News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माण्डवी गाउँपालिकामा प्रथम अध्यक्ष कप हुँदै

गाेविन्द विश्‍वकर्माकार्तिक १५ स्वर्गद्वारी
९६९ पटक
कार्तिक १५ स्वर्गद्वारी

प्यूठान जिल्ला माण्डवी गाउँपालिकामा प्रथम गाउँपालिका स्तरिय अध्यक्ष कप प्रतियाेगिता हुने भएकाे छ । यहि कार्तिक १८ गते दखि सुरु हुने प्रतियाेगितामा भलिवल प्रतियाेगिता, क्रिकेट प्रतियाेगिता, नृत लाेकदाेहाेरी गबड्डी दाैड हाइजम्प लम्जम्प जस्ता धेरै खेलहरुकाे अायाेजना गरिएकाे छ । “स्वास्थ्य शरिर, सहकार्य, समन्वय र सृजनशिलताका लागि खेलकुद लागि खेलकुद” भन्ने मूल नाराका साथ अायाेजना गरिएकाे अध्यक्ष कप प्रतियाेगिताकाे उद्घाटन प्रमुख अतिथी सांसद दुर्गा पाैडेल गर्ने कार्यक्रम रहेकाे माण्डवी गाउँपालिका खेलकुद समितिका सचिव प्रदीप भण्डारीले जानकारी दिनुभयाे ।

कार्यक्रममा अन्य अतिथीहरु प्रदेश सांसद हरि रिजाल र कृष्णध्वज खड्का विशेष अतिथीकाे रुपमा उपस्थित हुने अायाेजकले जानकरी दिएकाे छ । माण्डवी गाउँपालिका खेलकुद समितिकाे अायाेजना तथा माण्डवी गाउँपालिकाकाे कार्यालयकाे अार्थिक सहयाेगमा कार्यक्रमकाे अायाेजना गरिएकाे समितका अध्यक्ष नगिन गाहाले जानकारी दिनुभयाे ।

खेल क्षेत्र र खेलाडीहरु राष्ट्रका गहना भएकाले यस क्षेत्रमा पनि खेलाडीहरुकाे पहिचान गरी खेल क्षेत्रमा माण्डवी गाउँपालिकालार्इ अगाडी लैजाने उद्देश्यले प्रथम अध्यक्ष कप प्रतियाेगिताकाे अायाेजना गरिएकाे गाउँपालिका अध्यक्ष श्रिधर राेकाले जानकारी दिनुभयाे ।

प्रतियाेगितामा क्रिकेट तर्फ क्रमश प्रथम नगद रु २० हजार कप मेडल र प्रमाणपत्र, दाेस्राे नगद रु १५ हजार मेडल र प्रमाणपत्र र तेस्राे नगद रु १० हजार मेडल र प्रमाणपत्र त्यसैगरी भलिवल तर्फ प्रथम नगद रु १६ हजार कप मेडल र प्रमाणपत्र दाेस्राेे नगद रु १२ हजार र तेस्राे नगद रु ८ हजार मेडल र प्रमाणपत्र सहित अार्कषक पुरस्कारहरु हात पार्ने छन । कार्यक्रमलार्इ भव्य एवम् सानदार तरिकाले सफल पार्नकाे लागि अायाेजकले सबैलार्इ उपस्थितिकाेे लागि हार्दिक अनुराेध गरेकाे छ । खेल माण्डवी गाउँपालिकाकाे खेल मैदान मार्सिवाङमा हुने बताइएकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

“गणतन्त्र गौरव” बाट पूर्व राष्ट्रपति भण्डारी सम्मानित

नेकपा (एमाले) ले पूर्वराष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीलाई ‘गणतन्त्र गौरव’बाट सम्मान गरेको छ। नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी स्थापनाको...

आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न

“समुदायको अगुवाईमा विपद जोखिम न्यूनीकरण परियोजना” अन्तर्गत आगलागी सम्बन्धी कृतिम अभ्यास कार्यक्रम बिजयनगरमा सम्पन्न भएको...

आजदेखि नयाँ शैक्षिक सत्रको भर्ना अभियान सुरु

नयाँ शैक्षिक सत्र २०८१ को विद्यालय भर्ना अभियान आजदेखि सुरु भएको छ । ‘सबै बालबालिकाको...

२०८२ मा उज्यालो प्यूठान घोषणा हुने

२०८२ सालसम्म प्यूठान जिल्ला पूर्ण विद्युतिकरण हुने नेपाल विद्युत प्राधिकरण वितरण केन्द्र प्यूठानले जनाएको छ...

मल्लरानीमा दोस्रो (फूडफेस्टिवल) खाना महोत्सव सुरु

मल्लरानीमा आजदेखि खाना महोत्सव सुरु भएको छ । नयाँ बर्षमा मल्लरानी जाऔं, प्राकृतिक रमणीय दृश्यवलोकनका...