामिले आवाज उठाउनेछौँ” डा. भटराईले सञ्चारकर्मीका जिज्ञासाको जवाफ दिदै भने – “हामि टोल टोलमा पुगेर घर घरमा पुगेर नेकपा एमाले के गर्न खोजेको थियो, किन दिईएको छैन, के भईरहेको छ भन्ने विषयमा जनताको विषयमा जनताकै विचमा पुगेर स्पस्ट पाछौँ । नेकपा एमालेकाे नेतृत्वविना मुलुकको समस्या र अर्थतन्त्रको अवस्था समाधान हुदैन भन्ने स्पस्ट पार्छौ ।”

प्रेस चौतारी प्यूठानको आयोजनामा भएको पत्रकार भेटघाटमा नेकपा एमाले पोलिटव्यूरो सदस्य एवं प्यूठान जिल्लावाट निर्वाचित प्रतिनिधिसभा सदस्य सूर्य थापा, नेकपा एमाले केन्द्रिय सदस्य गिरिधारीलाल न्यौपाने, घनश्याम पाण्डे, ईश्वरी घर्ती लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

नेकपा एमालेले २ महिने मिसन ग्रासरुट अभियान सञ्चालन गरिरहेको छ । प्यूठान जिल्लामा मिसन ग्रासरुटका लागि कमाण्ड गर्न केन्द्रवाट ३ जना प्रतिनिधीहरु खटिएका छन् । नेकपा एमाले केन्द्रिय सदस्य गिरिधारीलाल न्यौपाने, घनश्याम पाण्डे, ईश्वरी घर्ती प्यूठान जिल्लामा खटिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी