News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

स्वास्थ्य सम्बन्धि सम्पादित जिल्ला स्तरीय बार्षिक समिक्षा गोष्ठी सम्पन्न

झुलेनी नेटवर्क२०८० भदौ १९
४९ पटक
२०८० भदौ १९

स्वास्थ्य सम्बन्धि सम्पादित कार्यक्रमहरुको बार्षिक जिल्ला स्तरीय समिक्षा गोष्ठी प्यूठानमा सम्पन्न भएको छ । मल्लरानी ग्रामिण विकास सरोकार केन्द्र प्यूठानको सहयोग तथा स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानको आयोजनामा दुई दिने गोष्ठी मंगलबार स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानमा सम्पन्न भएको हो । कार्यक्रममा आर्थिक बर्ष २०७९/०८० मा भएका स्वास्थ्य कार्यक्रमहरुको समिक्षा तथा प्रस्तुतीकरण भएको थियो । गोष्ठीमा २०८०/०८१ का लागि कार्ययोजनाको निर्माण समेत गरिएको स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानका कोल्चेन अधिकृत कौशल राज बैद्यले जानकारी दिए ।

जिल्लाका ९ वटा स्थानीय तहमध्ये स्वास्थ्य सुचकको आधारमा ऐरावती गाउँपालिका पहिलो, मल्लरानी गाउँपलिका दोस्रो, गौमुखी गाउँपालिका तेस्रो भएको छ भने स्वास्थ्य संस्थाका हिसाबले पहिलो देविस्थान स्वास्थ्य चौकी, दोस्रो धरमपानी स्वास्थ्य चौकी र तेस्रो सापडाँडा स्वास्थ्य चौकी रहेको बताइएको छ । पुरस्कृत हुने पालिकाका स्वास्थ्य संयोजक र स्वास्थ्य संस्था प्रमुखहरुलाई दोसल्ला र प्रमाणपत्र ले सम्मान गरिएको थियो ।

स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानका प्रमुख हेमराज पाण्डेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख धरम बहादुुर जि.सी, विशेष अतिथिमा प्र.जि.अ मदन कोइराला, अतिथिमा तत्थ्याकं अधिकृत प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयका डोर बहादुर बस्नेत, जिल्लाका नौ वटै स्थानीय तहका स्वास्थ्य सँग सम्बन्धित स्वास्थ्य शाखा प्रमुख लगायतको सहभागिता थियो भने कार्यक्रमको सञ्चालन स्वास्थ्य कार्यालय प्यूठानका कौशल राज बैद्यले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले नगरपालिकालाइ ज्ञापनपत्र बुझायो

नेपाल विद्यार्थी संघ प्युठानले प्युठान नगरपालिकालाइ आइतबार ज्ञापन पत्र बुजाएको छ । नगरपालिका भित्रका विद्यालय...

प्यूठान अस्पतालको बाटो मर्मतका लागि अनुगमन

प्यूठान अस्पतालको सडक मर्मतको लागि अनुगमन गरिएको छ । आइतबार सडक पूर्वाधार विकास कार्यालय प्यूठानका...

कालिका भगवती र भैरव मन्दिर परिसरमा सरसफाइ

४४ औं सामाजिक सेवा दिवसको अवसर पारी विजुवार बजार स्थित कालिका भगवती र भैरव मन्दिर...

झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक भण्डारी पुरस्कृत

झुलेनी यूनाईटेड नेटवर्क प्रा.लिद्वारा सञ्चालित झुलेनी पोष्ट अनलाईनका सम्पादक हरि प्रसाद भण्डारी पुरस्कृत भएका छन्...

सरकार र शिक्षकहरूबीच सहमति भएपछि आन्दोलनका कार्यक्रम फिर्ता

काठामाडौं, सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीच सहमति भएको छ । गृह मन्त्रालयमा आज शुक्रवार बसेको बैठकमा...