News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

माण्डवी गाउँपालिकामा प्रथम अध्यक्ष कप हुँदै

गाेविन्द विश्‍वकर्माकार्तिक १५ स्वर्गद्वारी
१०४४ पटक
कार्तिक १५ स्वर्गद्वारी

प्यूठान जिल्ला माण्डवी गाउँपालिकामा प्रथम गाउँपालिका स्तरिय अध्यक्ष कप प्रतियाेगिता हुने भएकाे छ । यहि कार्तिक १८ गते दखि सुरु हुने प्रतियाेगितामा भलिवल प्रतियाेगिता, क्रिकेट प्रतियाेगिता, नृत लाेकदाेहाेरी गबड्डी दाैड हाइजम्प लम्जम्प जस्ता धेरै खेलहरुकाे अायाेजना गरिएकाे छ । “स्वास्थ्य शरिर, सहकार्य, समन्वय र सृजनशिलताका लागि खेलकुद लागि खेलकुद” भन्ने मूल नाराका साथ अायाेजना गरिएकाे अध्यक्ष कप प्रतियाेगिताकाे उद्घाटन प्रमुख अतिथी सांसद दुर्गा पाैडेल गर्ने कार्यक्रम रहेकाे माण्डवी गाउँपालिका खेलकुद समितिका सचिव प्रदीप भण्डारीले जानकारी दिनुभयाे ।

कार्यक्रममा अन्य अतिथीहरु प्रदेश सांसद हरि रिजाल र कृष्णध्वज खड्का विशेष अतिथीकाे रुपमा उपस्थित हुने अायाेजकले जानकरी दिएकाे छ । माण्डवी गाउँपालिका खेलकुद समितिकाे अायाेजना तथा माण्डवी गाउँपालिकाकाे कार्यालयकाे अार्थिक सहयाेगमा कार्यक्रमकाे अायाेजना गरिएकाे समितका अध्यक्ष नगिन गाहाले जानकारी दिनुभयाे ।

खेल क्षेत्र र खेलाडीहरु राष्ट्रका गहना भएकाले यस क्षेत्रमा पनि खेलाडीहरुकाे पहिचान गरी खेल क्षेत्रमा माण्डवी गाउँपालिकालार्इ अगाडी लैजाने उद्देश्यले प्रथम अध्यक्ष कप प्रतियाेगिताकाे अायाेजना गरिएकाे गाउँपालिका अध्यक्ष श्रिधर राेकाले जानकारी दिनुभयाे ।

प्रतियाेगितामा क्रिकेट तर्फ क्रमश प्रथम नगद रु २० हजार कप मेडल र प्रमाणपत्र, दाेस्राे नगद रु १५ हजार मेडल र प्रमाणपत्र र तेस्राे नगद रु १० हजार मेडल र प्रमाणपत्र त्यसैगरी भलिवल तर्फ प्रथम नगद रु १६ हजार कप मेडल र प्रमाणपत्र दाेस्राेे नगद रु १२ हजार र तेस्राे नगद रु ८ हजार मेडल र प्रमाणपत्र सहित अार्कषक पुरस्कारहरु हात पार्ने छन । कार्यक्रमलार्इ भव्य एवम् सानदार तरिकाले सफल पार्नकाे लागि अायाेजकले सबैलार्इ उपस्थितिकाेे लागि हार्दिक अनुराेध गरेकाे छ । खेल माण्डवी गाउँपालिकाकाे खेल मैदान मार्सिवाङमा हुने बताइएकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

आजको राशिफल : २०८१ श्रावण ०७ सोमवार

मेष आज नयाँ कार्यको थालनी होला । साथी भाइको भेटघाटले मन प्रफुल्ल रहला । आफ्नो...

प्रधानमन्त्रिको विश्वासको मतको प्रस्तावको पक्षमा १८८ र विपक्षमा ७४ मत

प्रधानमन्त्रि केपि शर्मा ओलिले विश्वासको मत पाएका छन्। मतको विभाजन यस्तो छ: जम्मा मत –...

प्युठान प्रहरीद्वारा वार्षिक प्रगति सार्वजनिक

जिल्ला प्रहरी कार्यालय प्युठानले पत्रकार सम्मेलनमार्फत वार्षिक प्रगति सार्वजनिक गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयको...

लुम्बिनीका मुख्यमन्त्रीले दिए राजीनामा, सरकारमा दाबी गर्ने एमालेको तयारी

लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री जोखबहादुर महराले आफ्नो पदबाट राजीनामा दिएका छन् । उनको राजीनामा पछि मुख्यमन्त्रीमा...

अधिकारीद्वारा आफ्ना गुरु श्रेष्ठलाई सम्मान

माण्डवी गाउँपालिकाका अध्यक्ष नमराज अधिकारी रोषनले आफ्ना गुरु कृष्णगोपाल श्रेष्ठलाई सम्मान गरेका छन् । गुरु...