News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

सरूमारानीले दियो ज्येष्ठ नागरिक तथा अपांगता भएका व्यक्तिहरुलाई सामाग्री

बिबश जि.एम२०८० भदौ २४
६२ पटक
२०८० भदौ २४

सरूमारानी गाउँपालिकाले ज्येष्ठ नागरिक तथा अपांगता भएका व्यक्तिहरुलाई सम्मान सहित सामाग्री वितरण गरेको छ । गाउँपालिकाले आफ्नो पालिका क्षेत्रभित्र रहेका जेष्ठ नागरिक तथा अपांगता भएकाहरुलाई सामाग्री वितरण गरिएको सरुमारानी गाउँपालिका ४ का वडा अध्यक्ष तथा गाउँपालिका प्रवक्ता चिन्ता सोमै मगरले जानकारी दिए ।

सरुमारानी गाउँपालिका ४ मा आज आइतबार जेष्ठ नागरिक र अपागंताहरुलाई सामाग्री दिएको हो । वडामा भएका १२ जेष्ठ नागरीकलाई इलोक्ट्रोनिक किट्ली तथा थर्मस दिएको छ भने १० जना अपागंता भएकाहरुलाई अपागंता सहायता सामाग्री वितरण गरिएको वडा अध्यक्ष सोमैले जानकारी दिए । उनका अनुसार अरु वडाले वडा कार्यालयमा बोलाएर दिए पनि ४ नं वडाले घरघरमा पुगी सामाग्री दिएको छ ।

आर्थिक बर्ष २०७९/०८० को बार्षिक स्वीकृत कार्यक्रम अनुसार संघिय सरकारबाट प्राप्त बजेट ५ लाख मा ७१ जना जेष्ठ नागरीक र ५२ अपागंता गरि कुल एक सय २३ जनालाई सामाग्री वितरण गरिएको हो । यस अघिको आर्थिक बर्षमा पनि गाउँपालिकाले विभिन्न शिर्षकमा सामाग्रीहरु वितरण गरेको थियो । आर्थिक बर्ष २०८०/०८१ को लागि ३ लाख रुपैया बजेट रहेको बताईएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम

पुर्नउत्पादनमुखी कृषि तथा सुरक्षित खाद्य उत्पादन सम्बन्धि अभिमुखिकरण तालिम बरौलामा भएको छ । सोमबार ऐरावती...

पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित

मौसम प्रतिकुलताका कारण पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली प्यूठान आउने कार्यक्रम स्थगित गरिएको छ ।...

सहकारीबाट करिब डेढ लाख नगद चोरी

लालीगुराँस बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाको कार्यालयमा चोरी भएको छ । मल्लरानी ३ सालठाटी स्थित...

करेन्ट लागेर प्यूठानमा एकको मृत्यु

प्यूठानमा करेन्ट लागेर एक पुरुषको मृत्यु भएको छ । प्यूठान नगरपालिका ७ टिकुरी निवासी ५८...

हातको रड जिल्लामै निकाल्न पाँउदा कृष्णाको अनुहारमा आएको खुसी

गौमुखी गाउँपालिका ४ पुँजाकी २२ बर्षिय कृष्णा घर्ति क्षेत्रीको डेढ बर्ष अघि लडेर दाँया हात...