News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

नेकपा एमाले ५१ प्रतिशत जनमत सहित सरकारमा जान्छ : डा. भट्टराई

बिबश जि एम१९ फागुन २०७९ प्यूठान
२०८ पटक
१९ फागुन २०७९ प्यूठान

नेकपा एमालेका स्थायि कमिटी सदस्य डा. राजन भटराईले मुलुकको व्यवस्था र अर्थतन्त्र संकटतर्फ उन्मुख भएको वताएका छन् । मुलुकको अवस्था अप्ठ्यारोमा पारेर स्वार्थकेन्द्रित गठवन्धन गरेर एमालेलाई एक्ल्याउन खोजिएपनि नेकपा एमाले भविश्यमा पुनः ५१ प्रतिशत जनमत सहित सत्तामा पुग्ने उनको दावि छ ।

नेकपा एमालेले देशव्यापि रुपमा सञ्चालन गरेको कार्यक्रम मिसन ग्रासरुटको अनुगमनको क्रममा प्यूठानमा रहेका नेता भटराईले पुष १० पछी मुलुकलाई दिर्घकालिन हिसावले सहि वाटोमा लैजानका लागि नयाँ गठवन्धनको थालनि गरिएपनि छोटो समयमा वेईमानि गरिएको भटराईले वताए ।

“हामिले अवको अवस्थामा प्रतिपक्षीको भुमिका निर्वाह गर्नेछौ । देशको विषयमा, जनहित, शुसासनको प्रत्याभुती, सुशासनका विषयमा सडक र सदनवाट हामिले आवाज उठाउनेछौँ” डा. भटराईले सञ्चारकर्मीका जिज्ञासाको जवाफ दिदै भने – “हामि टोल टोलमा पुगेर घर घरमा पुगेर नेकपा एमाले के गर्न खोजेको थियो, किन दिईएको छैन, के भईरहेको छ भन्ने विषयमा जनताको विषयमा जनताकै विचमा पुगेर स्पस्ट पाछौँ । नेकपा एमालेकाे नेतृत्वविना मुलुकको समस्या र अर्थतन्त्रको अवस्था समाधान हुदैन भन्ने स्पस्ट पार्छौ ।”

प्रेस चौतारी प्यूठानको आयोजनामा भएको पत्रकार भेटघाटमा नेकपा एमाले पोलिटव्यूरो सदस्य एवं प्यूठान जिल्लावाट निर्वाचित प्रतिनिधिसभा सदस्य सूर्य थापा, नेकपा एमाले केन्द्रिय सदस्य गिरिधारीलाल न्यौपाने, घनश्याम पाण्डे, ईश्वरी घर्ती लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

नेकपा एमालेले २ महिने मिसन ग्रासरुट अभियान सञ्चालन गरिरहेको छ । प्यूठान जिल्लामा मिसन ग्रासरुटका लागि कमाण्ड गर्न केन्द्रवाट ३ जना प्रतिनिधीहरु खटिएका छन् । नेकपा एमाले केन्द्रिय सदस्य गिरिधारीलाल न्यौपाने, घनश्याम पाण्डे, ईश्वरी घर्ती प्यूठान जिल्लामा खटिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...

योजना कार्यान्वयनका लागि वडाध्यक्षले बोलाए सर्वपक्षीय बैठक

मोटरबाटो स्तरोन्नती गर्ने विषयमा मल्लरानी गाउँपालिका वडा नं.३ मा सर्वदलीय/सर्वपक्षीय छलफल भएको छ । शुक्रबार...

नौबहिनीमा पहिरोले घरगोठ बगायो

गयराती परेको अविरल बर्षाका कारण नौबहिनी गाउँपालिकामा पहिरोले ३ घर बगाएको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

जन्मदिनको अवसरमा लायन्सले दियो फर्निचर

लायन्स क्लब अफ प्यूठानले जन्मदिनको अवसरमा सामाग्री प्रदान गरेको छ । बिहिबार लायन्स क्लव अफ...

संविधान दिवसमा बिरामीलाई फलफुल बितरण

संविधान दिबसको अबसरमा प्यूठान अस्पतालका बिरामीलाई फलफुल बितरण गरिएको छ । बिहिबार जिल्ला समन्वय समिति...