News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

जिल्ला प्रशासनद्धारा दशैको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

बासुदेब गिरीअसोज २५, प्यूठान
८८७ पटक
असोज २५, प्यूठान

हिन्दुहरुको महान चाडपर्व एकताको प्रतीक भएको शुभकामना कार्यक्रममा बोल्ने बक्ताहरुले बताएका छन । जिल्ला प्रशासन कार्यालय प्युठानद्वारा वुधवार  आयोजित बडादशैँ, दीपावली, छठ–२०७५ को उपलक्ष्यमा शुभकामना आदान कार्यक्रममा बोल्ने बक्ताहरुले नेपालीका विभिन्न चाडपर्वले विभिन्न समुदायबीच आपसी भाइचारा र एकतामा बाँध्ने गरेको बताउँदै देशको विकासमा समेत सबै एकजुट भई अगाडि बढ्नुपर्नेमा जोड दिएका थिए ।

प्रदेश सभाका संसद हरि रिजालले देश समृद्ध बनाउन सबैको सहयोग आवश्यक रहेकोले सबै आ-आफ्नो ठाउँबाट लाग्नुपर्ने बताए । प्रदेश संसद कृष्ण ध्वज खड्काले सबै संकल्पका साथ लाग्ने हो भने देश समृद्धिको दिशा तर्फ जाने र देशमा हुने भष्टचार अनियमितता कुरितिको अन्त गर्न सके देशले बिकासमा फड्को मार्ने भन्दै सूत्रमा बाँध्ने हाम्रा चाडपर्वले देशमा सुख,शान्ति कायम गर्न सफल रहून् भनी शुभकामना दिए ।

कार्यक्रममा शुभकामना दिदै प्रदेश समानुपातिक संसद तारा जि सीले यो सरकाले जनताको जनचाहना अनुसार काम गर्न नसकेकोले जनताको अपेक्षा अनुसार काम गर्ने प्रेरणा पैदा होस भनी शुभकामना ब्यक्त गरेको थिइन ।

त्यस्तै प्रमुख जिल्ला अधिकारी बद्रीनाथ गैह्रेले चाडपर्व लाई लक्षित गरि बजार अनुगमनलाई तिब्रता दिएको बताए । पर्बको बेला गाउघरमा जाडरक्सी जुवातास खेल्ने शान्ति सुरक्षामा खलल गर्ने गतिविधि तिब्र गतिमा गाडी चलाउने मापसे गरेर ड्राइभ गर्ने प्रती कडा निग्रानी राख्न सुरक्षा निकाएलाइ परिचालन गरिएको बताए । यात्रुलाइ यात्रामा सहज होस भन्ने उदेश्यले ठाउँ ठाउँमा यात्रु सहायता कक्ष स्थापना गरि प्रबन्ध मिलएकोले सबैले ढुक्क भएर चाडपर्व मनाउन आग्रह गरे । उनले भने चाडपर्व लाई धेरै भड्किलो महँगो नबनाउन भन्दै शुभकामना ब्यक्त गरेका छन ।

जिल्ला समन्वय समिती प्युठानको सभाहलमा भएको कार्यक्रमको अध्यक्षता प्रमुख जिल्ला अधिकारी बद्रीनाथ गैह्रेले गरेका थिए भने स्वागत सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी यज्ञश्वर पन्थीले गरिएको उक्त कार्यक्रममा जिल्ला न्यायाधीश जिल्ला समन्वय प्रमुख नगरपालिका प्रमुख उपप्रमुख गाउँ पालिकाको अध्यक्ष उपाध्यक्ष राजनीतिक दलका नेता, सुरक्षा निकायका प्रमुख तथा राष्ट्रसेवक कर्मचारी जनप्रतिनिधि, उद्योगी, व्यापारी, सञ्चारकर्मी लगायतकले शुभकामना मन्तव्य ब्यक्त गरेक थिय ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

भानुभक्त मा वि बर्वाेटको अन्तीम मत परिणाम

प्युठानको मल्लरानी गाँउपालिका ३ वर्वोट स्थित भानुभक्त माध्यमिक विद्यालयमा वि व्य स गठन गर्दा जम्मा...

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै, लुम्बिनीमा बिशेष समाराेह हुने

गाैतम बुद्धको २५६८ औं जयन्ती आज मनाइँदै छ । प्रत्येक वर्ष वैशाख शुक्ल पूर्णिमाका दिन...

जेष्ठ १३ गतेदेखि आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुँदै

जेष्ठ १३ गतेदेखि प्यूठान सहित देशभर एकसाथ आई.पि.भी खोप अभियान सञ्चालन हुने भएको छ ।...

सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री

पेशागत महासंघ जिल्ला कमिटी प्यूठानले सुस्त श्रवण शक्ति भएका विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण गरेको छ...

भानुभक्त मा.बि बर्बोटको वि.व्य.स. गठन निर्वाचनद्धारा गरीने

प्यूठानको चुजाठाटी स्थित भानुभक्त मा.बि बर्बोटको विद्यालय व्यवस्थापन समिती सदस्य गठन चुनाबी प्रकृयामा पुगेको छ...