News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

अन्तराष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवसमा झिमरुकद्वारा लोक गीत प्रतियोगिताको आयोजना

दीपेन्द्र सुनार २०७९ फागुन २१, प्यूठान
७७ पटक
२०७९ फागुन २१, प्यूठान

प्युठानको झिमरुक गाउँपालिकाले ११३औ अन्तराष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवसको अवसरमा पालिका स्तरीय लोक गीत प्रतियोगीता आयोजना गर्ने भएको छ। “लैङ्गिक समानताको बलियो आधार सृजनात्मक प्रविधिमा महिला पहुँचको विस्तार” भन्ने मुल नाराका साथ यहीँ मिति २०७९फागुन २४ गतेका दिन ११३ औ अन्तराष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवसको अवसरमा पालिका स्तरीय लोक गीत तथा नृत्य प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको गाउँपालिका निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत हरि प्रसाद पोख्रेलले बताए ।

उनका अनुसार लैङ्गिक समानता र लैङ्गिक दिशा न्यूनीकरणमा सहयोग पुग्ने उदेश्यका साथ लोक गीत तथा नृत्य प्रतियोगिताको आयोजना गरिएकाले झिमरुक गाउँपालिका क्षेत्र भित्र रहेका महिला समुह , आमा समुहहरुलाई समुहगत रुपमा प्रतियोगितामा सहभागी हुन पोख्रेलले अनुरोध गरेका छन् ।

प्रतियोगितामा प्रथम हुनेले नगद रु १४००० र प्रमाणपत्र , दोर्स्रो हुनेले नगद रु १२००० र प्रमाणपत्र , तेर्स्रो हुनेले नगद रु १००००र प्रमाणपत्र सान्त्वना हुनेले नगद रु ८००० र प्रमाणपत्र पाउनेछन् । साथैप्रतियोगितामा सहभागी समुहहरुलाई नियमअनुसार यातायात खर्च र प्रमाणपत्र समेत उपलब्ध गराइने गाउँपालिकाले जनाएको छ ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

नेपालमा वर्सेनि १७ हजारको ज्यान क्षयरोगले लिन्छ

विश्व क्षयरोग दिवसको अवसर पारेर जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानले जिल्लाका सञ्चारमर्कीहरुसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरेको छ...

क्रिकेट खेलाडी जीसीलाई झिमरुकले गर्यो सम्मान

नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका खेलाडी प्रतिश जिसीलाई प्यूठानको झिमरुक गाउपालिकाले सम्मान गरेको छ । झिमरुक...

जीवनोपयोगी शिक्षण विधि नै गुणस्तरीय शिक्षाको आधार हो

आजका दिनमा जताततै गुणस्तरीय शिक्षा भएन भन्ने गुनासो सुन्न पाइन्छ । गुणस्तरीय शिक्षा भनेको के...

जातीय विभेद हटाउन साेँच परिवर्तन गर्नु पर्ने तर्क

प्यूठान पछिल्लो समय जातीय मुद्धाका विषयमा सम्वन्धीत क्षेत्रमा खासै प्रभाव नदेखीयता पनि सरोकारवाला भने सकारात्मक...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी