News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माण्डवी गाउँपालिकामा प्रथम अध्यक्ष कप हुँदै

गाेविन्द विश्‍वकर्माकार्तिक १५ स्वर्गद्वारी
७१६ पटक
कार्तिक १५ स्वर्गद्वारी

प्यूठान जिल्ला माण्डवी गाउँपालिकामा प्रथम गाउँपालिका स्तरिय अध्यक्ष कप प्रतियाेगिता हुने भएकाे छ । यहि कार्तिक १८ गते दखि सुरु हुने प्रतियाेगितामा भलिवल प्रतियाेगिता, क्रिकेट प्रतियाेगिता, नृत लाेकदाेहाेरी गबड्डी दाैड हाइजम्प लम्जम्प जस्ता धेरै खेलहरुकाे अायाेजना गरिएकाे छ । “स्वास्थ्य शरिर, सहकार्य, समन्वय र सृजनशिलताका लागि खेलकुद लागि खेलकुद” भन्ने मूल नाराका साथ अायाेजना गरिएकाे अध्यक्ष कप प्रतियाेगिताकाे उद्घाटन प्रमुख अतिथी सांसद दुर्गा पाैडेल गर्ने कार्यक्रम रहेकाे माण्डवी गाउँपालिका खेलकुद समितिका सचिव प्रदीप भण्डारीले जानकारी दिनुभयाे ।

कार्यक्रममा अन्य अतिथीहरु प्रदेश सांसद हरि रिजाल र कृष्णध्वज खड्का विशेष अतिथीकाे रुपमा उपस्थित हुने अायाेजकले जानकरी दिएकाे छ । माण्डवी गाउँपालिका खेलकुद समितिकाे अायाेजना तथा माण्डवी गाउँपालिकाकाे कार्यालयकाे अार्थिक सहयाेगमा कार्यक्रमकाे अायाेजना गरिएकाे समितका अध्यक्ष नगिन गाहाले जानकारी दिनुभयाे ।

खेल क्षेत्र र खेलाडीहरु राष्ट्रका गहना भएकाले यस क्षेत्रमा पनि खेलाडीहरुकाे पहिचान गरी खेल क्षेत्रमा माण्डवी गाउँपालिकालार्इ अगाडी लैजाने उद्देश्यले प्रथम अध्यक्ष कप प्रतियाेगिताकाे अायाेजना गरिएकाे गाउँपालिका अध्यक्ष श्रिधर राेकाले जानकारी दिनुभयाे ।

प्रतियाेगितामा क्रिकेट तर्फ क्रमश प्रथम नगद रु २० हजार कप मेडल र प्रमाणपत्र, दाेस्राे नगद रु १५ हजार मेडल र प्रमाणपत्र र तेस्राे नगद रु १० हजार मेडल र प्रमाणपत्र त्यसैगरी भलिवल तर्फ प्रथम नगद रु १६ हजार कप मेडल र प्रमाणपत्र दाेस्राेे नगद रु १२ हजार र तेस्राे नगद रु ८ हजार मेडल र प्रमाणपत्र सहित अार्कषक पुरस्कारहरु हात पार्ने छन । कार्यक्रमलार्इ भव्य एवम् सानदार तरिकाले सफल पार्नकाे लागि अायाेजकले सबैलार्इ उपस्थितिकाेे लागि हार्दिक अनुराेध गरेकाे छ । खेल माण्डवी गाउँपालिकाकाे खेल मैदान मार्सिवाङमा हुने बताइएकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

हामीस‌ग जोडिनुहोस।

ग्रामिण क्षेत्रमा पहिलो पटक निःशुल्क अल्ट्रासाउण्ड सुरु

ग्रामीण क्षेत्रमा पहिलोपटक निशुल्क अल्ट्रासाउन्ड सेवा सुरु भएको छ । जिल्लाको माण्डवी गाउँपालिका वडा न.१...

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस वाल विद्या माद्यामिक विद्यालय मरन्ठानामा मनाईयो, कुष्ठरोग के हो ?

७० औ विश्व कुष्ठरोग दिवस प्यूठानमा पनि मनाइएको छ । “कुष्ठरोग अन्त्यका लागि आजैबाट पहल...

शिक्षकहरुको व्यक्तित्व विकास हुन आवश्यक – नगरप्रमुख योगी

प्यूठान नगरपालिका नगरप्रमुख बिष्णु बहादुर योगीले शिक्षकहरुको व्यक्तित्व विकास गर्न तालिमको आवश्यकता रहेको बताएका छन्...

नौबहिनीमा सीप विकास तालिम सञ्चालन

नौवहिनी गाउँपालिका, प्यूठानले स्थानीय युवाहरुलाई काठको भाँडा वनाउने तालिम दिन थालेको छ । नौबहिनी गाउँपालिका...

तालिममा पाएको शिक्षा व्यबहारमा उर्तान आवश्यक- अध्यक्ष अधिकारी

माण्डवी गाउँपालिका प्युठानको आयोजनामा बुधबार देखि संचालन भएको सामुदायिक र सस्थागत विद्यालयका प्रधानाध्यापकहरुका लागि शिक्षा...

हामिस‌ग जोडिनुहोस।

समाचार सुचना र मनोरञ्जनका लागी