News Portal

रेडियो सुन्नुहोस्

पत्रकार महासंघ प्यूठानले मनायो आफ्नो स्थापना दिवस

बिबश जि.एम२०८० असोज २०
१९३ पटक
२०८० असोज २०

नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्यूठानले आफ्नो २३औं स्थापना दिवस मनाएको छ । शनिबार विहान जुम्री बजारबाट प्रभातफेरी जिल्ला अस्पताल बिजुवार पुगी रक्तदान कार्यक्रम गरि २३औं स्थापना दिवस मनाएको हो । रक्तदान कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा प्यूठानका अध्यक्ष सञ्जय रिजालले रगत दान गरेका छन् ।

संस्थापक उपाध्यक्ष मेघराज भट्टले आफ्नो पेशागत हकहितको लागि संस्थाको स्थापना गरिएको बताए । पत्रकार महासंघका श्रमजीवि पत्रकारहरुको विचार फरक भएपनि मिसन भने एउटै हुनुपर्ने उनको भनाई थियो । संस्थाका पूर्व अध्यक्ष गिरु प्रसाद भण्डारीले पछिल्लो समय पेशागत पत्रकारलाई ठूलो चुनौती भएको बताए । हरेक चुनौती सँग जुधेर श्रम गरिरहेका पत्रकारहरुलाई पत्रकार महासंघले जिल्ला देखि केन्द्र तहसम्म प्रोत्साहन गरिनुपर्ने आवश्यकता औल्याए ।

पत्रकार महासंघका केन्द्रिय सदस्य सुशील पोख्रेलले पत्रकारहरुलाई संख्यात्मक भन्दा पनि गुणात्मक पक्षलाई ध्यान दिएर अघि बढ्न आग्रह गरे । त्यस्तै जिल्ला शाखा प्यूठानका अध्यक्ष सञ्जय रिजालले पछिल्लो समय पत्रकारहरुले एकअर्कामा अस्वस्थ प्रतिस्पर्धा गर्दा सिंगो महासंघ सँगै पत्रकारहरुलाई असर पुगेको बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

गणतन्त्र आएपनि जनताको समस्या जस्ताको त्यस्तै

१७ औं गणतन्त्र दिवस प्यूठानमा विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । दिवसको अवसरमा प्यूठानको खलंगामा...

पौडेल बंश महासंघ लुम्बिनी प्रदेशको पहिलो बैठक स्वर्गद्धारीमा सम्पन्न

प्यूठान, पौडेल बंश महासंघ लुम्विनी प्रदेश कमिटीको पहिलो बैठक प्यूठानको प्रमुख धार्मिक तथा पर्यटकिय स्थल...

कालिबहादुर के.सि. को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न

सामाजिक अगुवा तथा बौद्धिक ब्यक्तित्व काली बहादुर के.सी.को स्मृतिमा श्रद्धाञ्जली कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।...

माण्डवी ३ मा निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन

माण्डवी गाउँपालिका ३ मा ३ महिने निशुल्क कम्प्यूटर तालिम सञ्चालन भएको छ । वडामा गठन...

चितवन बस दुर्घटना : थप एक पुरुषको मृत्यु

नारायणगढ–मुग्लिन सडकमा चारवटा गाडी ठोक्किएर भएको दुर्घटनामा थप एक जना पुरुषको मृत्यु भएको छ ।...